Duże zegarki męskie to zazwyczaj takie, w których średnica koperty przekracza 45 mm. Mamy wtedy do czynienia z naprawdę dużą, solidną konstrukcją, która pewnie leży na nadgarstku. Wśród takich dominują modele sportowe, przede wszystkim marki Casio. Jednak wielu innych producentów także zadbało o to, by w ich ofercie znalazły się naprawdę duże czasomierze z czytelną tarczą. Jeśli więc interesują Cię nieprzeciętne wymiary i poszukujesz takiego, który spełniłby Twoje wymagania, spieszymy z pomocą – poniżej prezentujemy nasz ranking 5 dużych męskich zegarków powyżej 50 mm.

Czytaj Więcej

Pierwsza Komunia Święta to szczególny czas dla każdego dziecka. Wybór prezentów na tę okoliczność wydaje się ogromny, jednak zegarek to zawsze trafiony pomysł jeśli chcemy sprawić dziecku pamiątkę na długie lata. Odpowiedź na pytanie czy lepiej kupić tani czy drogi zegarek, zależy od tego jak podchodzimy do owego prezentu. Jeżeli traktujemy go jako pamiątkę na daleką przyszłość, warto zainwestować w bardziej „dorosły” model. Taki czasomierz będzie służył przez lata, a dzięki jego uniwersalności chętnie włoży go zarówno nastolatek/ka jak i dwudziestolatek/ka. Próbując sprostać temu wyzwaniu, jakim jest kupno idealnego zegarka, gdy wybór czasomierzy jest ogromny, a ich ceny mieszczą się w budżecie większości z nas, uporządkujemy kategoriami cenowymi przykładowe propozycje zegarkowych prezentów na te okazję.

Czytaj Więcej

Święta to wyjątkowy czas spotkań z najbliższymi – w gronie rodziny i przyjaciół. Zanim jednak zasiądziemy przy świątecznym stole, czeka nas wiele przygotowań. Jak co roku, poza szykowaniem wspaniałych potraw, ubieraniem choinki i dekorowaniem domu, stajemy przed wyborem gwiazdkowych prezentów.

Czytaj Więcej

Ogólnodostępne środki masowego przekazu każdego dnia uświadamiają współczesne społeczeństwo, że należy dbać o zdrowie i ciało. W świecie w którym rozwój technologii na każdym kroku ułatwia nam codzienne funkcjonowanie, systematyczna aktywność fizyczna warunkuje dobre samopoczucie i piękną sylwetkę. Do wyboru mamy szereg różnych form aktywności począwszy od spaceru, a skończywszy na treningu funkcjonalnym pod okiem profesjonalnego trenera. Należy jednak pamiętać, że nawet najprostsze zmiany w codziennym funkcjonowaniu, takie jak dłuższe spacery z psem, wysiadanie z autobusu przystanek wcześniej, czy też parkowanie samochodu nie pod samym wejściem do sklepu, zapewnią nam więcej aktywności. Pozornie te zmiany nie są duże, ale w praktyce okazuje się, że naprawdę działają! Jak sprawdzić wymiar tych zmian i sprawnie je kontrolować? Z pomocą przychodzą zegarki BABY – G wyposażone w pedometr, który mierzy nasze kroki!

Czytaj Więcej