Sportowcy grający w siatkówkę plażową na plaży w majestatycznej górskiej scenerii? Takie widoki zobaczysz tylko podczas… Swatch Major Gstaad!

Swatch Major Gstaad – sportowe widowisko którego nie można przegapić

Firma Swatch już po raz szósty jest sponsorem wydarzenia, które odbędzie się w dniach 6 – 11 lipca 2021 r.

Szwajcarska marka kibicować będzie austriackiemu zespołowi mężczyzn oraz szwajcarskiemu zespołowi kobiet.

Wśród uczestników turnieju są też ambasadorzy marki.

Sportowcy walczyć będą o sukcesy. Po rozgrywkach w Gstaad jest już tylko jeden przystanek – Wiedeń, a później Igrzyska Olimpijskie w Tokio! Stawka jest wysoka, jest o co walczyć!

Kim są sportowcy siatkówki plażowej Swatch?

Tanja Hüberli & Nina Betschart

Obie zawodniczki to szwajcarskie, profesjonalne siatkarki plażowe. Nina Betschart zdobyła złoty medal na europejskich igrzyskach w 2015 r. Z kolei Tanja Hüberli jest jedną z najlepszych zawodniczek Fédération Internationale de Volleyball [FIVB].

Dla siatkarek ważna jest każda sekunda! Dlatego wybrały zegarki z najnowszej kolekcji Swatch Big Bold Bioceramic. Prezentowaliśmy je dla Was niedawno na portalu.

Hasło kampanii reklamowej Swatch: „Czas jest tym, co z nim zrobisz” idealnie pasuje do filozofii obu zawodniczek. Nie wygląda na to, by miały one w najbliższym czasie zwolnić. Wręcz przeciwnie – ich kariera nabiera tempa!

Alex Horst & Clemens Doppler

Alex Horst jest austriackim pasjonatem siatkówki plażowej, którego gra rozgrywana jest na najwyższym możliwym poziomie. Jest asem siatkówki. Austriacka prasa zwróciła na niego uwagę, kiedy opuścił szkołę, by wziąć udział w Pucharze Europy w Danii, zdobywając zwycięstwo razem ze swoją drużyną.

Twój zegarek, Twój wybór

Marka Swatch specjalnie z okazji tego wydarzenia przygotowała spersonalizowany zegarek Swatch Major Gstaad.

Model „SXY NEW GENT” z kopertą o średnicy 41 mm kosztuje 510 zł. Można stworzyć go w usłudze Swatch X You, która daje nieograniczone możliwości personalizacji. Więcej informacji na oficjalnej stronie internetowej marki www.swatch.com.

Redakcja Zegarki i Moda

*źródło zdjęć: oficjalny fanpage Swatch Major Gstaad na Facebooku

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki SWATCH znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tu – SWATCH.