Supriya Lele, brytyjsko – indyjska projektantka mody nawiązała współpracę ze szwajcarskim producentem zegarków Swatch. Nowe modele zegarków z pewnością dopiero co weszły na rynek, a już odniosły sukces w misji Swatch.

Każda współpraca jaką tylko podejmuje Swatch, zawsze jest udana i zabawna. Zabawne i niezwykle kolekcjonerskie były np. zegarki z Myszką Miki powstałe we współpracy ze znanym brytyjskim artystą Damienem Hirtstem.

Swatch często podejmował także współprace ze światem sztuki. Efektem działań była chociażby kolekcja Swatch x MoMA.

Zawsze postrzegaliśmy zegarek jako płótno. Dla mnie to jest najlepsza współpraca: połączyć to, co najlepsze z dwóch światów i naprawdę zwiększyć energię – powiedział dyrektor kreatywny Swatch, Carlo Giordanetti.

Swatch x Supriya Lele – przenikający się świat mody i zegarków

Najnowsza współpraca marki Swatch z Supriyą Lele, brytyjsko – indyjską projektantką mody, również niesie ze sobą dobrą energię.

Nowe modele z linii Swatch Skin Classic dostępne są w 5 wersjach kolorystycznych, w jasnych, żywych kolorach.

Trzy z zegarków mają kratkę Madras, odwieczny indyjski nadruk, który jest jednocześnie podpisem pracy Supriyi Lele. Dominują kolory jasnoniebieski, turkusowy, zielony, odcienie wody i nieba, jak również energetyczne pomarańczowy i różowy.

Dwa modele, jasnoróżowy i niebiesko – zielony pokazują wybrane godziny (3, 6, 9, 12) z tekstem w języku hindi.

Koperta i sprzączka wykonane zostały z tworzywa sztucznego. Co ważne, jest to trwały materiał, który pozyskiwany jest z surowców naturalnych. Marka Swatch wprowadziła ten materiał na rynek w ubiegłym roku.

Supriya Lele – hinduskie i brytyjskie dziedzictwo, z naciskiem na minimalizm

Lele to obecnie jedno z najbardziej ekscytujących nazwisk w modzie.

Jej zmysłowe, wycinane motywy oraz indyjskie ubrania w stylu sari przyniosły jej status rozpoznawalnej na całym świecie projektantki mody. Jej projekty noszą takie gwiazdy jak m.in, Rihanna czy Dua Lipa.

Dzięki współpracy z marką Swatch projektantka wkracza na nowe terytorium i zdobywa nowych wielbicieli.

Projekty Supryi Lele są mieszanką brytyjskiej i indyjskiej tożsamości. Jak mówi, jako dziecko w latach 90. Sama nosiła zegarek Swatch, podobnie jak wielu jej kolegów i koleżanek, dlatego chętnie przyjęła propozycję współpracy.

Podoba mi się to poczucie nostalgii za latami 90. – powiedziała Supriya Lele.

Skin Classic to supercienki, płaskie zegarki, ze wspaniałymi, przezroczystymi detalami. Zegarki są jednymi z najcieńszych na rynku, więc nosi się je naprawdę wygodnie i komfortowo. Niczym drugą skórę.

Plastik pozyskiwany naturalnie to kolejny plus.

Lekkość, przejrzystość, mnóstwo stylu i radosna kolorystyka

Kolory zegarków są radosne, podnoszące na duchu, mają wyraźny, kobiecy klimat, szczególnie model jasnoróżowy. W tym projekcie jest coś nowoczesnego i świeżego zarazem.

Moim zdaniem, te zegarki świetnie wyglądać będą zarówno na nadgarstku zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

5 różnych modeli oferuje coś dla każdego.

Swatch x Supriya Lele – cena i dostępność

Dzięki najnowszej współpracy szwajcarskiej marki zegarków z indyjsko-brytyjską projektantką mody, Swatch ma realną szansę na przyciągnięcie nowych odbiorców.

Ile zapłacimy ze jeden, wybrany egzemplarz? Cena katalogowa to 510 zł.

W dodatku, ta współpraca pasuje do zabawnego, wesołego klimatu Swatch. Od zegarków z kreskówek aż po zwariowane w designie zegarki. A to jest właśnie to, o co chodzi coraz bardziej w zegarmistrzostwie.

Efekt współpracy Swatch X Supriya Lele dostępny jest od września 2021 r.

Wszelkie nowości zegarkowe oraz informacje dotyczące marki Swatch znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tu – SWATCH.

Agata Molka