Julia Kuczyńska, znana w sieci jako Maffashion, stworzyła własną markę ubrań!

Eppram to autorskie dzieło jednej z najpopularniejszych modowych blogerek.

Choć marka funkcjonuje już od co najmniej kilku miesięcy, dopiero teraz wiadomo kto za nią stoi.

Eppram – nowa marka ubrań założona przez Maffashion

Maffashion, a właściwie Julia Kuczyńska, jest polską blogerką modową, celebrytką, modelką i influencerką. Swoją popularność właśnie postanowiła przekuć w biznes i założyła swoją własną markę odzieżową. Eppram – to jej najnowszy projekt, własna marka ubrań, którą stworzyła wraz ze swoją przyjaciółką, projektantką Laną Nguyen.

Praca nad kolekcją trwała ponad rok. W tym czasie wypracowałyśmy nasz wspólny styl. Proces twórczy rozpoczęłyśmy od poszukiwania najlepszej jakości włoskich tkanin, które idealnie sprawdziły się przy wymagających konstrukcjach marynarek – podkreśla Lana Nguyen.

Dlaczego Maffashion mimo wypracowanej wysokiej pozycji w branży fashion nie zdecydowała się sygnować marki swoim nazwiskiem? Odpowiedź znajdziemy w jej wypowiedzi: Od początku moim i Lany założeniem było, aby marka obroniła się sama, i sama zapracowała na swój sukces. PR nieodbywający się za pośrednictwem moich zasięgów okazał się wystarczający, aby marka miała świetny start. Otrzymałyśmy bardzo dobry feedback ze strony naszych klientów i to jest dla nas najważniejsze – tłumaczy Maffashion.

Nowa marka ubrań Eppram – co znajdziemy w kolekcji?

W swojej debiutanckiej kolekcji marka Eppram stawia przede wszystkim na nowoczesne marynarki, garniturowe spodnie, a także wegańskie torebki i nerki z frędzlami.

Wspólnym mianownikiem ubrań jest ich funkcjonalność, można je nosić na wiele różnych sposobów, wedle uznania. Marka stawia na stonowaną, jesienną kolorystykę – od szarości, przez czerń, beż, ecru, a także silny akcent ultra modnego koloru pomarańczowego.

W DNA marki zostały wpisane takie wartości jak odwaga czy indywidualizm. EPPRAM kieruje swoje kolekcje do odważnych, świadomych, nowoczesnych kobiet ceniących nie tylko ładne wzory i fasony, ale też wysoką jakość materiałów.

Torebki, nerki i paski do spodni tworzone są we współpracy z marką Alexandra K – specjalizującą się w produkcji wegańskich i przyjaznych środowisku torebek i skórzanych akcesoriów. Torebki szyte są w Polsce z wegańskich, innowacyjnych tkanin.

Marka Eppram już dziś zapowiada dynamiczny rozwój, poszerzanie kolekcji o nowe modele ubrań i dodatków.

Debiutancką kolekcję marki uzupełnia kampania wizerunkowa, której zdjęcia powstały na malowniczych plażach Malibu. Twarzą kampanii jest amerykańska modelka oraz gwiazda Instagrama – Audreyana Michelle. Zobaczcie zdjęcia!

Jak Wam się podobają ubrania nowej marki Eppram?