Julia Roberts to jedna z najpopularniejszych gwiazd Hollywood. Aktorka dołączyła właśnie do grona ambasadorek szwajcarskiej marki biżuteryjnej i zegarmistrzowskiej, stając się twarzą najnowszej kampanii zegarków Chopard. Piękna kobieta i równie piękne zegarki. To się musi udać.

Julia Roberts x Chopard

Aktorka ma najpiękniejszy uśmiech w historii współczesnego kina i roztacza wokół siebie mnóstwo uroku. W 2016 roku aktorka pojawiła się na czerwonym dywanie Festiwalu Filmowego w Cannes w sukni Armani Privé z naszyjnikiem z lśniących diamentów i szmaragdów marki Chopard. Okrzyknięto ją wtedy za jedną z najlepiej ubranych gwiazd. Teraz wystąpiła w najnowszej kampanii zegarków „Happy Sport” szwajcarskiej marki Chopard. 

Julia Roberts została wybrana ambasadorką marki przez dyrektor artystyczną Chopard – Caroline Scheufele. Prywatnie jest ona wielką miłośniczką kina, a pierwsze zegarki „Happy Sport” z diamentami zamkniętymi w tarczy stworzyła ponad 28 lat temu. Od tego momentu zegarki z tej linii stały się jednymi z najpopularniejszych dodatków w ofercie marki.

By powołać do życia film, Caroline Scheufele zaprosiła do współpracy jednego z najbardziej utalentowanych reżyserów. Xavier Dolan z powodzeniem ujawnił siłę emocji, tworząc pokaz w którym wolność i światło rywalizują o łaski czarującego uśmiechu. Julia Roberts zaś, dzięki swojej niesamowitej energii i wdziękowi okazała się triumfalnym ucieleśnieniem „tańczących diamentów”.

W czarno-białym zwiastunie krótkometrażowego filmu Xaviera Dolana, promującego kampanię „Happy Sport”, Julia Roberts z charakterystycznym dla siebie uśmiechem na twarzy odpowiada na pytania dotyczące szczęścia. Mówi, że najbardziej uszczęśliwia ją zachód słońca, a także to, kiedy ludzie są dla siebie mili. „Za każdym razem, kiedy patrzysz na te zegarki, widzisz te iskrzące się diamenty. Są przepiękne” – powiedziała Julia Roberts.

Zobaczmy zatem ten krótki, ale pełen pozytywnej energii film:

Tańczące diamenty są szczęśliwe, kiedy są wolne 

Sportowa odsłona zegarków z linii Happy Diamonds została na nowo zinterpretowana przez Caroline Scheufele. W najnowszych modelach diamenty ulokowane zostały dwoma szafirowymi szkłami. Dzięki temu przy każdym ruchu nadgarstka, lśniące kamienie szlachetne za każdym razem inaczej się poruszają i błyszczą. Małe diamenty czynią wielkie rzeczy. 

Modele z kolekcji Happy Sport dostępne są w kopercie wykonanej ze stali łączonej z różowym złotem lub z różowego kruszcu, w wersjach z diamentami na pierścieniu lub bez. Tarcza kreująca tło dla „tańczących diamentów” zaprojektowana została z masy perłowej w kolorze białym, różowym lub niebieskim. 

We wnętrzu koperty bije „serce” obu zegarków – to mechanizm marki Chopard z automatycznym naciągiem sprężyny, zapewniający 42-godzinną rezerwę chodu. Jego wytworne wykończenie można obserwować przez przeszklony dekiel.

Idealna propozycja dla szczęśliwych kobiet, które nie liczą czasu. 

Agnieszka Zawadzka

Czytaj dalej: Wakacyjne nowości marki Chopard – zegarki i biżuteria