Lato, wakacje, czas urlopów i wspólnych wyjazdów rodziców z dziećmi. Swatch doskonale wie, że to idealny czas na nawiązanie kolejnej kolaboracji z Hodinkee i wprowadzenie na rynek dwóch modeli zegarków: dla dorosłych – Swatch Sistem51 Hodinkee Summer Edition i dla dzieci – Flik Flak Hodinkee Summer Edition.

Nowe modele mają jeden cel – odmierzać wakacyjne chwile, którymi będą cieszyć się rodzice z dziećmi. Dwa nowe zegarki w limitowanej edycji łączą pokolenia i szacunku do czasu, niezależnie od wieku.

Swatch Sistem 51 x Hodinkee Summer Edition – wakacyjny zegarek dla dorosłych. Dla tych, którzy kochają biel

Jednym z głównych składowych sukcesu firmy Swatch od czasu wprowadzenia firmy na rynek w 1983 roku, jest ogromna różnorodność wzorów i kolorów. Swatcha można kupić do dowolnego stroju i na każdą okazję, jednocześnie nie rujnując przy tym portfela.

To już czwarta kolaboracja Swatch z Hodinkee, najważniejszej na świecie platformie internetowej poświęconej zegarkom. Każda współpraca stworzona była z innego powodu.

Nowy limitowany zegarek Swatch Sistem51 x Hodinkee Summer Edition ma przejrzysty design i wakacyjną kolorystykę. Proste, wąskie wskazówki; okienko datownika na godzinie 6 oraz wyraziste indeksy godzinowe w formie czarnych i granatowych figur geometrycznych na które składają się trójkąty i prostokąty i koła.

„Serce” nowego modelu zegarka to mechanizm z automatycznym naciągiem sprężyny, z antymagnetycznym włosem balansu. Jego wykończenie można oglądać przez przeszklony dekiel. Koperta ma dość sporą średnicę 42 mm.

W efekcie współpracy Swatcha z Hodinkee powstał intrygujący zegarek, o sportowym, wakacyjnym charakterze. Lekkie wzornictwo i biała kolorystyka sprawdzą się zarówno na wakacjach, plaży, czy na spacerze. Pasował będzie do stylizacji w marynarskim stylu.

Cena katalogowa modelu Swatch Sistem 51 x Hodinkee Summer Edition to 695 zł.

Flik Flak x Hodinkee Summer Edition – wakacyjny zegarek dla dzieci

Flik Flak to jedne z najbardziej ulubionych zegarków dla dzieci na świecie. Są lubiane nie tylko dlatego, że wskazują czas, lecz także dlatego, że to narzędzia edukacyjne. Czasomierze uczą pojęcia czasu w przyjemny sposób, a nowy limitowany zegarek Flik Flak Hodinkee Summer Edition kontynuuje tę tradycję.

Dzięki białej tarczy oraz granatowym cyfrom arabskim model Flik Flak Hodinkee Summer Edition jest przede wszystkim czytelny. Cyfry są duże i wyraźne, pozwalają łatwo i szybko odczytać czas.

W odpornej na wstrząsy kopercie z tworzywa sztucznego znajduje się szwajcarski mechanizm kwarcowy, który wytrzyma uderzenia podczas dziecięcych szaleństw.

Flik Flak Hodinkee Summer Edition ma kopertę o średnicy 32 mm w białym kolorze, którą można prać w pralce (wystarczy włożyć ją do skarpetki). Nowy model ma pasek w dwóch odcieniach niebieskiego – granatowym i błękitnym. Kolory te kojarzą się ze szkołą, nauką, lazurowym morzem, błękitem nieba w lecie.

Warto dodać, że podczas zegarki Flik Flak są bezpieczne, powstały z myślą o dzieciach, spełniają odpowiednie normy. Podczas ich produkcji nie stosuje się żadnych chemicznych produktów. Ile znasz zegarków dziecięcych, które nie tylko są produkowane w całości w Szwajcarii, lecz także przechodzą kontrole jakości? Flik Flak to zegarki którym możesz ufać.

Cena katalogowa zegarka Flik Flak Hodinkee Summer Edition to 165 zł. W zestawie otrzymamy pudełko nadające się do recyklingu oraz grę planszową, która pozwala rodzicom wyjaśnić, a dzieciom ćwiczyć umiejętność poprawnego odczytywania czasu.

Wakacyjna chwilo trwaj, taka jesteś piękna!

 

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki SWATCH znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tu – SWATCH.

Agata Molka

 

Baner