News! Polska marka rajstop Gabriella zyskała nową ambasadorkę. Została nią Maja Sablewska, menadżerka gwiazd, stylistka i doradca wizerunkowy.

Marka Gabriella to rodzinna firma pończosznicza z Łodzi – miasta o bogatej włókienniczej tradycji.

Inwestycje w technologie, wysoka jakość materiałów oraz doświadczony zespół zapewniły firmie pozycję lidera w Polsce i obecność na rynku w ponad 30 krajach świata.

Firma stawia sobie za nadrzędny cel inspirowanie i rozwój kobiet.

Do realizacji tej misji przyłączyła się Maja Sablewska, ekspert w dziedzinie mody i stylu, rozpoczynając współpracę z firmą Gabriella jako ambasadorka marki.

Nieprzypadkowo zbiegło się to w czasie z zainicjowaniem nowej linii Gabriella Now, której stylistka kibicuje szczególnie mocno ze względu na ekologiczny zamysł i perfekcyjne wykonanie.

„W pełni zgadzamy się na temat przyszłości mody w Polsce i na świecie. Zdajemy sobie sprawę, że przemysł odzieżowy musi zwolnić, a moda sama w sobie powinna reprezentować najwyższą jakość, abyśmy mogli czerpać z niej właściwe wartości”.

Gabriella Now to linia rajstop wykonanych w 100% z przędz posiadających certyfikat Global Recycled Standard.

Nowa propozycja charakteryzuje się wysoką wykonania i jest zarazem proekologiczną alternatywą dla klasycznych produktów: przy produkcji rajstop z linii Now emisja CO2 do atmosfery jest niższa o 80%, a zużycie wody aż o 90%.

Agata Gortat – Wojakowska

*źródła zdjęć: gabriella.pl, oczy-mag.pl, pixabay.com