MODNE MARKI ZEGARKOWE

O NAS

Czas na modę i zegarki na czasie!

Z każdym kolejnym rokiem w Polsce obserwuje się rosnące zainteresowanie różnorodnymi czasomierzami, a o branży modowej można śmiało powiedzieć, że ma w naszym kraju wieloletnią już tradycję.

Co łączy te dwie branże?

Otóż odpowiedź jest prosta – niemalże wszystko!

Twórcy strony Zegarki i Moda postanowili połączyć wieloletnie doświadczenie na rynku zegarkowym z zamiłowaniem do modowych trendów i stworzyć stronę internetową poświęconą tematyce zegarkowej mody, z myślą o potrzebach pasjonatów modnych czasomierzy oraz branży fashion.

REDAKCJA

Weronika Gallert – Kopyto

Przygodę z zegarkami rozpoczęłam już jako kilkulatka, która marzyła o kolorowym Baby-G. Później pojawiały się zegarki fashion, aż któregoś dnia poznałam mojego męża, który zaszczepił we mnie uczucia do zegarków mechanicznych. Obecnie łączę oba te przenikające się światy na łamach portalu Zegarki i Moda.

Prywatnie, poza pasją do zegarków, jestem absolutną miłośniczką psów – jestem “psią Mamą” dwóch West Highland White Terrierów, które wypełniają prawie cały mój wolny czas. Chwile, które pozostają poświęcam na coś, co kocham od najmłodszych lat – książki.

Agata Molka

W zegarkowym świecie stawiam dopiero pierwsze kroki. Nieustannie poznaję nowe. Odkrywam co jeszcze mnie może zafascynować? Mylę się niekiedy, popełniam błędy, ale szybko je poprawiam i wyciągam wnioski. W końcu nie myli się tylko ten, kto nic nie robi, prawda?

Codziennie balansuję i odmierzam czas: czas między pracą zawodową w wirtualnym zegarkowym świecie, czas harmonijny z rodziną oraz czas aktywny z przyjaciółmi (zawsze za krótki!).

Nie liczę czasu na łonie natury, w lesie, w parku, pośród drzew – to jest to, co lubię najbardziej.

Mam przyjemność współtworzyć portal Zegarki i Moda.

Marzena Kondera – Giergiel

Minęło kilka lat odkąd zakochałam się w czasie i urządzeniach do jego pomiaru, a dalej uważam, że ciągle stawiam pierwsze kroki w zegarkowym świecie. Uczę się, poznaję nowe, zdarza się, że mylę, zmieniam i udoskonalam zarówno siebie, jak i swoją kolekcję.

Codzienność dzielę między cyfrowy świat pracy, najpiękniejszy czas z rodziną oraz wolny czas z przyjaciółmi.

Mam przyjemność współtworzyć i współadministrować grupę Czasoholicy, zrzeszającą pasjonatów wszystkiego, co z zegarkami związane.

Karolina Kamińska – Lipińska

Z wykształcenia i zamiłowania jestem PR-owcem, marketingowcem oraz dziennikarzem. Moje zainteresowanie modą ma swoje źródło w byciu szczęśliwą posiadaczką artystycznej duszy.

Od najmłodszych lat uwielbiałam malować i kreślić, dostrzegać piękno otaczającej nas rzeczywistości. Uwielbiam nieoczywiste połączenia. Wiem, że ubiór jest znakomitym środkiem wyrażania naszej osobowości.

Prywatnie jestem zakochana w stylu boho, a moja szafa jest wypełniona kwiatami. Jestem również mamą szalonej dwójki – 7-latka i 4-latki, które pochłaniają mnie bez reszty.

Lubię muzykę, podróże, a także dobry serial na Netflixie. Codzienność dzielę między cyfrowy świat pracy, najpiękniejszy czas z rodziną oraz wolny czas z przyjaciółmi. 

Marek Zabielski

Bardziej czy mniej świadomy sentyment do zegarków był we mnie od kiedy pamiętam. Może nie zawsze były obiektem pasji, ale ta czaiła się cierpliwie i czekała na swój czas.

Straty komunijnej Sławy żałowałem dość długo.

Pierwsze w życiu zarobione pieniądze też nie mogły być wydane na nic innego.

Któregoś lata trafiła w moje ręce rodzinna pamiątka – zegarek mojego dziadka. Szukając kogoś, kto przywróciłby mu dawną świetność trafiłem na grupę fascynatów.

Szybko okazało się, że w tym nieco zwariowanym towarzystwie czuję się zaskakująco dobrze. Okazało się też, że w zegarkowym świecie, pomiędzy inżynierią a sztuką wydarzyło się wiele ciekawych historii i odkrywanie ich jedna po drugiej może dać naprawdę dużo satysfakcji.

MODNE MARKI NA CZASIE

Zamknij