Dziś zegarkowa, kolorowa uczta. Prezentujemy Wam, drodzy Czytelnicy, najnowszą kolekcję Swatch Big Bold Planets. Odkryj 8 najnowszych modeli inspirowanych kosmosem i odległą galaktyką.

Czas wybrać swój kolor! Który będzie Twój?

Swatch Big Bold Planets – kolorowy zawrót głowy

Po niedawno wprowadzonej na rynek linii Swatch Space Collection, szwajcarska marka proponuje jej nową odsłonę.

Swatch Big Bold Planets to propozycja dla osób, które uwielbiają kolorowe dodatki do mody oraz… mają spore nadgarstki.

Średnica zegarków to aż 47 mm, co daje efektowny zegarek bardzo dobrze widoczny na nadgarstku.

Czas wybrać swój kolor!

Zegarki dostępne są aż w 8 wersjach kolorystycznych.

Przyszli użytkownicy mają do wyboru: piękno błękitu przypominającego chmury i wodę, energetyczny pomarańcz niczym zachód słońca nad morzem, fiolet symbolizujący kreatywność, tajemniczość i magię oraz symbolizującą nowe życie i pełną wigoru – zieleń.

Energetyczne kolory i odważny design, jest moc!

Główne skrzypce grają tutaj tarcze zegarków. Kolorystyka jest zróżnicowana, a design odważny.

Zegarki elektryzują kolorami, kosmicznymi odniesieniami i nieco futurystycznym kształtem.

„Czas jest tym, jak go wykorzystasz”

„Time is what you make of it” – w myśl tego hasła marka Swatch zachęca do tego, by wykorzystywać czas w umiejętny sposób. Kiedy widzimy świat przez różowe okulary, świat wydaje się ciekawszy. Kiedy kolory są obecne w naszym życiu – świat nabiera barw. Co więcej, każdy dzień staje się przygodą pozwalającą odkryć coś nowego i dostrzegać świat na różne sposoby.

Jeszcze większy wybór

Warto podkreślić, że w najnowszej kolekcji Swatch Big Bold Planets przyszli użytkownicy mają jeszcze większy wybór. Silikonowe zegarków są wymienne, co daje wielokrotne możliwości kombinacji kolorystycznych. Do wyboru, do koloru! Zmiana stylu to kwestia krótkiej chwili.

Czas wybrać swój kolor. Który będzie Twój?

Swatch Big Bold Planets – cena i dostępność

Zaprezentowane zegarki z linii Swatch Big Bold Planets to nowość na rynku. Modele dostępne są w salonach Swatch zlokalizowanych w całej Polsce oraz w sklepie on-line. Każdy z zegarków, niezależnie od wersji kolorystycznej, ma jedną i tę samą cenę – 570 zł.

Odważysz się podbić Kosmos razem ze Swatch?

Agata Molka

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki SWATCH znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tu – SWATCH.