6 autorskich, profesjonalnych recenzji zegarków, 5 różnego rodzaju spotkań branżowych, 4 rok istnienia portalu w przestrzeni wirtualnej, 2 współprace z partnerami zewnętrznymi oraz 2 wywiady ze znanymi blogerami modowymi. Niespełna 120 000 wizyt.

Tak w telegraficznym skrócie prezentował się 2021 rok na portalu zegarkiimoda.pl.

Poznajcie imponujące liczby, najważniejsze wydarzenia, fakty i nasze osiągnięcia w 2021 roku!

Portal zegarkiimoda.pl 2021 – wydarzenia i eventy

Chcemy, by portal zegarkiimoda.pl był miejscem wytchnienia od trudów dnia codziennego, miejscem spokoju, pozytywnej energii i inspiracji. Chcemy zachęcać Was do tego, by bawić się modą. By ubierać się tak, jak nam to odpowiada. Chcemy także szerzyć pasję do zegarków. Być nie tylko on-line, w wirtualnym świecie, lecz także offline.

Dlatego też w 2021 roku uczestniczyliśmy aż w 5 różnego rodzaju eventach branżowych.

Oto one:

1. W połowie czerwca 2021 r. we Wrocławiu objęliśmy patronatem medialnym i uczestniczyliśmy w ciekawej konferencji dotyczącej branży fashion „Moda a biznes”. Relacja z wydarzenia „Moda a biznes” edycja 5.

2. Nasz zaprzyjaźniony portal damosfera.pl jak co roku organizował na Torze Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu eventy kapeluszowe, w tym Wielką Warszawską. W 2021 r. był to konkurs na najpiękniejszą stylizację lat 40. XX wieku w kapeluszu.

3. Kochamy biżuterię, kochamy też sztukę! Dlatego też pod koniec listopada 2021 r. w Poznaniu wzięliśmy udział w wernisażu sztuki zdobniczej. Wystawa prezentowała wyniki i rezultaty konkursu poświęconego agatom – pięknym kamieniom szlachetnym.

4. Pokazy najnowszych kolekcji zegarków to coś, co uwielbiamy szczególnie! W listopadzie 2021 r. wspólnie z amerykańską marką Bulova przeżyliśmy kosmiczny wieczór. Co ciekawe, na spotkaniu prezentowany był ówcześnie najnowszy Bulova Lunar Pilot Chronograph 50th Anniversary Limited Edition, który był przez Was bardzo chętnie czytany. Artykuł znalazł się na 4. miejscu w top najchętniej czytanych artykułów w 2021 roku!

5. Niewiele później, bo w grudniu 2021 r. ciekawe było spotkanie i pokaz najnowszej kolekcji Swatch x Peanuts w Warszawie. Zabawne zegarki wielokrotnie wywołały uśmiech na naszej twarzy i z pewnością zapamiętamy je na długo!

Już ponad 4 lata działalności i niemal 120 000 wizyt

Warto przypomnieć, że internetowy portal branżowy www.zegarkiimoda.pl powstał pod sam koniec 2017 roku. Sukcesywnie rozwijany był od pierwszej połowy 2018 roku.

Portal zegarkiimoda.pl należy do grupy wydawniczej Zegarki i Pasja.

Od samego początku było to miejsce w sieci, gdzie pasja do zegarków łączy się z modą i wiadomościami z branży fashion. Piszemy dla Was o tym, co naprawdę kochamy, czyli o modzie i zegarkach. Dzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami, obserwacjami i przemyśleniami jako prawdziwi „zegarkomaniacy”.

Prezentujemy Wam najnowsze modele zegarków, pojedyncze modele, jak i całe kolekcje. Zarówno czasomierze damskie, męskie, jak i dziecięce. Kochamy zegarki naręczne, zegary wieżowe, zegarki kieszonkowe, a nade wszystko zegarki kwarcowe! W naszym autorskim cyklu publikacji „Historia czasu” przybliżaliśmy Wam je wszystkie.

Przybliżamy Wam także świat biżuterii, która przecież jest tak blisko czasomierzy.

