Do sprzedaży w Polsce trafiła właśnie seria inteligentnych zegarków hybrydowych szwedzkiej marki Kronaby. Wyróżnia je niezwykle stylowy design oraz szeroki zakres funkcji. Czy to wystarczy, by zagrozić uznanym już na rynku konkurentom?

Czytaj Więcej

Świat zegarków ze światem motoryzacji wzajemnie się przenikają i ściśle łączą. Pomiar czasu odgrywa niezwykle ważną rolę w motorsporcie, a producenci chronografów bardzo chętnie nawiązują do wyścigów samochodowych. Oto kilka przykładów takich powiązań. Na liście nie brakuje również czasomierzy powstałych z inspiracji klasyczną motoryzacją.

Czytaj Więcej

Edifice prezentuje nowy model z kolekcji Premium – EFS-S54oDB. To czasomierz dla prawdziwego fana motoryzacji! Dla miłośnika samochodów, który ceni wyszukany styl i nie stroni od świetnie skrojonych garniturów. Nie dziwi zatem fakt, że w nowej kampanii promującej zegarek Adam Kornacki kolejny już raz pokazuje, że elegancja i szyk to jedna ze stron jego nieskazitelnego wizerunku.

Czytaj Więcej

Festina Diver to kolekcja zegarków, stworzona przede wszystkim z myślą o mężczyznach kochających aktywność sportową, zwłaszcza tą podwodną. Dzięki wodoszczelności do 200 metrów, zakręcanemu deklowi oraz wyraźnym indeksom na cyferblacie, zegarki Festina Diver będą doskonałym kompanem dla każdego kto lubi nurkowanie.

Czytaj Więcej

30 września zbliża się wielkimi krokami, więc jeżeli jeszcze nie znalazłaś idealnego prezentu dla swojego chłopaka, czasomierz będzie strzałem w dziesiątkę. Mężczyźni lubią praktyczne prezenty, a zegarek to gadżet, który prócz stylowej ozdoby jest również bardzo przydatny każdego dnia. Poniżej przedstawiamy propozycje zegarków zarówno w stylu sportowym, casualowym, jak i eleganckim.

Czytaj Więcej

Nixon – firma znana na całym świecie z produkcji zegarków oraz małych akcesoriów, ma zaszczyt uczestniczyć w celebrowaniu 90. urodzin ikony popkultury – Myszki Mickey.

Czytaj Więcej

Przyjęło się, że klasyczny zegarek męski do garnituru to model na skórzanym pasku. Jego kolor najlepiej dobrać do materiału z jakiego uszyto eleganckie ubranie. I choć zdarzają się czasomierze w nasyconych granatowych czy czarnych barwach, jednymi z najczęściej spotykanych są te na brązowym, skórzanym pasku. Dla tych mężczyzn, którzy nie do końca wiedzą którą markę lub model zegarka wybrać, przedstawiamy listę najciekawszych propozycji. Zobacz, przeczytaj, zainspiruj się!

Czytaj Więcej

Proste fasony, minimalizm i jesienne kolory – to fundament nowej kolekcji Lacoste. Znany na całym świecie francuski dom mody z 85-letnią historią cały czas zaskakuje!

Czytaj Więcej

Pierwszy dzień nowego roku szkolnego to doskonała okazja na zaprezentowanie się w eleganckiej stylizacji, a najlepszym jej dodatkiem będzie… zegarek. Oto nasze propozycje zegarków idealnych dla dzieci i młodzieży.

Czytaj Więcej

Choć docelowo przeznaczone dla żołnierzy, funkcjonariuszy organów ścigania, myśliwych, alpinistów, turystów i innych entuzjastów taktyki, to często stają się wyborem osób, które nie mają związku z wymienionymi zajęciami. Nie ma się czemu dziwić. Dla tych, którzy nie do końca wiedzą, którą markę lub model zegarka wybrać stworzyliśmy listę najlepszych propozycji. Zobacz najciekawsze męskie zegarki wojskowe!

Czytaj Więcej