Novak Djokovic dołączył do rodziny Hublot w towarzystwie tak legendarnych sportowców jak Pelé, Usain Bolt i Dustin Johnson! Tenisista numer 1 na świecie zdecydował się zostać ambasadorem szwajcarskich, luksusowych zegarków marki Hublot.

Novak Djokovic – jeden z najlepszych tenisistów na świecie

Chyba nikomu na świecie nie trzeba przedstawiać Novaka Djokovica.

Jego rekordy mówią same za siebie. Serbski tenisista wygrał wszystko, co tylko w tenisie jest do wygrania. Jest zwycięzcą m.in. 20 turniejów wielkoszlemowych w grzej pojedynczej.

Jest jedynym graczem w erze US Open, który wygrał trzy turnieje wielkoszlemowe: w 2011, 2015 oraz 2018 roku.

Novak Djokovic jest uznawany za jednego z najwybitniejszych zawodników w historii tenisa.

Jego dominującą ręką jest prawa, ale znany jest z dobrego oburęcznego backhandu.

„Jako sportowiec napędzany ambicją tworzenia historii w tenisie, jestem szczególnie dumny z możliwości dołączenia do rodziny Hublot, która już teraz może pochwalić się sportowcami, którzy odcisnęli swój ślad w swoich dyscyplinach, stając się legendami, takimi jak np. Pelé czy Usain Bolt. Razem z marką Hublot wciąż mamy wiele do wygrania!” – powiedział Novak Djokovic.

Novak Djokovic – żywa legenda dołączyła do rodziny Hublot

Novak Djokovic to żywa legenda wciąż będąca w szczycie kariery. Tenisista zdecydował dołączyć do wielkiej rodziny ambasadorów marki Hublot. Sportowiec ma wiele podobieństw ze znaną, szwajcarską firmą zegarmistrzowską. Zarówno markę, jak i sportowca łączy dążenie do celu, wydajności i perfekcji.

To wielkie źródło dumy dla zespołu Hublot, który wita człowieka, który dzień po dniu udowadnia, że jest najlepszym tenisistą wszechczasów.

„Jesteśmy szczególnie zaszczyceni, że wspaniały Novak Djokovic dołączył do naszej pięknej rodziny Hublot. Jest zawodnikiem, który tworzy historię tenisa, będąc wyjątkowym, pierwszym i innym, co jest właśnie naszym mottem. To wspaniały dzień dla Hublot!” – powiedział Ricardo Gaudalupe, prezes Hublot.

Redakcja Zegarki i Moda

Czytaj dalej: Hublot prezentuje limitowaną edycję zegarka z okazji Euro 2020