W kręgu naszych zainteresowań przede wszystkim są „zegarki z duszą”. Takie, które mają ciekawą historię, nawiązują do jakiegoś ważnego wydarzenia albo po prostu mają charakter. Mamy nadzieję, że dzięki poszczególnym artykułom Wy także dowiadujecie się czegoś nowego i inspirującego. Zależy nam tam tym, by edukować, szerzyć wiedzę na temat zegarków i zegarmistrzostwa. By w umiejętny sposób każdy z Was potrafił dobrać odpowiedni model zegarka do danego miejsca czy sytuacji.

Imponujące statystyki

Jeśli spojrzymy na statystyki dotyczące ruchu wg danych z Google Analytics, w 2021 roku możemy także pochwalić się liczbą odwiedzin. W 2021 roku odnotowaliśmy prawie 120 000 wizyt, co stanowi wzrost liczby odwiedzin o 50% w stosunku do roku 2020. To imponujący wynik, rekordowy jak dotąd!

Dlatego w imieniu swoim i całego zespołu redakcyjnego chciałam Wam, moi drodzy Czytelnicy, serdecznie podziękować. Dziękuję, że jesteście i towarzyszycie nam w tej pasji. Czytajcie nas dalej, piszcie, komentujcie. Niech to będzie nasza wspólna przestrzeń.

Warto także pochwalić się faktem, że fanpage „Zegarki i Moda” na Facebooku lubi i obserwuje ponad 2600 osób. Posiadamy także i rozwijamy konto na Instagramie.

Tak szeroka działalność portalu Zegarki i Moda oczywiście nie mogłaby mieć miejsca, gdyby nie praca wspaniałego zespołu redakcyjnego autorek i autorów, którzy przygotowują artykuły i piszą dla Was. Zespół redakcyjny w 2021 roku urósł do rangi „zegarkowej rodziny”.

Gdzie jeszcze ukazują się nasze artykuły?

Artykuły z naszego portalu są także republikowane w innych miejscach. Wspierają nas partnerzy zewnętrzni tacy jak:

1. Onet.pl — największy polskojęzyczny portal internetowy, najbardziej opiniotwórczy i najpopularniejszy w kategorii informacji i publicystyki.
2. Damosfera.pl — inspirujący portal kobiet sukcesu, które odważnie realizują swoje pasje.

Zegarki i Moda – top 15 najchętniej czytanych artykułów

Każde podsumowanie to dobra okazja do tego, by sprawdzić, jakie tematy budziły Wasze największe zainteresowanie.

Oto top 15 artykułów w 2021 roku:

Zegarki na lato 2021: top 5 rasowych, męskich diverów

Top 10 eleganckich, polskich zegarków męskich. Który będzie Twój?

Jaki smartwatch kupić? TOP 5 zegarków do 1500 zł

Prezentujemy: Bulova Lunar Pilot Chronograph 50th Anniversary LE (zdjęcia live)

Prezentujemy: Atlantic Worldmaster Heritage Automatic – dziedzictwo godne mistrzów

Trendy na 2021 rok. Jakie zegarki będą modne?

Ma 100 lat, bryluje na nowojorskich przyjęciach i nadal projektuje modę! Iris Apfel – ikona stylu

Najbardziej dziwna i kontrowersyjna biżuteria, jaką możesz ozdobić swoje ciało!

Pachnąca biżuteria – najgorętszy trend prosto z Instagrama

Poradnik: hesalitowe, mineralne czy szafirowe. Jakie szkło w zegarku wybrać?

Zegarki sportowców – Robert Lewandowski

Moda zaklęta w kolorach – poznaj najnowsze jesienne trendy!

Dress code a zegarek: czy smartwatch można nosić do garnituru?

Zmiana czasu już w ten weekend! Co zrobisz z dodatkową godziną?

Zegarki na prezent. Versus Versace – niebanalny błysk elegancji

Dziękujemy!

Dziękuję w imieniu swoim oraz całego zespołu redakcji za to, że jesteście Państwo z nami.

Wszystkiego najlepszego w 2022 roku!

Agata Molka

Redaktor naczelny portalu Zegarki i Moda

Baner