MODNE MARKI ZEGARKOWE

O NAS

Czas na modę i zegarki na czasie!

Z każdym kolejnym rokiem w Polsce obserwuje się rosnące zainteresowanie różnorodnymi czasomierzami, a o branży modowej można śmiało powiedzieć, że ma w naszym kraju wieloletnią już tradycję.

Co łączy te dwie branże?

Otóż odpowiedź jest prosta – niemalże wszystko!

Twórcy strony Zegarki i Moda postanowili połączyć wieloletnie doświadczenie na rynku zegarkowym z zamiłowaniem do modowych trendów i stworzyć stronę internetową poświęconą tematyce zegarkowej mody, z myślą o potrzebach pasjonatów modnych czasomierzy oraz branży fashion.

REDAKCJA

Weronika Gallert – Kopyto

Przygodę z zegarkami rozpoczęłam już jako kilkulatka, która marzyła o kolorowym Baby-G. Później pojawiały się zegarki fashion, aż któregoś dnia poznałam mojego męża, który zaszczepił we mnie uczucia do zegarków mechanicznych. Obecnie łączę oba te przenikające się światy na łamach portalu Zegarki i Moda.

Prywatnie, poza pasją do zegarków, jestem absolutną miłośniczką psów – jestem “psią Mamą” dwóch West Highland White Terrierów, które wypełniają prawie cały mój wolny czas. Chwile, które pozostają poświęcam na coś, co kocham od najmłodszych lat – książki.

Agata Molka

Dorastałam w czasach, kiedy pierwszy zegarek dostawało się na Komunię. Mam go do dziś.

Z wykształcenia i z zamiłowania jestem filologiem polskim. Kocham czytać książki, pisać, tworzyć, przelewać myśli na papier. O zegarkach piszę z fascynacją, zachwytem i pasją. Jestem szczęśliwa, że mogę robić to, co naprawdę sprawia mi przyjemność.

Jestem estetką, zachwycam się wszystkim, co piękne, niepowtarzalne i ręcznie wykonane.

Nie liczę czasu na łonie natury, w lesie, w parku, pośród drzew – to jest to, co lubię najbardziej. Natura mnie uspokaja i regeneruje.

Jestem redaktorem naczelnym portalu Zegarki i Moda. Lubię być sterem, żeglarzem, okrętem. Mój statek wypływa na szerokie wody.

Karolina Kamińska – Lipińska

Z wykształcenia i zamiłowania jestem PR-owcem, marketingowcem oraz dziennikarzem. Moje zainteresowanie modą ma swoje źródło w byciu szczęśliwą posiadaczką artystycznej duszy.

Od najmłodszych lat uwielbiałam malować i kreślić, dostrzegać piękno otaczającej nas rzeczywistości. Uwielbiam nieoczywiste połączenia. Wiem, że ubiór jest znakomitym środkiem wyrażania naszej osobowości.

Prywatnie jestem zakochana w stylu boho, a moja szafa jest wypełniona kwiatami. Jestem również mamą szalonej dwójki – 7-latka i 4-latki, które pochłaniają mnie bez reszty.

Lubię muzykę, podróże, a także dobry serial na Netflixie. Codzienność dzielę między cyfrowy świat pracy, najpiękniejszy czas z rodziną oraz wolny czas z przyjaciółmi.

Agata Gortat – Wojakowska

Studia dziennikarskie umocniły we mnie wiarę w siłę słowa i szacunek do czytelnika.

Tak jak jedni kolekcjonują znaczki czy bibeloty, ja zbieram pomysły, obrazy, tematy i utrwalone na zdjęciach chwile. Wierzę, że niemal wszystko można przedstawić w sposób intrygujący i dający odbiorcy do myślenia. W myśl tej dewizy, piszę o modzie, teatrze i ludziach wartych poznania.

Czytam zachłannie wszystko, najchętniej jednak sięgam po książki autorów, u których odnajduję bliski mi szacunek do pisanego słowa i czytelnika.

Prywatnie spełniam się w roli mamy rezolutnego pięciolatka, który zaczyna zadawać coraz więcej pytań.

Marzena Kondera – Giergiel

Minęło kilka lat odkąd zakochałam się w czasie i urządzeniach do jego pomiaru, a dalej uważam, że ciągle stawiam pierwsze kroki w zegarkowym świecie. Uczę się, poznaję nowe, zdarza się, że mylę, zmieniam i udoskonalam zarówno siebie, jak i swoją kolekcję.

Codzienność dzielę między cyfrowy świat pracy, najpiękniejszy czas z rodziną oraz wolny czas z przyjaciółmi.

Mam przyjemność współtworzyć i współadministrować grupę Czasoholicy, zrzeszającą pasjonatów wszystkiego, co z zegarkami związane.

Małgorzata Giermaz

Miałam 8 lat, gdy zakochałam się w biżuterii.

Z czasem zafascynowałam się zegarkami. Ich piękno i ponadczasowa elegancja urzekają mnie do tej pory.

Z wykształcenia jestem historykiem sztuki, zamiłowanie do unikatowych rzeczy łączę z jedną z moich największych namiętności – pisaniem.

Staram się połączyć obydwie pasje na łamach portalu Zegarki i Moda.

Cenię zegarki fashion, uważam, że są małymi dziełami sztuki, stanowią idealne dopełnienie ubioru.

Prywatnie uwielbiam podróże, kocham czytać książki, a wolne chwile spędzam z przyjaciółmi.

 

Agnieszka Zawadzka

 

Swój pierwszy zegarek dostałam w prezencie od babci. Mam go do dziś. Od tego momentu moja kolekcja (nie tylko) sportowych zegarków stale się poszerza.

Odkrywam świat, który jest dla mnie świeży i inspirujący.

Swoją przygodę z pisaniem rozpoczęłam niedawno.

Lubię spędzać czas aktywnie, szczególnie na łonie natury. Morze, góry, a najlepiej gdy te dwa światy się ze sobą łączą.

Czas upływa mi również na czytaniu książek. Szczególnie upodobałam sobie skandynawskie kryminały.

 

MODNE MARKI NA CZASIE

Zamknij