MODNE MARKI ZEGARKOWE

Współpraca

Współpraca

 

www.zegarkiimoda.pl to portal poświęcony zarówno pasjonatom zegarków, jak również mody damskiej i męskiej.

W zakresie zegarków prezentujemy całe kolekcje, jak i pojedyncze modele. Opisujemy nowości i recenzujemy wybrane zegarki, dodatkowo staramy się poszerzać wiedzę naszych Czytelników w zakresie zegarmistrzostwa oraz ważnych aspektów związanych z zakupem zegarka.

W zakresie świata mody przedstawiamy nie tylko odzieżowe inspiracje, lecz także wywiady i publikacje poradnikowe dotyczące stylu, trendów w modzie i tematów z modą powiązanych, w tym relacje z wydarzeń.

„Czas na modę i zegarki na czasie”

– to motto, które nam przyświeca każdego dnia.

Możliwe formy współpracy:

Jakie oferujemy formy współpracy? Jest ich wiele!

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy kreatywni, więc dokładamy wszelkich starań, by artykuły tworzone we współpracy z markami były dla Czytelników atrakcyjne i rzetelnie przygotowane. Każdy artykuł publikowany jest także na naszych kanałach społecznościowych.

Przykładowe formy współpracy:

– baner reklamowy na stronie głównej i podstronach portalu,

– artykuł sponsorowany (taki artykuł zawiera przede wszystkim zdjęcia zegarków lub stylizacji i szczegółowe opisy poszczególnych produktów),

– recenzje i autorskie zdjęcia produktów (cały artykuł poświęcony jednemu zegarkowi lub marce),

– lokowanie produktu (dotyczy to głównie wpisów o charakterze poradnikowym, gdzie nazwa produktu pojawia się dopiero w końcowej części wpisu),

– organizacja konkursu dla Czytelników we współpracy z daną marką,

– relacje z wydarzeń (szczególnie zainteresowani jesteśmy eventami z zakresu mody i zegarków – wystawy, pokazy mody, premiery nowych kolekcji itp.)

– inne niestandardowe, indywidualnie uzgodnione działania.

Kreatywność to nasz sojusznik!

Dlaczego warto z nami współpracować?

– każdy artykuł przygotowujemy z największą starannością, aby efekty były satysfakcjonujące, a umowa obopólnie korzystna,

– każdy wpis zamieszczany jest także na naszym fanpage na Facebooku,

– gwarantujemy dotarcie do właściwego odbiorcy, ponieważ nasi Czytelnicy to w zdecydowanej większości osoby zainteresowane modą i/lub zegarkami.

 

Nasi Partnerzy:

 

Zapraszamy do współpracy!

agata.molka (@) zegarkiipasja.pl

redakcja (@) zegarkiimoda.pl

MODNE MARKI NA CZASIE

Zamknij