Wiele zostało już napisane i powiedziane na temat wytrzymałości zegarków G-SHOCK.

Tym razem marka postanowiła rzucić wyzwanie wszystkim użytkownikom G i zachęcić do przetestowania zegarków w projekcie #pralkachallenge.

Jak sama nazwa wskazuje, aby podjąć próbę wystarczy mieć oryginalny, w pełni sprawny zegarek G-SHOCK i nieocenioną pomoc w każdym gospodarstwie domowym – pralkę!

Z zegarkiem G-SHOCK można zrobić naprawdę wiele – rzucić nim o ścianę, zakopać w piasku, włożyć do zamrażarki, a nawet przejechać po nim tirem – dalej będzie funkcjonował. Ostatni z wymienionych testów został przeprowadzony z okazji 35. urodzin marki dokładnie 12 grudnia 2017 roku. Kultowy model DW-5600 okazał się niewzruszony w starciu z 24 tonową ciężarówką, która przejechała po zegarku, co zostało uwiecznione w Księdze Rekordów Guinessa.

Jak wyprać zegarek G-SHOCK? To proste!

a) przed włożeniem do pralki, zegarek należy umieścić w woreczku lub skarpecie w celu zabezpieczenia,
b) zegarek należy prać z ubraniami w analogicznym kolorze, tzn. biały z białymi, kolorowy z kolorowymi itp.
c) zegarek należy prać w temperaturze max. 40 C.

Czynność prania zegarka G-SHOCK można powtarzać nieskończoną ilość razy! O efektach projektu można przekonać się oglądając filmy fanów na Instagramie, którzy na swoich profilach z sukcesem prezentują podjęte wyzwanie #pralkachallenge.

Jak przystąpić do zadania?

– udostępnij na swoim profilu na Instagramie nagrany dobrej jakości film o długości max 60 sekund przedstawiający realizację wyzwania.
– w opisie do filmu zaproś do podjęcia wyzwania 3 znajomych, którzy mają oryginalnego G-SHOCK-a,
– oznacz post @gshock.poland i dodaj hasztag: #pralkachallenge #gshock #timetrend.

Szczegóły akcji na stronie: Rusza wielki #pralkachallenge!

Jeśli nie wierzysz, że Twój oryginalny G-SHOCK wytrzyma próbę sprawdź #pralkachallenge na Instagramie. Szczegóły akcji na profilu na Instagramie @gshock.poland.

Do 15 sierpnia uczestnicy projektu mają możliwość wygrania jednego z 6 zegarków GBA-800-2AER oraz gwarantowany rabat 10% do sklepu Time Trend na markę G-SHOCK.

Zachęcamy do podjęcia wyzwania, wyprania swojego zegarka oraz wzięcia udziału w konkursie!

 

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki G-SHOCK znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tuG-SHOCK.

Redakcja Zegarki i Moda
*materiał prasowy marki G-SHOCK