Nowość w rodzinie zegarków BIG BOLD! Marka Swatch prezentuje BIG BOLD IRONY – pierwsze modele z serii wykonane ze stali szlachetnej i tworzywa BIOCERAMIC. Wyraziste oraz nowoczesne, idealne dla współczesnych i pewnych siebie odkrywców.

Swatch to niekwestionowany lider w branży zegarmistrzowskiej. Od momentu powstania w 1983 roku pozostaje jednym z wiodących producentów zegarków na świecie.

Swoją renomę zawdzięcza przede wszystkim niezwykłym, aktualnym projektom oraz rewolucyjnemu podejściu. Marka regularnie wypuszcza nowe modele, jak również kolekcje specjalne.

Swatch chętnie angażuje się w inicjatywy spoza branży, chociażby sporty akcji: BMX, longboarding czy surfing. Marka znana jest szczególnie z zamiłowania do sztuki – dzięki współpracy z artystami, projektantami i architektami stworzono Swatch Art Peace Hotel.

Otwarty w Szanghaju obiekt stanowi miejsce spotkań dla przedstawicieli kultury z całego świata. To nie wszystko! Swatch wspiera również znane instytucje kulturalne, a także patronuje słynnym muzeom. Owocem tych artystycznych kooperacji są interpretacje dzieł sztuki, które trafiają na nadgarstki klientów pod postacią niepowtarzalnych wzorów zegarków.

Projekty marki Swatch cechuje świeże spojrzenie, zgodność z trendami i zamiłowanie do wyzwań. Flagowa linia zegarków BIG BOLD, wprowadzona do sprzedaży w 2019 roku, uosabia wszystkie te cechy. Czasomierze w miejskim wydaniu o dużej, wyrazistej kopercie 47 mm są wielokolorowe, utrzymane w różnorodnej stylistyce oraz zawierają elementy z BIOCERAMIKI.

BIG BOLD IRONY – absolutna nowość w rodzinie BIG BOLD

Rok 2023 w Swatch obfituje w dwie nowatorskie premiery. Przedstawiamy BIG BOLD IRONY – pierwszy model BIG BOLD wykonany ze stali szlachetnej oraz pierwsze połączenie tworzywa BIOCERAMIC i stali w zegarku Swatch. Nowoczesne wzornictwo, efektowne kolory i niepowtarzalne detale. Obok tych zegarków trudno będzie przejść obojętnie.

W przeciwieństwie do większości modeli ze stali szlachetnej, zegarki BIG BOLD IRONY nie należą do „dyskretnych”. Stanowią na nadgarstku wyrazistą i odważną ozdobę – w sam raz dla zdecydowanych i pewnych siebie odbiorców.

BIG BOLD IRONY pojawi się na rynku w dwóch odsłonach

Pierwsze modele z najnowszej serii pojawiły się w sprzedaży 6 lipca 2023 roku. To pięć zegarków utrzymanych w postmodernistycznej stylistyce, łączących w sobie kontrastowe barwy i materiały. BIOCERAMICZNY korpus w połączeniu z kopertą ze stali szlachetnej daje wielopoziomowy, kanciasty efekt. Widoczne są również wyraźne miejskie akcenty, które nadają całości nowoczesnego sznytu.

Tarcza z BIOCERAMIKI odsłania mechanizm czasomierza, a całości dopełnia gumowy pasek o podwójnie skompresowanej strukturze występujący w pięciu kolorach: czarnym (DARK IRONY), lazurowym (AZURE BLUE DAZE), czerwonym (RED JUICY), turkusowym (MINT TRIM) oraz żółtym (BOLDEN YELLOW).

Piaskowana koperta ze stali szlachetnej oraz koronka, mimo masywnego wyglądu, ważą zaledwie 108 gramów.

Wskazówki i indeksy świecą w ciemności, a koronkę umieszczono na godzinie drugiej – podobnie jak w innych zegarkach z serii BIG BOLD.

W ramach drugiej odsłony BIG BOLD IRONY w sprzedaży pojawi się kolejnych pięć modeli, których cechą wspólną będą metaliczne barwy. Już 7 września będziemy mogli zobaczyć uzupełnienie tej niezwykłej kolekcji.

Na uwagę zasługują tarcze ze szlifem słonecznym, które eksponują bogate tony zegarków. Podobnie jak poprzednio, marka Swatch proponuje nam modele w pięciu niebanalnych odcieniach: turkusowym (AQUA SHIMMER), ciemnozielonym (FOREST FACE), granatowym (INDIGO HOUR), bursztynowym (AMBER SHEEN) i burgundowym (SCARLET SHIMMER).

Piaskowane wykończenie koperty, koronki i bransolety to najnowszy sposób obróbki zapewniający idealnie matowy efekt. Opracowano go specjalnie dla marki Swatch.

Cała kolekcja BIG BOLD IRONY będzie dostępna już tego lata. Obie serie pojawią się w sprzedaży na swatch.com i w salonach kolejno 6 lipca i 7 września 2023 roku.

Agata Gortat-Wojakowska

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki Swatch znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tu – Zegarki Swatch