MODNE MARKI ZEGARKOWE

Kategoria

Marki modowe

w Marki modowe, Moda

Bądź modna tego lata – przegląd trendów 2020!

Lato jest jedyną porą roku, w której możemy poczuć prawdziwy luz i wiatr we włosach. Optymizm, feerię barw, blask i nutkę szaleństwa. To całe nasze dobre samopoczucie ma odzwierciedlenie w tym, co nosimy.

Plecionki, sandałki na słupku, espadryle oraz sukienki i kombinezony w kolorach różu czy mięty, wakacyjne tropikalne desenie i marynistyczne paski – przyjrzyjmy się temu, co w tym roku będzie na topie. Postaram się również, aby możliwie miały one nasze rodzime metki.

Czytaj więcej

Podobne posty
w Moda
Jakie trendy królują na ulicach tego lata?
18 lipca 2018
Podobne posty
w Moda
Wykorzystaj czas na zmianę w garderobie!
18 kwietnia 2020
w Moda, Wiadomości
Jak koronawirus wpłynie na branżę mody?
21 marca 2020
w Zegarki, Zegarki Damskie
Damskie zegarki Ilario Caspari – koniec lata w Wenecji
30 sierpnia 2019
w Marki modowe, Moda

Bądź modna tej wiosny! Przegląd gorących trendów!

Czas pędzi tak szybko!

Dopiero co szykowaliśmy ciepłe płaszcze i puchowe kurtki, a już okazuje się, że musimy myśleć o schowaniu ich do szafy. Powoli zaczynamy czuć w powietrzu wiosnę. Temperatura coraz częściej zbliża się do 10 stopni Celsjusza, dni stają się dłuższe, a słońce coraz intensywnej świeci. Warto więc już teraz zapoznać się z najnowszymi trendami, przejrzeć lżejszą odzież w naszej szafie i/lub ewentualnie wybrać się na zakupy.

Oto kilka najgorętszych trendów – do wyboru, do koloru – bo modnych będzie naprawdę wiele wzorów – od denimu, przez jasne zwiewne sukienki, aż po odzież z imitacji skóry.

Czytaj więcej

Podobne posty
w De La Fotta, Moda
Dom mody De La Fotta. Dobrze ubrana kobieta jest sobą
28 czerwca 2019
w Moda, Wiadomości
Wspieraj polskie firmy odzieżowe i dołącz do akcji #wspieram.pl
27 kwietnia 2020
w EM Men's Accessories, Marki modowe, Moda

10 dodatków, które mężczyzna powinien mieć w swojej szafie

Żyjemy we wspaniałych czasach z modowego punktu widzenia. Możemy dowolnie przebierać w ofertach wielu marek odzieżowych, tych rodzimych i zagranicznych. Również zakup ubrań premium nie stanowi już problemu i większość z nas może pozwolić sobie (nawet jeśli tylko okazjonalnie) na nabycie ubrań z metkami znanych projektantów.

Wydaje się, że także świadomość modowa powinna być duża.

W końcu inspiracje jak się ubierać, jakie panują aktualnie trendy płyną do nas ze wszystkich stron: od witryn sklepów, przez internet i telewizję, kończąc na różnego rodzaju czasopismach.

Czytaj więcej

Podobne posty
w Marki modowe, Moda
Christian Dior – genialny krawiec snów
11 września 2018
w Moda
Hot trend: zamień torebkę na letni koszyk
16 lipca 2018
w Zegarki Damskie
Gwiazdy wśród damskich zegarków Caravelle
5 sierpnia 2019
w Marki modowe, Moda

Coco Chanel – ikona paryskiej mody

Ikona paryskiej mody zmarła niespełna 50 lat temu. Pozostała po niej „mała czarna”, sznury pereł, krótka fryzura na pazia, nieśmiertelny zapach Chanel No. 5 i wciąż żywa legenda. Nie miała łatwego życia, mimo to, osiągnęła niebywały sukces. W jaki sposób Coco Chanel – bo o niej mowa – do tego doszła?

Czytaj więcej

Podobne posty
w Moda
3 kobiety, które odniosły największy sukces w modzie
9 marca 2020
w Moda, Wiadomości
Nie żyje Karl Lagerfeld
20 lutego 2019
Podobne posty
w Marki modowe
Yves Saint Laurent – krawiec o burzliwej i niespokojnej osobowości
7 stycznia 2019
w Marki modowe, Moda

Armani – król w mieście mody

84-letni Giorgio Armani to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najbogatszych projektantów w historii mody. Jego imperium obejmuje niemal każdą gałąź szeroko pojętego lifestyle’u. Oprócz ubrań, włoski maestro ma również: meble, dodatki, książki, perfumy, kosmetyki, a nawet hotele. Nic więc dziwnego, że rynkową wartość jego imperium szacuje się na – bagatela – 8,3 miliarda dolarów. Może zatem warto dowiedzieć się nieco więcej o tym fenomenalnym designerze?

Czytaj więcej

w Marki modowe, Moda

VERSACE – rodzinne imperium mody

Giovanni Versace zapoczątkował nową erę mody, oferując jej zielone światło do rywalizacji z paryskim krawiectwem. To on przyczynił się do zbudowania włoskiego imperium luksusowych marek odzieżowych i stworzył własną historię spektakularnego sukcesu odważnych i znanych na całym świecie kolekcji.

Czytaj więcej

MODNE MARKI NA CZASIE

Zamknij