MODNE MARKI ZEGARKOWE

Kategoria

Zegarki

w Ciekawostki, Zegarki

Na co zwrócić uwagę przy zakupie smartwatcha?

Jedną z najszybciej rozwijających się gałęzi nowych technologii są tzw. urządzenia wearables, czyli wszelkiego rodzaju gadżety elektroniczne, które zazwyczaj noszone są na nadgarstku. Najpopularniejsze z nich to smartwatche, czyli nowoczesne, smart zegarki.

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Huawei, już niemal połowa Polaków posiada to urządzenie. Poniżej przedstawiamy wyniki badań odpowiadające na pytanie, na co zwracać uwagę przy zakupie smartwatcha.

Czytaj więcej

w G-SHOCK, Zegarki, Zegarki Męskie

Nowy zegarek MTG – jak wygląda najnowszy model od G-Shocka?

Lata 80. ubiegłego wieku, to czasy zegarków, które pełniły rolę eleganckiego, aczkolwiek dość delikatnego elementu biżuterii, który był niezwykle podatny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

W takich realiach musiała odnaleźć się firma Casio, która postanowiła stworzyć zegarek odporny na wstrząsy. Wszyscy znamy tę historię, która dała początek niezwykłej kolekcji G-Shock. Zegarków gotowych na wszystko!

G-Shock od przeszło 40. lat stawia sobie kolejne wyzwania, trzymając się jednej prostej zasady – zegarki muszą być gotowe na naprawdę trudne warunki.

Czytaj więcej

w Zegarki

Tissot PRX Digital, czyli przyszłość widziana w przeszłości

Marka Tissot zaprezentowała kolejną wersję zegarków z kolekcji PRX. Tym razem marka z Le Locle postawiła na inną, retro-futurystyczną stylistykę inspirowaną projektem z lat 70.

Jak to się zaczęło

Zapewne każdy choć trochę interesujący się światem zegarków słyszał o wielkiej rewolucji kwarcowej. Na przełomie lat 60. i 70. rynkiem zegarków zatrzasnęło pojawienie się w Japonii zupełnie nowego modelu z mechanizmem kwarcowym.

Czytaj więcej

w Zegarki

Głęboka czerń rozświetlona blaskiem złota w zegarkach Tommy Hilfiger dla niej i dla niego

Marka Tommy Hilfiger, dzięki swojemu niecodziennemu podejściu do wzornictwa czasomierzy, cieszy się niesłabnącą popularnością. Zegarki TH to symbol amerykańskiej kultury i stylu. Szukasz dodatków do swoich jesiennych stylizacji?

Złoto-czarny zegarek od Tommy’ego Hilfigera urozmaici codzienną garderobę lub wieczorną stylizację. To połączenie nigdy nie wyjdzie z mody!

Czytaj więcej

w Cartier, Zegarki

Przedstawiamy nową kolekcję Cartier Tank Americaine

W 2023 roku marka Cartier postanowiła odświeżyć modele Tank Americaine, czyli jedne z bardziej charakterystycznych w całej rodzinie “czołgów”.

Cartier Tank Americaine zadebiutował w 1988 roku jako odpowiedź marki na rosnące zainteresowanie konsumentów nieco większymi zegarkami. Użycie nazwy ‘americaine’ miało z zasady nawiązywać do umiłowania Amerykanów do dużych rozmiarów.

Czytaj więcej

w Cerruti 1881, Zegarki, Zegarki Damskie

Damskie zegarki Cerruti 1881 idealnym dodatkiem do biurowych stylizacji

Produkcja zegarków wymaga rzemieślniczego kunsztu i niebywałej precyzji. Prawdziwe piękno zaś tkwi w idealnie dopasowanych detalach.

Projektanci marki Cerruti 1881 potrafią ukryć elegancję, perfekcję i włoski temperament w niewielkim urządzeniu, który zachwyci i przyciągnie spojrzenia. Odkryj świat damskich zegarków Cerruti i wróć do pracy, po urlopie w wielkim stylu.

Czytaj więcej

w Zegarki, Zegarki Damskie

Najnowszy, turkusowy EBEL Sport Classic dla Pań! Jak wygląda ten najnowszy model?

„EBEL Sport Classic Lady Turqouise to poetyckie odbicie spokoju i harmonii. Błękitno-zielone odcienie turkusu oddają łagodny ruch morskich fal, w których odnajdziesz głębokie pokłady ukojenia”

– możemy przeczytać w materiałach promocyjnych najnowszego zegarka szwajcarskiej marki EBEL. Brzmi ciekawie?

Jak zatem prezentuje się model, który (co warto zaznaczyć) został ograniczony do jedynie 200 sztuk na całym świecie? Zobaczmy!

Czytaj więcej

w Swatch, Zegarki

Co by było, gdyby? Czyli kwadratowy Swatch Bioceramic What if?

40 lat temu na szwajcarskim rynku pojawiła się marka, która w zupełnie inny sposób podeszła do produkcji zegarków. To właśnie Swatch, w 1983 roku- przełamał dotychczasowy schemat działania, do którego ówcześni producenci byli niezwykle przyzwyczajeni.

Należy nadmienić, że był to trudny czas dla zegarków szwajcarskich, które musiały podążać już przetartą ścieżką przez kwarcowe japońskie marki.

Dlatego idea taniego zegarka kwarcowego stworzonego w Szwajcarii, była idealną okazją do wyrównania szans w branży.

Tak oto powstała pierwsza generacja zegarków o okrągłych kopertach – Swatch GENT.
Ale czy zegarki zawsze powinny mieć tylko obły kształt?

Czytaj więcej

MODNE MARKI NA CZASIE

Zamknij