Anna Lewandowska zaprezentowała najnowszą kolekcję „Rituals”, będącą owocem długofalowej współpracy z marką 4F. Czym się ona wyróżnia? Na pewno szeroko rozumianą funkcjonalnością i ergonomicznością. Do tego szczypta mody, wysokiej jakości materiały, kojące kolory i… przepis na sukces gotowy.

Zaprojektowane ubrania sportowe powstały po to, żeby wspierać utrzymanie harmonii duszy i ciała. Ta wewnętrzna równowaga i dobre samopoczucie jest wynikiem odpowiednich nawyków, czyli właśnie rytuałów. Są one szeroko rozumianym zdrowym trybem życia, składającym się z kilku filarów: ruchu, zdrowej diety i odpoczynku.

W mojej pracy nieustannie inspiruję do ruchu i wprowadzania zdrowych nawyków. Wraz z marką 4F chcieliśmy pokazać, że istotne są nie tylko regularne ćwiczenia, ale także dbanie o wewnętrzną harmonię i rytuały, które uzupełniają holistyczne podejście do tematu zdrowia i dbania o siebie. Kolekcja 4FxAL „Rituals” będzie idealnym dodatkiem do ulubionych aktywności fizycznych – komfortowe zestawy zapewnią swobodę ruchu oraz motywację do działania – mówi Anna Lewandowska, ambasadorka marki 4F.

Dla kogo została stworzona kolekcja „Rituals”?

Ubrania sportowe zaprojektowane przez utytułowaną sportsmenkę zostały stworzone dla każdej kobiety. Niezależnie od tego, gdzie i co trenuje: pilates, jogę, fitness, intensywne cardio czy trening siłowy. W siłowni, w domu, czy na świeżym powietrzu. Niech każda ta aktywność stanie się codziennym rytuałem.

Czym się wyróżnia zaprojektowana odzież?

Kolekcja „Rituals” to kilka znaków rozpoznawczych:

  • Maksymalny komfort – najwyższy poziom wygody i swoboda ruchu, dzięki odpowiednim krojom. Legginsy i kolarki zawierają dodatkowo pas kompresyjny, który sprawia, że ubrania zawsze zostają na swoim miejscu.
  • Najwyższej jakości materiały, które idealnie dopasowują się do ciała i podkreślają kobiecą sylwetkę. Dresy zawierają domieszkę modalu, dzięki czemu są niezwykle miękkie i przyjemne w dotyku.
  • Podążanie za najnowszymi trendami – ubrania zostały wzbogacone o wycięcia i perforacje. Brzmi znajomo? Tak, to jeden z topowych trendów, który zapewnia również dodatkową wentylację.
  • Kojące kolory – brąz, turkus i limonka, które przywodzą na myśl barwy natury.

Co wchodzi w skład kolekcji?

Kolekcja to dwie główne linie:

  • Odzież do ćwiczeń – kolarki, legginsy i topy: crop – top, crop – top z długim rękawem i biustonosz treningowy;
  • Komplety dresowe – w lekko luźniejszym kroju

Ubrania można dowolnie ze sobą kompletować, tworząc monochromatyczne total looki lub stonowane zestawienia kolorystyczne. Dzięki odpowiednim dodatkom możesz stworzyć modne stylizacje w sportowym stylu. Kolekcję „Rituals” możesz kupić w wybranych sklepach 4F i na stronie internetowej: 4f.com.pl.

Karolina Kamińska – Lipińska

Czytaj dalej: News: Anna Lewandowska została ambasadorką 4F