Zapraszamy do wspaniałej zabawy w krainie magii i marzeń! Wystarczy szczypta odwagi i wyobraźni, by zamienić się w jedną z bajkowych księżniczek i przeżyć niesamowite przygody! Moje drogie Panie, jesteście na to gotowe? Zaczynamy!

Celebruj Dzień Kobiet z marką dziecięcych zegarków Knock Nocky!

Historia Międzynarodowego Dnia Kobiet – skąd się wzięło to święto?

8 marca mężczyźni osładzają kobietom dzień czekoladkami, wręczają kwiaty lub sprawiają inne niespodzianki.

Warto przypomnieć, że kobiety na całym świecie przez lata walczyły o swoje prawa i równouprawnienie.

W 1908 roku w Nowym Jorku setki kobiet wyszło na ulicę i protestowało przeciwko złym warunkom pracy i nieadekwatnym zarobkom. Wydarzenie przyczyniło się to zapoczątkowania Dnia Kobiet. Międzynarodowy Dzień Kobiet został ustanowiony w 1910 roku. Po raz pierwszy w Europie świętowany był w Danii, Austrii, Niemczech i Szwajcarii. Dziś obchodzony jest w wielu krajach na całym świecie.

Nie czekaj na Dzień Kobiet! Dziecięce zegarki Knock Nocky to idealny prezent dla małej księżniczki

Od dzieci możemy nauczyć się wielu rzeczy. Jedną z nich jest bezwarunkowa miłość, radość i szczęście i uśmiech.

Od wielu lat na całym świecie znane są i lubiane postacie księżniczek, które stały się popularne za sprawą kultowych filmów i bajek dla dzieci.

Która z nas nie oglądała w dzieciństwie bajek Disneya, marząc o baśniowych kreacjach i znalezieniu księcia? Te wyjątkowe bohaterki bawią i uczą jednocześnie. Uczą tak wartościowych postaw jak bycie pomocnym, przyjacielskim i wrażliwym na potrzeby innych. Ważna jest też nauka czasu, to umiejętność przydatna przez całe życie.

Aby sprostać oczekiwaniom najmłodszych, marka Knock Nocky po raz kolejny proponuje kolorowy i pełen niespodzianek świat dziecięcych zegarków. Z pewnością wywołają uśmiech na twarzach fanek bajkowego świata księżniczek i dadzą im możliwość spędzenia cudownych chwil.

Odkryj propozycje zegarków dla małych księżniczek:

Dla Królewny Śnieżki – z tęczowej kolekcji Rainbow

Dla wszystkich dziewczynek, które uwielbiają bajkę o Królewnie Śnieżce marka poleca 3 modele zegarków – różowy, fioletowy i biały. Wszystkie pochodzą z tęczowej, radosnej kolekcji Rainbow.

Leciutki zegarek dziecięcy, z którego odczytywanie godziny to prawdziwa radość. Kolorowy, czytelny. Czego chcieć więcej?

Dziewczynka, która będzie je nosić z pewnością roztoczy wokół siebie blask, za co wiele osób będzie je lubić. Ma wielkie plany na przyszłość, a ponieważ ma wielu przyjaciół, łatwo i szybko będzie je mogła zrealizować.

Wskazówka dla Królewny Śnieżki: nigdy nie pozwól światu zamienić swojego dobrego serca w lód.

Dla Małej Syrenki – kolekcja Sporty

Mała Syrenka uwielbiała kąpiele w głębokim oceanie.

Dziewczynka, która wybierze zegarek Knock Nocky z linii Sporty również będzie mogła myć ręce, brać prysznic lub kąpiel z tym zegarkiem na nadgarstku. Pozwala na to wodoszczelność klasy 50 m.

Zegarki posiadają obrotowy bezel (pierścień), który ułatwia odliczanie czasu od momentu ustawienia go na wskazówkę minutową.

Mała Syrenka nigdy się nie poddała. Dlatego te zegarki polecane są dziewczynkom odważnym, której nie złamią jej żadne niepowodzenia ani przeciwności losu. Nie powinna bać się nikogo i niczego, ale wytrwale dążyć do celu.

Dla Kopciuszka – linia Comic

Dla Kopciuszka marka poleca zegarek dziecięcy Knock Nocky z linii Comic o referencji CO3017000.

Wiara w spełnianie marzeń nie jest łatwa – ale Kopciuszek wiedziała najlepiej, że nie można jej stracić.

Ten zegarek polecamy dziewczynce, która chce wyciągnąć z życia jak najwięcej, chce być kochana i szczęśliwa. Znajdzie swojego ukochanego księcia, a pomoże jej w tym nie pantofelek, ale zegarek z paskiem w serduszka.

Bajka o Kopciuszki uczy nas, żeby nigdy nie przestawać marzyć.

Dla Pocahontas – kolekcja Starfish

Dla nastolatek Knock Nocky proponuje śliczne zegarki z kolekcji Starfish.

Są one nieco większe niż dziecięce, średnica koperty ma 41 mm.

Śliwkowy, czarny i różowy model zachwyci starsze dziewczynki, które chcą poczuć jak dorosłe kobiety.

Pocahontas wszędzie szukała wrażeń. Doceniała piękno otaczającego je świata, świetnie dogadywała się z innymi ludźmi, dlatego życie z Pocahontas zawsze będzie fantastyczną przygodą.

Cena i dostępność. Ile kosztuje upominek dla małej kobietki?

Zaprezentowane modele dziecięcych zegarków dostępne są w sklepach stacjonarnych sieci salonów Time Trend zlokalizowanych w całej Polsce, na timetrend.pl oraz u wybranych partnerów biznesowych grupy ZIBI.

Ceny rozpoczynają się już od 59 zł.

Wszystkim kobietom, tym dużym i małym księżniczkom z okazji Dnia Kobiet życzymy wszystkiego najlepszego.

Celebrujcie ten dzień nie tylko dzisiaj! Księżniczką można być codziennie!

Agata Molka

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki KNOCK NOCKY znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tu – KNOCK NOCKY.