„Ludzie pracujący razem jako jeden zespół, potrafią dokonać rzeczy, których osiągnięcie nie śniło się nikomu z osobna.”

Jedną z głównych wartości firmy jest praca zespołowa. Wiemy jak ważne jest wspólne działanie w słusznej sprawie. Razem możemy osiągnąć znacznie więcej niż w pojedynkę, dlatego Time Trend przyłącza się do ogólnopolskiej zbiórki na walkę z COVID-19.

Czytaj Więcej

Uwaga! Przypominamy, że w najbliższy weekend nastąpi zmiana czasu z zimowego na letni.

W którą stronę należy prawidłowo przestawić zegarek?

Sprawdzamy najważniejsze informacje o zmianie czasu.

Czytaj Więcej

Zegarek GUESS Nova W1313L2.

Oto zegarek, który zajął 2. miejsce w kategorii zegarki w plebiscycie TOP AVANTI 2019!

Czytaj Więcej

Odwołane pokazy mody, tygodnie mody, puste krzesła, spadek sprzedaży, niepewność i brak prognoz dotyczących końca epidemii – tak w skrócie opisać można sytuację w branży fashion. Dowiedz się jak epidemia blokuje modę!

Czytaj Więcej

Odkryj Swatch X 007 – kolekcję sześciu nowych modeli, które pomogą Ci choć trochę poczuć się jak agent 007.

Czytaj Więcej

Oto zegarek dla mężczyzn, którzy kochają sportowe emocje i „czarny sport”!

Aztorin Speedway Edition – oficjalny zegarek Mistrzostwa Świata w żużlu.

Czytaj Więcej

Mamy smutną wiadomość dla wszystkich zegarkomaniaków.

Odwołano dwie największe i najbardziej znane imprezy zegarkowe. Chodzi o targi Watches & Wonders Geneva 2020 (dawniej Salon International de la Haute Horlogerie, SIHH) oraz targi Baselworld.

Powodem decyzji organizatorów jest szalejąca niemal na całym świecie epidemia koronawirusa COVID-19.

Czytaj Więcej

Zawsze budzi ogromne emocje, jest obiektem pożądania i synonimem luksusu. Od stuleci przyspiesza o szybsze bicie serca i swoim blaskiem uwodzi niejedno serce. Ma też mroczną stronę – wielokrotnie był przyczyną walk i przemocy. Niemniej króluje niepodzielnie i nieprędko ktoś go zdetronizuje.

Diament, bo o nim mowa, jest bodaj najpiękniejszą formą jaką może przybrać… węgiel.

Czytaj Więcej

Dzień Kobiet nieodłącznie kojarzy się z kwiatami. Nie bez powodu święto to obchodzone jest 8 marca, w przededniu nadchodzącej wiosny, kiedy przyroda budzi się do życia.

Kolory i znaczenie kwiatów

Czerwone róże są bodaj najczęściej wręczanymi kwiatami, szczególnie dla dziewczyn, narzeczonych czy żon. Nic dziwnego, symbolizują miłość i nie ma co do tego wątpliwości. Białe kwiaty, np. konwalie to znak niewinności i skromności, śmiało więc tatusiowie mogą wręczyć je swoim córkom. Róże w kolorze różowym to symbol przyjaźni, idealne dla koleżanek. W zasadzie wszystkie kwiaty dla kobiet są piękne. Uwaga panowie! Ostrożność należy zachować jedynie przy kwiatach w kolorze pomarańczowym. Powszechnie oznaczają one zdradę.

Czytaj Więcej

Raz na cztery lata luty ma 29, a nie 28 dni. Mówimy wtedy o roku przestępnym. Skąd się bierze ten dodatkowy dzień? I co by się stało gdybyśmy go do kalendarza nie dodali? Wyjaśniamy!

Czytaj Więcej