Nie słabną emocje po corocznej gali rozdania Oscarów w Los Angeles. Trzeba przyznać, że w tym roku wszystkie kategorie były naprawdę mocno obsadzone. Mimo wszystko, chyba nikogo nie dziwi wielkie zwycięstwo filmu “Oppenheimer” Christophera Nolana, który zgarnął aż 7 nagród w tym w kategoriach: Najlepszy film, Najlepszy aktor pierwszoplanowy oraz Najlepszy reżyser.

Święto Kina, jak często nazywane jest to wydarzenie, jest oczywiście również idealną okazją do podglądnięcia gwiazd kina, a dokładniej ich nadgarstków i tego, co obecnie na nich noszą.

Anya Taylor-Joy i Jeager-LeCoultre

Aktorka na czerwonym dywanie zaprezentowała się w srebrnej sukni z kolekcji Diora, której dół przypominał rybie łuski. Do tej mieniącej się w świetle kreacji idealnie pasował wysadzany diamentami zegarek Jeager-LeCoultre 101 Reine, który założyła.

 

Cillian Murphy i Omega

Zwycięzca tegorocznego Oscara w kategorii Najlepszy Aktor Pierwszoplanowy za tytułową rolę Roberta Oppenheimera postawił na klasyczną stylizację. Czarny smoking Versace prezentował się bardzo elegancko. Na nadgarstku aktora można było zauważyć zegarek Omega De Ville Prestige z tarczą i skórzanym paskiem w kolorze sosnowej zieleni.

Matthew McConaughey i Jacob & CO.

Matthew McConaughey w czasie gali zaprezentował się w trzyczęściowym smokingu Versace w rdzawym odcieniu brązu. Natomiast pod mankietem koszuli można było dostrzec złoty zegarek Jacob & CO. Jean Bugatti.

 

Brendan Fraser i Omega

Zeszłoroczny zdobywca Oscara za rolę w filmie “Wieloryb”, Brendan Fraser na czerwonym dywanie pojawił się w klasycznym smokingu w kolorze midnight blue. Idealnie z tym kolorem komponował się wybrany przez niego zegarek Omega Constellation w którym koperta z różowego złota została zestawiona z granatowymi elementami i paskiem.

 

Da’Vine Joy Randolph i Omega

Zwyciężczyni Oscara dla Najlepszej Aktorki Drugoplanowej w filmie “Przesilenie zimowe”, Da’Vine Joy Randolph na uroczystość przybyła w jasnoniebieskiej sukni Louis Vuitton. Na nadgarstku gwiazdy można było dostrzec zegarek z najnowszej kolekcji The Constellation Meteorites marki Omega, a dokładnie model Constellation In Steel z lunetą wysadzaną diamentami.

 

Cord Jefferson i Omega

Cord Jefferson otrzymał Oscara z Najlepszy Scenariusz Adaptowany (“Amerykańska fikcja”). Na gali wystąpił w czarnym, klasycznym garniturze, a jego nadgarstku ujrzeć można było jeszcze “ciepłą” Omegę Speedmaster z białą lakierowaną tarczą.

 

Robert Downey Jr. i Jaeger-LeCoultre

Tegoroczny Najlepszy Aktor Drugoplanowy wystąpił w czarnym garniturze o poszerzanym kroju zestawionym z koszulą o tej samej barwie. Spod jej mankietu dobrze widoczny był chronograf Jaeger-LeCoultre Reverso Tribute z kopertą wykonaną z różowego złota.

 

Simu Liu i Jacob & CO.

Kanadyjski aktor na Oscarową galę wybrał czarną stylizację od Fendi. Na ręce jednego z Kenów znalazł się czasomierz Jacob & CO. The World is Yours Dual Time Zone z podwójną strefą czasową.
Wartą uwagi jest również broszka spinająca poły marynarki gwiazdora. Trzeba zauważyć, że ten rodzaj biżuterii występuje niemal tak licznie wśród mężczyzn uczestniczących w tegorocznych Oscarach jak zegarki na ich nadgarstkach. Czyżby pojawił się nam nowy trend?

 

Mateusz Pycia