MODNE MARKI ZEGARKOWE

O NAS

Czas na modę i zegarki na czasie!

Z każdym kolejnym rokiem w Polsce obserwuje się rosnące zainteresowanie różnorodnymi czasomierzami, a o branży modowej można śmiało powiedzieć, że ma w naszym kraju wieloletnią już tradycję.

Co łączy te dwie branże?

Otóż odpowiedź jest prosta – niemalże wszystko!

Twórcy strony Zegarki i Moda postanowili połączyć wieloletnie doświadczenie na rynku zegarkowym z zamiłowaniem do modowych trendów i stworzyć stronę internetową poświęconą tematyce zegarkowej mody, z myślą o potrzebach pasjonatów modnych czasomierzy oraz branży fashion.

REDAKCJA

Weronika Gallert – Kopyto

Przygodę z zegarkami rozpoczęłam już jako kilkulatka, która marzyła o kolorowym Baby-G. Później pojawiały się zegarki fashion, aż któregoś dnia poznałam mojego męża, który zaszczepił we mnie uczucia do zegarków mechanicznych. Obecnie łączę oba te przenikające się światy na łamach portalu Zegarki i Moda.

Prywatnie, poza pasją do zegarków, jestem absolutną miłośniczką psów – jestem „psią Mamą” dwóch West Highland White Terrierów, które wypełniają prawie cały mój wolny czas. Chwile, które pozostają poświęcam na coś, co kocham od najmłodszych lat – książki.

 

Agata Molka

Dorastałam w czasach, kiedy pierwszy zegarek dostawało się na Komunię. Mam go do dziś.

Z wykształcenia i z zamiłowania jestem filologiem polskim. Kocham czytać książki, pisać, tworzyć, przelewać myśli na papier. O zegarkach piszę z fascynacją, zachwytem i pasją. Jestem szczęśliwa, że mogę robić to, co naprawdę sprawia mi przyjemność.

Jestem estetką, zachwycam się wszystkim, co piękne, niepowtarzalne i ręcznie wykonane.

Nie liczę czasu na łonie natury, w lesie, w parku, pośród drzew – to jest to, co lubię najbardziej. Natura mnie uspokaja i regeneruje.

Jestem redaktorem naczelnym portalu Zegarki i Moda. Lubię być sterem, żeglarzem, okrętem. Mój statek wypływa na szerokie wody.

 

Karolina Kamińska – Lipińska

Z wykształcenia i zamiłowania jestem PR-owcem, marketingowcem oraz dziennikarzem. Moje zainteresowanie modą ma swoje źródło w byciu szczęśliwą posiadaczką artystycznej duszy.

Od najmłodszych lat uwielbiałam malować i kreślić, dostrzegać piękno otaczającej nas rzeczywistości. Uwielbiam nieoczywiste połączenia. Wiem, że ubiór jest znakomitym środkiem wyrażania naszej osobowości.

Prywatnie jestem zakochana w stylu boho, a moja szafa jest wypełniona kwiatami. Jestem również mamą szalonej dwójki – 7-latka i 4-latki, które pochłaniają mnie bez reszty.

Lubię muzykę, podróże, a także dobry serial na Netflixie. Codzienność dzielę między cyfrowy świat pracy, najpiękniejszy czas z rodziną oraz wolny czas z przyjaciółmi.

 

Agata Gortat – Wojakowska

Studia dziennikarskie umocniły we mnie wiarę w siłę słowa i szacunek do czytelnika.

Tak jak jedni kolekcjonują znaczki czy bibeloty, ja zbieram pomysły, obrazy, tematy i utrwalone na zdjęciach chwile. Wierzę, że niemal wszystko można przedstawić w sposób intrygujący i dający odbiorcy do myślenia. W myśl tej dewizy, piszę o modzie, teatrze i ludziach wartych poznania.

Czytam zachłannie wszystko, najchętniej jednak sięgam po książki autorów, u których odnajduję bliski mi szacunek do pisanego słowa i czytelnika.

Prywatnie spełniam się w roli mamy rezolutnego pięciolatka, który zaczyna zadawać coraz więcej pytań.

 

Marzena Kondera – Giergiel

Minęło kilka lat odkąd zakochałam się w czasie i urządzeniach do jego pomiaru, a dalej uważam, że ciągle stawiam pierwsze kroki w zegarkowym świecie. Uczę się, poznaję nowe, zdarza się, że mylę, zmieniam i udoskonalam zarówno siebie, jak i swoją kolekcję.

Codzienność dzielę między cyfrowy świat pracy, najpiękniejszy czas z rodziną oraz wolny czas z przyjaciółmi.

Mam przyjemność współtworzyć i współadministrować grupę Czasoholicy, zrzeszającą pasjonatów wszystkiego, co z zegarkami związane.

Agnieszka Zawadzka

 

Swój pierwszy zegarek dostałam w prezencie od babci. Mam go do dziś. Od tego momentu moja kolekcja (nie tylko) sportowych zegarków stale się poszerza.

Odkrywam świat, który jest dla mnie świeży i inspirujący.

Swoją przygodę z pisaniem rozpoczęłam niedawno.

Lubię spędzać czas aktywnie, szczególnie na łonie natury. Morze, góry, a najlepiej gdy te dwa światy się ze sobą łączą.

Czas upływa mi również na czytaniu książek. Szczególnie upodobałam sobie skandynawskie kryminały.

 

Mateusz Pycia

W zegarkowym świat wsiąkłem kilka lat temu.

Zegarki szybko zamieniły się w moją największą pasję, od momentu kiedy na moim nadgarstku pojawił się mój pierwszy, poważny zegarek. Poza zegarkami, jestem pasjonatem piór wiecznych oraz klasycznej męskiej elegancji.

Pisaniem zająłem się po dość długiej przerwie i nie byłem świadomy jak bardzo mi tego brakowało.

Na co dzień uwielbiam spotykać się z przyjaciółmi, oglądać filmy i czytać książki.

 

 

Julia Jarosz

Mimo młodego wieku, w życiu próbuję wielu rzeczy.

Z zawodu jestem instruktorką fitnessu i przyszłym psychologiem.

Na co dzień piszę. Robię to od zawsze.

Gdy byłam nastolatką tworzyłam wiersze, dzisiaj piszę o wszystkim, co mnie fascynuje.

Z modą uwielbiamy się od kołyski (choć bywały wzloty i upadki), szczególnie z tą klasyczną i elegancką, której podwaliny sięgają włoskich ulic.

Prywatnie jestem wielką i szaloną miłośniczką pysznego i zdrowego jedzenia.

 

Izabela Karolak

Moja pasja do zegarków trwa już jakiś czas, choć długo nie zdawałam sobie z niej sprawy. Po prostu lubiłam je oglądać – zwłaszcza te zalegające w babcinych szufladach i w sklepach ze starociami.

Do tej pory pamiętam zachwyt, gdy miałam 6 lat i dostałam swój pierwszy zegarek radzieckiej marki Rakieta. To było coś!

Z czasem zaczęłam bardziej świadomie zagłębiać się w świat czasomierzy i zawsze mieć jakiś na nadgarstku.

Skończyłam filologię polską i na co dzień zawodowo zajmuję się korektą i redakcją tekstów, także piszę. Moje inne zainteresowania to książki, jazda konna, kolarstwo i… koty. 

MODNE MARKI NA CZASIE

Zamknij