Nixon – firma znana na całym świecie z produkcji zegarków oraz małych akcesoriów, ma zaszczyt uczestniczyć w celebrowaniu 90. urodzin ikony popkultury – Myszki Mickey.

Czytaj Więcej

Pierwszy dzień nowego roku szkolnego to doskonała okazja na zaprezentowanie się w eleganckiej stylizacji, a najlepszym jej dodatkiem będzie… zegarek. Oto nasze propozycje zegarków idealnych dla dzieci i młodzieży.

Czytaj Więcej

Duże zegarki męskie to zazwyczaj takie, w których średnica koperty przekracza 45 mm. Mamy wtedy do czynienia z naprawdę dużą, solidną konstrukcją, która pewnie leży na nadgarstku. Wśród takich dominują modele sportowe, przede wszystkim marki Casio. Jednak wielu innych producentów także zadbało o to, by w ich ofercie znalazły się naprawdę duże czasomierze z czytelną tarczą. Jeśli więc interesują Cię nieprzeciętne wymiary i poszukujesz takiego, który spełniłby Twoje wymagania, spieszymy z pomocą – poniżej prezentujemy nasz ranking 5 dużych męskich zegarków powyżej 50 mm.

Czytaj Więcej

Lacoste to francuska firma zajmująca się produkcją i sprzedażą odzieży, butów, okularów, perfum oraz zegarków. Twórcą i założycielem firmy Lacoste był René Lacoste. Poznaj jego historię, a przekonasz się dlaczego marka ma tak nietuzinkowy charakter i 85-letnią historię.

Czytaj Więcej

I przychodzi ten moment… lato, wakacje, morze i plaża! Każdy prawdziwy miłośnik zegarków nie zapomni zabrać ze sobą w podróż odpowiedniego czasomierza. Jaki jest ten idealny wakacyjny model? Niektóre z nich są stworzone do trudnych warunków, cechuje je więc sportowy charakter, wodoszczelność i wytrzymałe materiały z jakich zostały stworzone. Lecz jeśli jednak z plażowych sportów ekstremalnych wybierasz głównie opalanie i odpoczywanie, ważne by zegarek na lato był barwny i lekki oraz by perfekcyjne nadał się na niezobowiązujący dzień na plaży. W artykule przedstawiamy kilka przykładowych propozycji zegarków zarówno na męskie, jak i damskie nadgarstki.

Czytaj Więcej

Rok 2018 to wyjątkowy moment w historii marki G-SHOCK. Jedne z najbardziej popularnych zegarków na świecie obchodzą 35. rocznicę powstania. Czasomierze te ze względu na ich ergonomię, niezawodność i wygląd cieszą się niezwykłą popularnością.

Czytaj Więcej

Twoje dziecko zaczęło samo wychodzić na dwór? Zapewne pojęcie czasu jest dla niego abstrakcją i polecenie „wróć za godzinę” często spotyka się z całkowitym brakiem zrozumienia. W takich momentach warto skutecznie rozwiązać problem i rozważyć zakup pierwszego zegarka.

Czytaj Więcej

Marka Tissot jest jedną z wiodących marek w branży zegarkowej na świecie. Co takiego wyjątkowego jest w zegarkach Tissot? To oryginalne szwajcarskie czasomierze, które wyrobiły sobie renomę opartą o nowoczesny design, perfekcję w wykonaniu oraz co najważniejsze najwyższą jakość pod znakiem swiss made.

Czytaj Więcej

„All black”, czyli po prostu całe czarne. Jakby nie nazywać zegarków w czarnych jak noc kopertach, ich miejsce w zegarkowej hierarchii jest niepodważalne. Poniżej prezentujemy naszym zdaniem najciekawsze czarne zegarki męskie.

Czytaj Więcej

Luksusowi ambasadorowie czasu. Każdy z nich jest związany z marką od wielu lat. Co noszą na nadgarstkach popularni i wpływowi sportowcy, których wyniki zadziwiają świat? Poniżej prezentujemy listę 10 znanych zawodników i marki zegarków, które noszą.

Czytaj Więcej