Dwa certyfikowane diamenty i styl vintage. CASIO Vintage Electric Diamond. Oto zegarek, który zajął drugie miejsce w plebiscycie Top Avanti 2018!

Na wstępie, dla przypomnienia. Pamiętacie?

W marcu br. informowaliśmy Was, że kolekcja zegarków dotychczas znana jako CASIO Retro otrzymała nową nazwę – CASIO Vintage. News: CASIO Retro zmieniło nazwę na CASIO Vintage.

Japoński producent zmienił nazwę, ale nie zmienił jednego – ponadczasowej klasyki i stylu vintage. Nie zmieniła się jeszcze jedna kwestia. Projektanci Casio Vintage uważnie obserwują modę i czerpią z niej najlepsze wzorce. Wyraźnie nawiązują do stylu vintage, który ostatnio świeci triumfy popularności. Stylizacje spinające styl vintage ze współczesnym akcentem są ostatnio bardzo modne. Podobnie w DNA Casio Vintage – marka dotyka przeszłość i łączy ją z teraźniejszością.

Moje drogie Panie!

Szukacie zegarka, który świetnie sprawdzi się na co dzień, będzie wiernym towarzyszem, ale ze szczyptą luksusu?

Proszę bardzo!

Oto przed Wami CASIO Vintage Electric Diamond.

Zegarek z bransoletą w kolorze złotym o referencji A159WGED-1EF oraz zegarek z bransoletą w kolorze srebrnym o referencji A158WEAD-1EF.

Co takiego interesującego jest w tych zegarkach, że postanowiliśmy je Wam zaprezentować?

To diamenty, które kochają wszystkie kobiety!

To szczypta luksusu w postaci dwóch, małych, prawdziwych, certyfikowanych diamentów, ułożonych na wyświetlaczu prostopadle. Diamenty, podczas ruchu ręką, kiedy pada na nie światło, przepięknie się mienią i błyszczą. Co więcej, diamenty kontrastują z czernią wyświetlacza, a bransoleta w kolorze złotym je uzupełnia. Taki zegarek z powodzeniem zastąpi codzienną biżuterię.

Krawędzie szkła wyświetlacza są ścięte i przypominają wyglądem powierzchnię oszlifowany kamień szlachetny.

Koperty mają kształt prostokątu, z lekko ściętymi bokami. Geometryczny wzór o zaokrąglonych krawędziach nadaje kompozycji dynamiki. Koperty mają wymiary 9 mm × 33 mm × 36 mm (grubość/szerokość/wysokość) i analogicznie do bransolet, zaprojektowano je w kolorze złotym lub srebrnym.

Wyważony kształt wyświetlacza oraz wspomniana bransoleta o drobnym klasycznym splocie są gwarancją świetnego prezentowania się na damskim nadgarstku.

Zegarki też dodatkowe funkcje takie jak: alarm, rozbudowany kalendarz, datownik, stoper oraz wbudowane podświetlenie Microlight. Funkcje te z pewnością przydadzą się na co dzień.

Dzięki kwarcowemu mechanizmowi połączono przyjemne z pożytecznym. Przez kolejne 7 lat, bo tyle wynosi żywotność baterii, nie trzeba się będzie martwić. Gwarancja zegarka wynosi 3 lata. Przy dodatkowej, niewielkiej opłacie można przedłużyć ją o kolejne 3 lata.

Cena katalogowa zegarków to 319 zł. W tej cenie otrzymamy zegarek CASIO, niby retro, niby vintage, ale jednak nowoczesny. W dodatku pasujący i na co dzień, i na „czerwony dywan”. Dzięki diamentom, ma elegancki i kobiecy charakter.

I największy bonus na sam koniec. Zegarek CASIO Vintage Electric Diamond A159WGED-1EF cieszy się tak dużą popularnością, że zajął drugie miejsce w plebiscycie Top Avanti 2018!

Drogie Panie, CASIO Vintage Electric Diamond poleca się uwadze!

 

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki CASIO Vintage znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tu CASIO Vintage.

Agata
Redakcja Zegarki i Moda

Zdjęcia: materiały marki CASIO Vintage