Smukłe linie; żywe kolory; silikonowe, wygodne na co dzień do szkoły paski; czytelne tarcze wraz z dużymi, wyraźnymi cyframi arabskimi oraz… słynne logo aligatora na godzinie 3. Tak w skrócie prezentują się propozycje od francuskiej marki – Lacoste Kids. To zegarki idealne na punktualny powrót do szkoły!

Dla kogo przeznaczone są zegarki Lacoste Kids?

Propozycje Lacoste Kids skierowane są do najmłodszych, odpowiednie będą dla dzieci w wieku 5-10 lat, choć to oczywiście, jak zawsze, kwestia zdolności dziecka i preferencji rodzica. Pewne jest jedno: modele zegarków z dużymi, wyraźnymi cyframi arabskimi dobrze sprawdzą się jako pierwszy zegarek.

Wiele dzieci powróci jutro do żłobków, przedszkoli i szkół. Dzieci czekają na ten moment z niecierpliwością, a rodzice kompletują wyprawkę – zeszyty, podręczniki, plecak, a także ubrania, wśród których także nie powinno zabraknąć zegarka! Dzięki temu „narzędziu” nauka poprawnego odczytywania godzin i minut będzie przyjemnością. Warto więc wybrać taki model zegarka, który dziecku po prostu będzie się podobał.

Jakie zatem dziecięce zegarki proponuje Lacoste Kids?

Lacoste Kids – propozycje dla dziewczynek

Lacoste L1212 Kids 2030006 to cukierkowa, różowa propozycja dla małych księżniczek. Wymarzony prezent dla dziewczynek kochających kolor różowy. Koperta o średnicy 32 mm dobrze pasowała będzie ma niewielkie, dziecięce nadgarstki. Mechanizm kwarcowy zapewni precyzję chodu, a duże i wyraźne cyfry arabskie ułatwią poprawny odczyt wskazań. Dodatkowo, na tarczy na godzinie 3 widnieje słynne logo aligatora. Powinien podobać się wielu małym dziewczynkom.

Słynne logo aligatora oraz duże i wyraźne cyfry arabskie posiada także podobny model Lacoste L1212 Kids 2030012. Pasek tego modelu zegarka wykonany został z silikonu, co zapewnia komfort i wygodę. Pasek jest w kolorze czerwonym, z charakterystycznymi, zabawnymi nadrukami w postaci np. rakiety tenisowej czy aligatora. Wodoszczelność klasy 50 m oznacza, że zegarek wytrzyma jedynie przypadkowe zachlapania np. myciu rąk, prysznic lub… niewielkie taplanie w kałuży.

Lacoste Kids – propozycje dla chłopców

Dla chłopców Lasocte Kids proponuje dwa biało-granatowe modele.

Lacoste Kids L1212 2030011 to dziecięcy zegarek, dla małego fana tenisa lub innego sportowca. Wymarzony kompan codzienny przygód na korcie lub sportowym boisku. Świadczą to tym granatowe nadruki rakiety tenisowej na silikonowym pasku. Mechanizm kwarcowy odmierzał będzie szczęśliwe, dziecięce chwile, a wyraźne arabskie cyfry ułatwią poprawny odczyt godziny. Z takim zegarkiem na nadgarstku dziecko będzie w szkole zawsze na czas!

Lacoste L1212 Kids 2030008 to również propozycja dla młodego sportowca. Biała tarcza, granatowy pasek, zielone logo aligatora na godzinie 3 – całość prezentuje się wprost na powrót do szkoły. Silikonowy pasek w granatowym kolorze będzie wygodny na co dzień, niebieskie cyfry arabskie kontrastują z bielą tarczy, a wodoszczelność klasy 50 m ochroni w podstawowym stopniu zegarek przed wodą.

Lacoste Kids – dziecięce zegarki idealne na powrót do szkoły

Co jeszcze proponuje Lacoste Kids? Jakie jeszcze inne modele są godne uwagi?

Lacoste L1212 Kids 2030013 to turkusowa propozycja, z granatowymi akcentami i sportowym zacięciem. Ten dziecięcy zegarek tak, jak poprzednie modele ma: kwarcowy mechanizm, szkło mineralne, silikonowy pasek oraz duże cyfry arabskie. Uwagę zwraca pasek: silikonowy, miękki, wygodny; w ciekawe, zabawne nadruki (m.in. wizerunek aligatora, rakiety tenisowej). Zegarek ze względu na kolor odpowiedni będzie zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców.

Lacoste L1212 Kids 2030026 to cukierkowa propozycja dla małych księżniczek. W różowym kolorze zaprojektowano uszy zegarka, koronkę, wskazówkę minutową i sekundową oraz pasek. Biało – różowy pasek wykonano z silikonu, co daje gwarancję komfortu noszenia. Arabskie cyfry w kolorze turkusu wyraźnie kontrastują z bielą tarczy. Dodatkowo na tarczy widnieje charakterystyczny dla tej marki aligator oraz logo Lacoste. Zestawienie jest przyjemne dla oka i harmonijne.

Trzeba przyznać – Lacoste zna się na modzie już do najmłodszych lat!

 

Agata Molka

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tu – LACOSTE.