Moje drogie Panie!

Dziś nowy wpis z dedykacją dla Was.

Każda z Was doskonale zapewne wie, że każda, nawet najmniejsza aktywność fizyczna warunkuje dobre samopoczucie i zgrabną sylwetkę. Do wyboru mamy szereg różnych form aktywności: od spaceru, przez fitness, aż po rekreacyjne pływanie w basenie.

Być może niektóre w Was lubią też taniec. Salsa, rumba, zumba… a może pole dance?

Tym, które jak dotąd nie słyszały o tej formie aktywności, śpieszę z wyjaśnieniem, że pole dance to forma tańca, nazywana też tańcem na rurze, ale to nie do końca trafne określenie. Wbrew pozorom, nie ma on podtekstu erotycznego, a charakter sportowy.

Dlaczego pole dance?

Pole dance to taniec dla silnych dziewczyn!

To również walka z własnymi słabościami, korzystnie wpływa na samopoczucie i poprawia pewność siebie. Taniec pole dance to również pokaz kobiecości i zmysłowości. Często wystarczą tylko jedne zajęcia, by przekonać się na własnej skórze, jak wiele wysiłku i wyrzeczeń wymaga taki trening.

Ale co ma wspólnego pole dance z zegarkami? Okazuje się, że całkiem sporo!

BABY-G X Zuzanna Kijanowska

Otóż, marka BABY-G, „siostra” G-SHOCK’a, pochodząca od CASIO – japońskiego tytana w produkcji zegarków nawiązała współpracę z Zuzanną Kijanowską.

Zuzanna Kijanowska, zawodniczka i dwukrotna mistrzyni Polski Pole Dance federacji IPSF nie ma wątpliwości, że jej dyscyplina sportu to twarda szkoła charakteru. Tutaj nie ma drogi na skróty! Ważny jest  każdy krok w drodze do sukcesu.

Zuzanna inspiruje swoją pasją – jest trenerką kolejnych  zawodniczek. Jej mieszczące się na warszawskim Powiślu studio „Pole and More” – to miejsce, w którym można uczyć się od Mistrzów.

Silna wola i motywacja ze strony innych trenujących dziewczyn- pozwala zbudować żelazną kondycję, wyrzeźbić sylwetkę i przede wszystkim zbudować wiarę we własne siły. Jak mówi Zuzanna Kijanowska – „na każdym kroku udowadniam, że mam siłę i determinację, aby realizować marzenia”.

Zachęcamy do obejrzenia video z udziałem Zuzanny Kijanowskiej:

W jaki sposób zegarek BABY-G wspiera Zuzannę Kijanowską i wszystkie inne kobiety? Jakie dodatkowe funkcje posiada?

Przyjrzyjmy mu się bliżej.

BABY-G to zegarek pokolenia świadomych i pewnych siebie kobiet. Pozwala mierzyć krok po kroku wyznaczone, sportowe cele.

Po pierwsze, najważniejsze, zegarki posiadają krokomierz, który mierzy dystans pokonany każdego dnia. Funkcja ta informuje o ilości spalonych kalorii i motywuje do realizacji planu aktywności. Pozwala wyznaczyć dzienny target ilości kroków, którego osiąganie zbliży nas do sportowego celu.

Baby-G daje nam pełną swobodę ruchów – jest odporny na wstrząsy i nie boi się najbardziej intensywnych treningów.  Nie musimy przejmować się, że zapomnieliśmy zdjąć nasz zegarek przed kąpielą. Cyfrowe wnętrze ochroni wodoodporna obudowa, która  pozwala korzystać z zegarka pod prysznicem czy podczas  zajęć sportowych w wodzie.

Baby-G to również komfort sterowania – moduł Bluetooth w modelach BSA pozwala połączyć zegarek ze smartfonem poprzez dedykowaną aplikację, dzięki której można sterować funkcjami Baby-G z poziomu telefonu, w tym krokomierza, który pozwala odmierzać pokonane kroki na drodze do celu.

Stoper i minutnik w Baby-G pozwolą zmierzyć czas wykonywanych ćwiczeń, a funkcja zgubiony telefon to opcja dla zabieganych – pozwala błyskawicznie zlokalizować smartfon poprzez wciśnięcie przycisku na zegarku.

Alarm oraz czas światowy to kolejne funkcje niezwykle przydatne na co dzień- poprzez jedno kliknięcie w telefonie ustawienia automatycznie synchronizują się z zegarkiem.

Baby-G to zegarek, który towarzyszy w drodze po sukces – jest odporny na zarysowania i wstrząsy, nie boi się wody, a przy tym pozostaje kobiecy poprzez bogatą kolorystykę i zgrabny design.

Ty też dołącz do #generarionbabyg i postaw pierwszy krok, aby spełniać swoje marzenia!

Kolekcja Baby-G jest już dostępna w salonach Time Trend!

 

A Wy? Jaki sport uprawiacie? Może wśród Was są Panie, które tańczą pole dance? Zachęcam do komentowania!

 

Redakcja Zegarki i Moda

*Zdjęcia pochodzą z materiałów prasowych marki BABY-G oraz www.facebook.com/zuza.kijanowska/photos/