Marka CALVIN KLEIN to znany na całym świecie brand lifestylowy, który wyróżnia się oryginalną i odważną, aczkolwiek minimalistyczną stylistyką. Marka powstała w 1968 r. z inicjatywy Calvina Kleina oraz jego partnera biznesowego Barry’ego Schwartza i szybko osiągnęła uznanie amerykańskiego rynku mody dzięki minimalistycznej estetyce i innowacyjnemu wzornictwu.

20 marca 2018 w Nowym Jorku marka ogłosiła rozpoczęcie globalnej kampanii reklamowej CALVIN KLEIN WATCHES + JEWELRY, która obejmuje nowości marki na rok 2018. Globalna kampania obejmie różnorodne media, w tym publikacje poświęcone modzie i stylowi życia oraz platformy cyfrowe w ponad 50 krajach na świecie.

Zdjęcia promujące kampanię CALVIN KLEIN WATCHES + JEWELRY to połączenie ujęć wykonanych przez Lachlana Baileya  w słonecznej Kalifornii ze zdjęciami autorstwa Anthony’ego Costifasa. Efekty pozwoliły stworzyć dynamiczną kampanię, która przede wszystkim skierowana jest do młodych ludzi, którzy lubią marzyć, cenią swoją niezależność i bliski jest im trend New Americana. W skład ośmioosobowego składu CALVINA KLEINA wchodzą modele Lulu Tenney i Fernando Albaladejo, którzy zostali wystylizowani przez Melanie Ward.

Zachwycające zdjęcia przedstawiają niezwykłe krajobrazy oraz amerykańskie wydanie stylu vintage, które w tym sezonie jest motywem również w innych kluczowych kampaniach marki CALVIN KLEIN.

Kolekcja CALVIN KLEIN WATCHES + JEWELRY 2018 doskonale wpisuje się w dotychczasowe kreacje marki CK. Nowe modele łączą w sobie ponadczasowy design ze współczesnym wzornictwem z dodatkiem eleganckich kolorów i faktur.

W nowej kolekcji znajdziemy między innymi uwodzicielski i subtelny zegarek damski CALVIN KLEIN rebel. Model ten dostępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych, które wyróżnia elegancja i młodzieńcza świeżość.

Dla Panów w kolekcji znalazł się charyzmatyczny zegarek męski CALVIN KLEIN achieve, który został wyposażony w trzy wskazówki, chronograf, tarczę w różnych wariacjach i kolorach oraz metalową bransoletę o trzech rzędach ogniw lub skórzany, przeszywany pasek.

Model CALVIN KLEIN high noon łączy w sobie styl retro z nowoczesnością. To zegarek unisex, który czerpie inspirację z czasomierzy vintage i jest dostępny z czarnym lub brązowym skórzanym paskiem albo bransoletą siatkową wykonaną ze stali nierdzewnej. Całości dopełnia czarna lub srebrna tarcza oraz chronograf.

Kolekcję uzupełnia zachwycająca i różnorodna biżuteria CALVIN KLEIN double, która obejmuje liczne pierścionki odwołujące się do uniwersalnego symbolu miłości i przyjaźni. Bransolety, pierścionki, chokery i kolczyki o uzupełniających się odcieniach i fakturach są dostępne w kontrastujących połączeniach srebrnej stali nierdzewnej, czarnej powłoki PVD i powłoki PVD z różowego lub żółtego złota.

Weronika

Redakcja Zegarki i Moda

*Treści oraz zdjęcia pochodzą z oficjalnych materiałów prasowych marki CALVIN KLEIN