Japońska marka wprowadziła na rynek nowy zestaw. Casio Vintage Set to zapakowany zestaw składający się z 3 elementów: zegarka, długopisu i kalkulatora. To dobra wiadomość dla wszystkich uczniów czy studentów, którzy potrzebują różnych przyborów szkolnych.

Casio Vintage zgłasza gotowość do lekcji!

Casio znają chyba wszyscy. Zarówno fani, jak i sceptycy. Muzycy, dzieci oglądające bajki na ścianie czy tęgie matematyczne umysły… Nie ma chyba osoby, która nie kojarzyłaby keyboardów, projektorów czy kalkulatorów tej marki. No i oczywiście zegarki, które były obiektem westchnień niejednego nastolatka. A dziś są pożądane przez dorosłych.

Zegarki Casio dostępne są już na rynku od 45 lat. Od tamtego czasu Casio stale rozwija technologie i wprowadza nowe modele zegarków. Sukces zawdzięcza kwarcowej rewolucji, która na zawsze zmieniła całą branżę zegarmistrzowską.

Najbardziej znana jest „niezniszczalna i wszystkomogąca” męska kolekcja G-SHOCK oraz jej damski odpowiednik – Casio Baby-G.

Casio Vintage z kolei, jeszcze do niedawna znane jako Casio Retro, to modele unisex, w klimacie vintage. Jakiś czas temu prezentowaliśmy Wam kolekcję zegarków damskich z linii Electric Mirror Face. W ich wyświetlaczach można się niemal przejrzeć. Lusterko pełniące funkcje zegarka? Hmm… a czemu nie? O kolekcji przeczytasz tutaj: Casio Vintage Electric Mirror Face. Lustereczko powiedz przecie…

Dziś mamy innego newsa.

Jak wspomniano na wstępie, japoński producent kieruje swoją propozycję do uczniów, studentów i wszystkich tych, którzy lubią praktyczne gadżety.

Casio Vintage Set to zegarek, kalkulator i długopis w jednym zestawie.

„Dwa słowa” o każdym z nich.

Kieszonkowy, lekki kalkulator wykona wszystkie podstawowe obliczenia i będzie niezbędną pomocą na lekcji matematyki czy innych logicznych testach, na których używanie smartfona jest zabronione. Kalkulator, jak najlepiej przygotowany uczeń, jest zawsze gotowy do pracy – zasila go bateria. Obudowę chroni specjalna powłoka.

Zestaw uzupełnia długopis, który przyda się w każdej sytuacji, zwłaszcza na klasówce.

I na koniec to, co najciekawsze, czyli – zegarek.

Klasyczny cyfrowy czasomierz Casio Vintage to najjaśniejszy element zestawu. To on gra tu pierwsze skrzypce. Możliwe są dwie wersje kolorystyczne – modele wykonane ze stali pokryte są powłoką PVD w kolorze złotym lub srebrnym.

Wykonana z tworzywa sztucznego koperta ma 35 mm średnicy oraz 9 mm grubości. Jego „sercem”, jakże by inaczej, jest mechanizm kwarcowy, z żywotnością baterii przewidzianą na 7 lat. Podstawowa gwarancja wynosi 3 lata, za dodatkową, niewielką opłatą można ją przedłużyć o kolejne 3. Wodoszczelność to 30 m.

Zegarek wyposażony jest dodatkowe funkcje takie jak: stoper, rozbudowany kalendarz, alarm dzienny oraz podświetlenie tarczy, dzięki któremu możliwy jest odczyt czas nawet po zmroku czy w nocy.

Casio Vintage Set jest gotowy do lekcji!

Zgłasza się, by przywrócić wspomnienia i ponownie być najlepszym prezentem dla ucznia w każdym wieku.

Cena katalogowa zestawu: zegarek Casio Vintage A168WG-9EF + kalkulator SL-1000SC-GD-S + długopis Casio = 299 zł. Dobrze policzone? 😊

 

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki CASIO Vintage znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tu – CASIO Vintage.

Agata
Redakcja Zegarki i Moda