Poranne słońce, wycieczka w nieznane, czerwony, angielski autobus, Święty Mikołaj za kierownicą, kubek gorącej herbaty i… najnowszy zegarek Swatch. Brzmi jak przepis na idealny początek grudnia, prawda? W pewien czwartkowy poranek, a dokładnie 2 grudnia br., mieliśmy przyjemność gościć na oficjalnej premierze zegarków z kolekcji Swatch x Peanuts.

Zapraszamy na wspólną podróż z marką Swatch!

Zgodnie z zaproszeniem, punktualnie o godz. 11.00 stawiliśmy się na parkingu przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie.

Czekał na nas prawdziwy, angielski autobus piętrowy!

Na dolnym pokładzie znajdowały się „gwiazdy” tej premiery, czyli najnowsze czasomierze Swatch x Peanuts, ale o tym za chwilę.

Dostaliśmy sygnał, że zaraz odjeżdżamy, więc otrzymaliśmy kubek ciepłej herbaty i zajęliśmy wygodne miejsca na górnym piętrze. Wszystko po to, aby mieć możliwie najlepszy widok na magiczne miejsca stolicy.

Jak w środku wyglądał wesoły autobus Swatch?

Wnętrze autobusu było uosobieniem ducha świąt! Kolorowe łańcuchy, światełka, bożonarodzeniowe wieńce, pudełka z prezentami oraz balony w kształcie lasek cukrowych. To wszystko sprawiło, że poczuliśmy bliskość Bożego Narodzenia jeszcze bardziej.

Startujemy.

Nikt z nas nie znał dokładnej trasy zaplanowanej wycieczki. Ruszyliśmy powoli w kierunku ronda ONZ. Okazało się, że owym punktem programu jest podziwianie gigantycznego muralu z zegarkiem i postacią Snoopy’ego na wyrazistym czerwonym tle. Mural powstał przy użyciu farb antysmogowych. Znów punkt dla środowiska!

Po powrocie na parking mieliśmy już czas przyjrzeć się z bliska bohaterom tego wydarzenia.

Była to również pora na premierę największej niespodzianki – świątecznej edycji zegarka – modelu o nazwie „CHOMP”.

Swatch x Peanuts „Chomp!” – nowy, limitowany model z linii New Gent

Co takiego niezwykłego jest w tym nowym, limitowanym modelu zegarka?

Z pewnością to… świąteczny charakter.

Czerwony kolor silikonowego paska oraz kontrastujące na nim zimowe, komiksowe scenki to kwintesencja świątecznej opowieści. A to nie koniec. Efektowna tarcza przedstawia samego Snoopy’ego oraz jego budę przyozdobioną lampkami.

Mechanizm kwarcowy oraz wodoszczelność klasy 30 m umożliwiają wygodę noszenia i podstawowy kontakt zegarka z wodą. Kopertę wykonano z biosurowców, co stanowi ukłon w stronę ekologii.

Wszystkie czasomierze z tej kolekcji mają bardzo podobne parametry techniczne.

Kolejnym zaskoczeniem jest specjalne, dedykowane opakowanie. Po wyjęciu zegarka z pudełka, naszym oczom ukazuje się specjalna miska ze stali nierdzewnej dla naszego czworonożnego przyjaciela. Również w czerwonym kolorze i z bożonarodzeniowymi rysunkami po bokach. Majstersztyk.

Skąd wziął się pomysł na powstanie kolekcji Swatch x Peanuts?

Pomysł powstania całej kolekcji Swatch X Peanuts to realizacja marzenia o powrocie do czasów dzieciństwa. Dzieciństwa beztroskiego i pełnego znakomitych wspomnień. Bohaterami kultowej serii Charlesa M. Schulza są zabawne postacie z komiksu „Peanuts”.

W polskim brzmieniu to „Fistaszki”. W kolejności były to:

  • Snoopy,
  • Woodstock,
  • Charlie Brown,
  • Lucy.

Swatch x Peanuts – gdzie, komu i za ile można sprawić prezent na święta?

Jedną z najprzyjemniejszych wiadomości na koniec jest informacja, że można dowolnie spersonalizować swój czasomierz z serii Peanuts, wybierając nadruk na pasku oraz tarczy. Opcja jest dostępna na platformie Swatch x You.

Można również dodać na odwrocie koperty krótki napis. Coś w sam raz dla indywidualistów!

Zegarki są dostępne w salonie Swatch i w sklepie internetowym www.swatch.com.

Nasz udział w wydarzeniu wsparł milusińskich podopiecznych fundacji Viva!

Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla najbliższej Wam osoby – tutaj jest nasza podpowiedź. Świąteczna kolorystyka i przywołanie wspomnień z dzieciństwa to przepis na prezentowy sukces. Szeroki uśmiech obdarowanego gwarantowany!

Karolina Kamińska – Lipińska

Wszelkie nowości zegarkowe oraz informacje dotyczące marki Swatch znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tutaj – SWATCH.