Podczas finału Wimbledonu, w którym 10 lipca br. Novak Djokovic zmierzył się z Nickiem Kyrgiosem, księżna Kate po raz kolejny nawiązała do stylu Lady Di zakładając granatową kreację w białe groszki. Stylizację uzupełnił srebrny zegarek Cartier model Ballon Bleu.

Znana osoba + luksusowy zegarek = sukces

Znana osoba plus cenny zegarek to kombinacja, która zawsze wzbudza spore zainteresowanie.

Księżna Kate na finał Wimbledonu wybrała granatową sukienkę w białe groszki. Jest to jeden z jej ulubionych wzorów.

Bufiaste rękawy o długości ¾, kokarda i perłowe guziki były stylowym wykończeniem kreacji.

Jako dodatki księżna Kate wybrała okulary przeciwsłoneczne Bvlgari oraz piękną, błyszczącą biżuterię: naszyjnik, kolczyki oraz pierścionek z diamentami i ciemnymi szafirami. Dopełnieniem całości były biało-granatowe szpilki.

Tym, co najbardziej przyciągnęło naszą uwagę był srebrny zegarek. Gwiazdy kochają markę Cartier, a Cartier kocha gwiazdy. Jeszcze do niedawna najlepszą rekomendacją były zamówienia z dworów królewskich. I choć dzisiaj tę rolę przejęły gwiazdy kina i show biznesu, koronowane głowy i należące do rodziny królewskiej nadal z dumą noszą Cartier. Tak też było u Księżnej Kate podczas finału Wimbledon.

Zegarek Księżnej Kate – Cartier Ballon Bleu

Ikona powinna nosić ikonę, dlatego Księżna Kate wybrała dla siebie zegarek Cartier Ballon Bleu.

Jest to jeden z najciekawszych zegarków marki Cartier. Jego design i kolorystyka idealnie pasuje do wybranej stylizacji tworząc spójną całość. Designerzy zręcznie połączyli w nim tradycję ze współczesnością.

Niewielkich rozmiarów koperta (średnica to niecałe 29 mm) ma tradycyjny, okrągły kształt i dobrze „opina” bransoletę z satynowanymi środkowymi i polerowanymi zewnętrznymi ogniwami. Uwagę przyciąga koronka ozdobiona niebieskim szafirem. W kopercie pracuje precyzyjny mechanizm kwarcowy. Z kolei na tarczy widać tradycyjne, niebieskie wskazówki oraz rzymskie cyfry – elementy kojarzone z zegarkami marki Cartier.

Księżna Kate wierna tradycji

Warto dodać na koniec, że to już nie pierwszy raz kiedy Księżna Kate pokazała się z tym modelem na nadgarstku.

Być może nie jest szokujące, że Księżna Kate nosi luksusowy zegarek na forum publicznym. Ale z pewnością szokujące jest to, że konsekwentnie nosi ten sam zegarek i jest niezłomna w swojej kolekcji. I choć ma środki finansowe na kupowanie i noszenie innych czasomierzy – zawsze wraca do Cartier.

Redakcja Zegarki i Moda