Casio i Casio Vintage po raz kolejny zgłasza gotowość powrotu do szkoły!

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich uczniów i studentów. Z okazji początku nowego roku szkolnego, do zegarków Casio i Casio Vintage dodawany jest szkolny niezbędnik – podręczny kalkulator marki Casio. Promocja trwa do 30.09. lub do wyczerpania zapasów. Śpieszcie się!

To zdanie dla wielu uczniów i studentów może brzmieć jak abstrakcja: „Koniec wakacji, nadchodzi czas powrotu do szkoły!”. Być może po raz pierwszy w życiu, uczniowie po wyjątkowo długiej przerwie w tym roku, powrócą do wirtalnej klasy, a większość może i nawet do szkolnych ławek. Jak będzie wyglądała szkolna rzeczywistość, okaże się wkrótce.

Niezależnie od tego jak będzie wyglądała nauka, mnożone będą dobre, pełne dobrych ocen momenty, a niepowodzenia dzielone na pół.

CASIO wspiera kolejne pokolenie uczniów i studentów. Kolekcja zegarków Casio i Casio Vintage to propozycja dla wszystkich tych, którym podoba się styl vintage rodem z lat 70. XX wieku. Obecnie w branży zegarkowej trend powrotu do przeszłości jest trendy, i marka tylko to potwierdza. Z tymi zegarkami uczniowie zawsze będą na czas. Elektroniczny wyświetlacz wskaże czas, a wbudowany w zegarek alarm obudzi każdego śpiocha.

Zegarki marki Casio i Casio Vintage wraz z podręcznym kalkulatorem dodawanym gratis dostępne są tylko i wyłącznie online – w sklepie internetowym www.timetrend.pl oraz u wybranych partnerów handlowych marki ZIBI (m.in. www.zegarek.net i www.zegarownia.pl).

Czytaj dalej o Casio Vintage Collection Retro – kolekcji zegarków z wbudowanym kalkulatorem. CASIO Vintage Collection Retro – lekcja matematyki bez wychodzenia z domu.

 

Redakcja Zegarki i Moda