Victorinox to globalna marka posiadająca w swojej ofercie wysokiej jakości produkty, które towarzyszą użytkownikom w różnych dziedzinach życia, głównie w kuchni i turystyce. Główna siedziba firmy znajduje się miejscowości Ibach-Schwyz w samym sercu Szwajcarii. To tutaj w 1884 roku Karl Elsener założył niewielki warsztat nożowniczy, a kilka lat później stworzył legendarny Szwajcarski Nóż Oficerski („Original Swiss Army Knife”), który długo był flagowym produktem marki, kluczowym dla rozwoju produktów wszystkich kategorii.

Przez wiele lat przedsiębiorstwo dostarczało noże dla armii szwajcarskiej, i choć dziś znaczenie scyzoryka w armii jest już dużo mniejsze, to sam fakt z przeszłości stał się powodem międzynarodowego sukcesu.

Do sukcesu firmy przyczyniły się nie tylko scyzoryki, lecz także zegarki. Czasomierze produkowane w nowej fabryce w Delémont charakteryzują się niezwykle wysoką niezawodnością, ponadczasowością, funkcjonalnością i odpornością na niesprzyjające czynniki atmosferyczne, a wytrzymałość to ich drugie imię.

 

Od ponad 130 lat firma Victorinox poszerza swoją wiedzę w zakresie stali nierdzewnej, zwanej również stalą INOX, cały czas doskonaląc jakość swoich wyrobów. Dlatego nazwa „Swiss Made” to coś więcej niż znak jakości – to obietnica dążenia do doskonałości firmy.

Produkcja zegarków w samym sercu Szwajcarii ma już 29-letnią historię. Każdy model wytwarzany jest w taki sposób, by doskonale łączył najwyższą jakość z ponadczasową elegancją. Kiedy zegarek Victorinox trafia na nadgarstek klienta, ma już za sobą ponad 100 prób jakości. To gwarancja, że jest gotowy na absolutnie każde wyzwanie!

Nie inaczej jest w nowej kolekcji zegarków damskich Victorinox – I.N.O.X.  V. Podobnie jak inne modele z tej serii, zegarek przeszedł ponad 130 rygorystycznych testów wytrzymałościowych obejmujących upadek z wysokości 10 metrów, wystawienie na wielokrotne zmiany temperatury i ekstremalne warunki oraz wysokość 21 300 metrów. Jest po prostu absolutnie niezawodny!

Koperta o średnicy  37 mm ze stali nierdzewnej o zaokrąglonym kształcie i odporne na zarysowania szafirowe szkło z potrójną powłoką antyrefleksyjną sprawiają, że każda silna kobieta bez obaw może poczuć się jak wojownik – gotowa na każdą wyprawę w nieznane. Camping, spotkanie biznesowe czy kolacja przy świecach – I.N.O.X. V sprawdzi się po prostu wszędzie.

Nowa kolekcja I.N.O.X. V to 3 zniewalające czasomierze:

– wersje 241807 i 241708 wyposażone są w stylowy pasek z kauczuku w kolorze czarnym lub różowym,

– wersja 241809 z wielokolorowym paskiem z nylonu ze skórzanymi wstawkami.

 

Wszystkie modele są wodoodporne do 200 m (20 ATM / 660 stóp) oraz wyposażone są w odporne na zarysowania szafirowe szkło z potrójną powłoką antyrefleksyjną. Wszystkie są dostępne na rynku od maja 2018.

Niezależnie od wybranej wersji modelu – I.N.O.X. V to niezniszczalny i niezastąpiony zegarek dla silnej, zdecydowanej i pewnej siebie kobiety.

Ceny zegarków:

nr ref. 241807 – 2 390 złotych,

nr ref. 241808 – 2 390 złotych,

nr ref. 241809 – 2 190 złotych.

 

Agata

Redakcja Zegarki i Moda