Aż 5 nowych modeli damskich z serii Alliance wprowadzi wkrótce na rynek szwajcarski producent Victorinox Swiss Army. Alliance XS, bo tak nazywa się linia, wyróżnia się wyjątkową niewielką średnicą kopert – zaledwie 28 mm. Zegarki zostały zaprojektowane z myślą o kobietach, które szukają klasycznego designu i praktycznej funkcjonalności.

Kobiece, wyrafinowane, ponadczasowe – tak w 3 słowach można by opisać nową kolekcję zegarków damskich marki Victorinox.

Seria Alliance XS składa się z 5 różnych modeli w zupełnie nowym wydaniu. Jeden z czasomierzy posiada pasek wykonany ze skóry naturalnej, pozostałe wersje oferowane są na stalowej bransolecie (jedno- lub dwukolorowej).

Modele ze srebrną, jednokolorową bransoletą różnią się jedynie kolorem tarczy – jedna z nich jest w kolorze białym z wyrazistym perłowym połyskiem, druga natomiast utrzymana jest w ciemnej tonacji z wykończeniem w formie szlifu słonecznego.

W kolekcji pojawią się również dwa modele na bransolecie dwukolorowej, połączą srebro i różowe złoto. One również będą miały dwa warianty kolorystyczne tarczy. Jedna będzie srebrna, druga ciemnoszara ze szczotkowanym wykończeniem oraz indeksami w kolorze różowego złota.

Z kolei dla fanek minimalistycznych dodatków, Victorinox przygotował zegarek z paskiem wykonanym ze skóry naturalnej, z tarczą w kolorze srebrnym i kopertą ze stali szlachetnej oraz wskazówkami i indeksami w kolorze żółtego złota.

Kolekcja Alliance XS to kolejna odsłona klasycznych zegarków dla kobiet od Victorinox Swiss Army, które cechuje ponadczasowy design, szwajcarska wytrzymałość i prostota formy. Dla większej wygody użytkowania, wskazówki i kropki nad indeksami pokryte są specjalną powłoką luminescencyjną Super-LumiNova, która ułatwia odczytywanie godziny w ciemności. W każdym zegarku na godzinie dwunastej umieszczony jest logotyp marki.

Na koniec coś, co przyszłe użytkowniczki może interesować najbardziej, czyli – ceny.

Warto podkreślić, że jak na szwajcarską jakość i precyzję wykonania – ceny są umiarkowane. Zegarek z paskiem wykonanym ze skóry naturalnej w kolorze czarnym (nr. ref. 241838) jest najtańszy – kosztuje 1 390 zł. Modele ze srebrną, jednokolorową bransoletą (nr. ref. 241840 i nr. ref. 241839) zaproponowano w tej samej kwocie – 1 610 zł. Czasomierze z bransoletą dwukolorową, najdroższe, również są w jednej cenie – 1 830 zł.

Kolekcja będzie dostępna już wkrótce, bo od połowy marca. Nie możemy się doczekać!

Korzystając z okazji, zapraszamy do lektury innego, ciekawego artykułu o marce Victorinox i zegarku z naciągiem automatycznym. News: Nowy Victorinox I.N.O.X. Mechanical – szwajcarska precyzja w mechanicznej odsłonie

 

Agata
Redakcja Zegarki i Moda

*artykuł opracowano na podstawie informacji prasowej marki Victorinox