Kolekcja SKIN oznacza świt nowej ery dla linii najcieńszych zegarków firmy Swatch.
Zainspirowana przez dreszcz nieznanego, piękno ruchu i oczekiwanie zmian, kolekcja SKIN wprowadziła jedenaście minimalistycznych modeli w nowych rozmiarach dla kobiet i mężczyzn.

Począwszy od modelu SKINSKIN, subtelnego zegarka w stylu „nude”, po przyciągający wzrok czarno-biały model SKINNOIR, każdy model z kolekcji charakteryzuje biżuteryjna koronka oraz wyrafinowana stylistyka tarczy. Ta ponadczasowa kolekcja jest dostępna zarówno w regularnych jak i dużych rozmiarach, z których wszystkie są stworzone do noszenia z niemal nieważką łatwością, dając poczucie swobody i inspiracji.

 

Poczucie ruchu odzwierciedla każdy szczegół kolekcji SKIN, ale co to właściwie znaczy się poruszać? Zainspirowana marzeniami, pomysłami i możliwościami, #YOURMOVE to opowieść o transformacji. Jest to opowieść o wolności, odsłaniająca najważniejsze momenty życiowe, kiedy ludzie pozwalają sobie na emocje, tworzenie zmian i taniec z nieznanym. Dzięki kolekcji SKIN wyrażanie siebie jest królem – jest to moc połączenia się z pewnością siebie i życiem według własnych zasad. Swatch SKIN uosabia takie historie i będzie dzielić się nimi na wszystkich kanałach Swatch Social Media przez cały rok.

PREMIERA KOLEKCJI W LONDYNIE

Ponad 300 zaproszonych gości, w tym mediów i wpływowych osób z całego świata zebrało się w Londynie na premierze nowej kolekcji Swatch SKIN. Store at The Strand oferował idealne miejsce na spektakularny wieczór w stylu koncepcji kolekcji #YOURMOVE. Kreatywny projekt lekkiej, łatwej w obsłudze i minimalistycznej kolekcji SKIN był inspiracją do pokazu „SWATCH presents #YOURMOVE”, który poprzedził odsłonięcie 11 nowych modeli.

Dyrektor kreatywny Carlo Giordanetti, który był gospodarzem wieczoru wraz z wiceprezesem marki COO Gonzalo De Cevallos, znalazł właściwe słowa, aby podsumować to zapierające dech wydarzenie: „Z dumą przedstawiamy nową kolekcję SKIN, bardzo silnego członka naszej Rodziny Swatch, a także #YOURMOVE, motto, które mamy nadzieję, stanie się częścią codziennego języka. Jest to uczczenie trzech filarów o które dbamy: lekkość, wolność i wyrażanie siebie. Bardziej niż kiedykolwiek są one częścią duszy marki Swatch”.

 

GALERIA KOLEKCJI SWATCH SKIN

SKINAMOUR SVOP100

Zdjęcie 1 z 84

 

Cena: 395 zł – 485 zł

 

Redakcja Zegarki i Moda

 

*Informacje i zdjęcia modeli pochodzą z materiałów prasowych marki Swatch