Ogólnodostępne środki masowego przekazu każdego dnia uświadamiają współczesne społeczeństwo, że należy dbać o zdrowie i ciało. W świecie w którym rozwój technologii na każdym kroku ułatwia nam codzienne funkcjonowanie, systematyczna aktywność fizyczna warunkuje dobre samopoczucie i piękną sylwetkę. Do wyboru mamy szereg różnych form aktywności począwszy od spaceru, a skończywszy na treningu funkcjonalnym pod okiem profesjonalnego trenera. Należy jednak pamiętać, że nawet najprostsze zmiany w codziennym funkcjonowaniu, takie jak dłuższe spacery z psem, wysiadanie z autobusu przystanek wcześniej, czy też parkowanie samochodu nie pod samym wejściem do sklepu, zapewnią nam więcej aktywności. Pozornie te zmiany nie są duże, ale w praktyce okazuje się, że naprawdę działają! Jak sprawdzić wymiar tych zmian i sprawnie je kontrolować? Z pomocą przychodzą zegarki BABY – G wyposażone w pedometr, który mierzy nasze kroki!

Nowa kolekcja BABY – G to linia BGS – 100, która dzięki wbudowanemu pedometrowi, umożliwia szereg możliwości pomiaru naszych kroków. Zegarek BABY – G zlicza aż do 999 999 kroków dziennie ze wskazaniem wyników dla ostatnich ośmiu dni oraz danych sumarycznych dla minionych czterech tygodni. Inną przydatną funkcją zegarka Baby – G jest ustawienie dziennego celu w zakresie 1 000 do 50 000 kroków, co umożliwi szczegółowe monitorowanie postępów. Zegarek sam poinformuje nas o osiągnięciu założonego celu. Ponadto wykres obrazujący liczbę kroków dla ostatnich 5 godzin, pozwala na szybki podgląd naszej aktywności. Kolejną bardzo praktyczną funkcją zegarka Baby – G z linii BGS – 100 jest automatyczne wyłączanie się pedometru, po dłuższym czasie bez aktywności. Dzięki tej funkcji nie musimy stale pamiętać o wyłączaniu pomiaru, a bateria w naszym zegarku wystarczy na dłużej!

Nowe modele zegarków Baby – G zostały wyposażone w szereg opcji, które charakteryzują tę markę. Przede wszystkim zegarek Baby – G BGS – 100 jest wyjątkowo wytrzymały i odporny na uderzenia, wstrząsy, a także upadki z dużej wysokości. Czasomierze BGS – 100 wyposażone są również w stoper, który odmierza czas z dokładnością do 1/100 sekundy, timer, 5 dziennych alarmów z funkcją drzemki, automatyczny kalendarz, opcje wyświetlania czasu z 12 i 24 godzinnym formacie oraz podświetlenie. Dla Pań, które dużo podróżują, dodatkowym ułatwieniem jest możliwość ustawienia drugiego czasu dla innej strefy czasowej. Kobiety, które uprawiają sporty wodne, docenią gwarantowaną 100m wodoszczelność.

Nowa kolekcja Baby – G jest dostępna w 5 wariantach kolorystycznych: czarno – limonkowym BGS-100-1AER, biało – limonkowym BGS-100-7A2ER, limonkowym BGS-100-9AER, pastelowym różu BGS-100-4AER oraz białym BGS-100-7A1ER.

Modele zegarków Baby – G BGS – 100 wyróżniają się zupełnie nowym designem koperty. Jest ona znacznie cieńsza i ma średnicę 45,2 mm. Cieńsza koperta nadaje nowym modelom lekkości i sprawia, że idealnie dopasowują się do nadgarstka. Jednocześnie zegarek jest duży, co zadowoli Panie lubiące większe czasomierze.

Połączenie energetyzujących kolorów, wyjątkowy design oraz sportowy charakter sprawia, że nowa kolekcja Baby – G BGS – 100 jest idealna dla kobiet, którym zegarek towarzyszy cały dzień – zarówno na zakupach, jak i podczas treningów!

Cena zegarków: 599 zł

https://www.youtube.com/watch?v=ZvIUXHDG6eE

Redakcja Zegarki i Moda

*Zdjęcia i informacje pochodzą z materiałów prasowych marki