„Luang” w języku tajskim oznacza „królewski”. To dobrze dobrana nazwa dla nowej kolekcji zegarków marki Police, które zasługują na szczególną uwagę.

Czytaj Więcej

O jakim kraju pomyślisz, jeśli zapytam Cię o naturalne środowisko dla zegarmistrzostwa? Szwajcaria? Niemcy? Japonia?… Tak, to prawda.

Ale swojego czasu był na scenie jeszcze jeden mocno liczący się gracz – Rosja. Rosja, ale jak to? Tak, Rosja! I mówimy tu o milionach zegarków rocznie, wyprodukowanych w czasach sowieckich.

Dzisiaj przyjrzymy się bliżej jednemu z najważniejszych producentów. Fabryka Zegarków Raketa właśnie rozpoczęła reedycję jednego z kultowych czasomierzy. Reedycja kultowego, radzieckiego modelu Raketa Polar godna jest uwagi z kilku względów.

Czytaj Więcej

Odkryj Swatch X 007 – kolekcję sześciu nowych modeli, które pomogą Ci choć trochę poczuć się jak agent 007.

Czytaj Więcej

Oto zegarek dla mężczyzn, którzy kochają sportowe emocje i „czarny sport”!

Aztorin Speedway Edition – oficjalny zegarek Mistrzostwa Świata w żużlu.

Czytaj Więcej

Pierwsza rocznica śmierci słynnego niemieckiego projektanta mody – Karla Lagerfelda – zainspirowała nas do wpisu o zegarkach, które… zatrzymują czas. Bo jak inaczej powiedzieć o kreatorze mody, którego kult jest wiecznie żywy?

Czytaj Więcej

Szwajcarska marka Atlantic kojarzy się przede wszystkim ze stonowanymi, eleganckimi zegarkami na każdą okazję. W jej ofercie dominują klasyczne modele, którym zdecydowanie bliżej do garderoby złożonej z doskonale skrojonych garniturów niż dżinsów. Tym bardziej zaskakująca okazała się premiera Chronograph Universal, która oprócz samego faktu wprowadzenia na rynek nowości, pokazała brand o stabilnej, wypracowanej pozycji w zupełnie innym świetle.

Czytaj Więcej

Pod koniec 2019 roku w Théatre du Léman w Genewie odbyła się coroczna ceremonia wręczenia „Wielkich Nagród” w konkursie Grand Prix d’Horlogerie de Genève. Jury wyłoniło czternastu zwycięzców w rożnych, określonych kategoriach konkursowych, a także przyznało pięć innych nagród za osiągnięcia zegarmistrzowskie. Czytaj Więcej

Nowa kolekcja Swatch Essentials oraz limitowana, specjalna edycja zegarków z okazji Walentynek – oto nowości od Swatch na luty 2020. Sprawdź!

Czytaj Więcej

News na pograniczu zegarków i najbardziej znanych polskich projektantów mody!

W pokazie najnowszej kolekcji ubrań Roberta Kupisza miała przyjemność uczestniczyć marka zegarków Casio Vintage!

Czytaj Więcej

Skąd wzięła się tajemnicza data „1881” w nazwie marki Cerruti 1881? Kim był Nino Cerruti? I co wniósł on do świata mody? Czym wyróżniają się zegarki tej włoskiej marki? Dla kogo są przeznaczone? Jaka jest ich dostępność na rynku i ceny?

Na te i inne pytania odpowiemy w tym artykule.

Poznaj markę Cerruti 1881, dowiedz się więcej i poczuj smak luksusu, który jest w zasięgu ręki!  

Czytaj Więcej