Miłośniczki mody vintage!

Dziś coś specjalnie z dedykacją specjalnie dla Was.

Mamy przyjemność zaprezentować Wam długo wyczekiwaną nowość. To kolekcja 5 nowych modeli zegarków Casio Vintage z linii premium, która właśnie trafiła do sklepów.

Co takiego interesującego jest w tych modelach, że postanowiliśmy je Wam zaprezentować? To kwintesencja stylu w duchu vintage, w dodatku z perłowym połyskiem.

Przyjrzyjmy się zatem bliżej poszczególnym modelom. Jest ich 5.

Zegarek o referencji A1000MPG-9EF ma kopertę w kształcie kwadratu, o lekko zaokrąglonych bokach.

Szerokość koperty to klasyczne, damskie 38 mm, a grubość to 7 mm. Są to parametry, które z pewnością odpowiadać będą wielu damskim nadgarstkom. Koperta wykonana została ze stali szlachetnej w kolorze różowego złota. Bransoletę typu mesh również zaprojektowano w tym samym kolorze. Wyświetlacz z lśniącym efektem masy perłowej został wzbogacony o wzmocnione szkło mineralne.

Zbliżony kolorystycznie, choć nieco ciemniejszy model o referencji A1000RG-5EF ma taki sam kształt koperty, ale w kolorze brązowym.

Bransoletę tym razem z pełnych ogniw wykonano oczywiście ze stali szlachetnej.

Dzięki kwarcowemu mechanizmowi połączono przyjemne z pożytecznym. Przez kolejne 3 lata, bo tyle wynosi żywotność baterii, nie trzeba o niego specjalnie troszczyć. Gwarancja zegarka również wynosi 3 lata. Ale za dodatkową opłatą można ją przedłużyć o kolejne 3 lata.

Model o referencji A1000MCG-9EF również posiada kwadratową kopertę, wykonaną ze stali szlachetnej, w jaśniejszym odcieniu różowego złota. Cyfrowy wyświetlacz ma kolor beżowy. Wyświetlacz zegarka posiada dodatkową funkcję podświetlenia Illuminator.

Zupełnie inny charakter ma czasomierz o numerze referencyjnym A1000D-7EF. To model cały skąpany w klasycznym srebrze. Cechuje go srebrny wyświetlacz oraz bransoleta z pełnych ogniw również w tym metalicznym kolorze. Wyświetlacz tego modelu z eleganckim efektem masy perłowej nadaje zegarkowi ciekawy, szlachetny wygląd. Cyfrowy wyświetlacz został uzupełniony o wzmocnione szkło mineralne.

Casio Vintage Premium to również praktyczne funkcje takie jak: wspomniane podświetlenie Illuminator, stoper, alarm i automatyczna funkcja kalendarza. Wodoszczelność ustalona na poziomie 30 m oznacza, że zegarek jest odporny na przypadkowe zachlapania np. podczas mycia rąk.

I na koniec ostatni model, również ze srebrnym połyskiem. To zegarek o referencji A1000M-1BEF, który wyróżnia się wielokolorowym wyświetlaczem. Jego barwy to zieleń, fiolet, zgaszona żółć i ich różne odcienie. Przypomina to lśniącą muszlę z ukrytą perłą, skąpaną gdzieś w otchłani morza. Niczym skarb z podwodnego świata…

Koperta i bransoleta mają kolor srebrny i wykonane zostały ze stali nierdzewnej, pokrytej jonowym wykończeniem. Dodatkowo zabezpiecza to materiał przed zarysowaniami i sprawia, że kolory wyglądają świeżo.

Casio Vintage Premium to damskie zegarki, dla miłośniczek mody vintage.

Nową linię wyróżnia wykonanie w całości ze stali szlachetnej powlekanej jonowo oraz wzmocnione szkło mineralne. Moim zdaniem, najbardziej godny uwagi jest wyświetlacz lśniący błyskiem masy perłowej. Na święta w sam raz!

Casio Vintage Premium dostępne są w sklepach stacjonarnych TimeTrend oraz na www.timetrend.pl w cenie od 599 zł do 699 zł. Co ciekawe, przy zakupie tego zegarka, otrzymać możecie ręcznie wyplataną bransoletkę marki She&He gratis!

 

Agata Molka
Redakcja Zegarki i Moda

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki CASIO Vintage znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tu – CASIO Vintage.

zdjęcia: www.casio-vintage.eu