Nowy powiew w świecie kultowej, japońskiej marki! Casio RETRO zmieniło nazwę na CASIO VINTAGE!

Mamy newsa dla wszystkich miłośników marki Casio, japońskich zegarków i stylu vintage! Kultowa już linia zegarków CASIO Retro zmieniła nazwę na CASIO Vintage. Kolekcji wprowadzonej na rynek w 1974 roku nadano nowy blaski i odświeżono image.

Styl vintage w modzie

Moda na vintage nie przemija. Ten trend zdobywa uznanie magazynów i portali modowych na całym świecie, które umieszczają go na top liście światowych hitów.

Vintage to sztuka przemyślanego komponowania nowoczesnych stylizacji, których wartość rośnie wraz z upływem czasu. Element vintage w codziennej stylizacji to wyraźny manifest niepowtarzalnego, indywidualnego stylu. Ponadczasowość i wyjątkowy klimat minionych lat wyróżnia i definiuje kultowe zegarki CASIO Vintage i to już od 1974 roku!

Vintage – dla lubiących niebanalność

Element vintage w codziennej stylizacji to wyraźny manifest niepowtarzalnego, indywidualnego stylu. Wyznacznikiem vintage są np. bufiaste rękawy, poprzecierany jeans, oversizowe katany, zamszowe kurtki, kultowe modele torebek i sneakersów, a przede wszystkim oldschoolowe zegarki.

 

Agata
Redakcja Zegarki i Moda

*Artykuł opracowano na podstawie informacji prasowej marki CASIO VINTAGE