Swatch wraca z zupełnie nową gamą zegarków ze swojej kolekcji BIOCERAMIC WHAT IF? w palecie wyrazistych, pastelowych odcieni.

Wiosna za pasem. Na ulicach coraz częściej będziemy zauważać bardziej kolorowe i lekkie stylizacje. Zapewne wiele osób już zaczęło wiosenne porządki w szafach i planuje jakie rzeczy będą wiodące w tym roku. Tutaj na scenę wchodzi BIOCERAMIC WHAT IF?. Ich minimalistyczna forma zestawiona z pastelowymi kolorami sprawiają, że będą pasowały niemal do każdej stylizacji.

Geometryczne podejście do klasyki Swatch stylowo zbacza z utartych ścieżek. Wyraziste, kwadratowe kształty i koperta w rozmiarze 33 mm x 33 mm wygodnie układają się na nadgarstku, stanowiąc kontrastujący akcent kolorystyczny w pudrowych pastelowych odcieniach. Do wyboru otrzymujemy cztery warianty kolorystyczne: sky blue, lemon, mint lub rose.

Poza aspektami wizualnymi zegarki z tej kolekcji oferują również charakterystyczne dla Swatch rozwiązania technologiczne. Mowa oczywiście o materiale Swatch BIOCERAMIC. Dzięki połączeniu proszku ceramicznego z materiałami bio, Swatch BIOCERAMIC posiada dużą odporność i trwałość, które umożliwiły nadanie zegarkom WHAT IF? unikalnego kanciastego kształtu, jednocześnie oferuje duży komfort noszenia dzięki niskiej wadze.

Pośród czterech modeli różniących się nieco wzorem tarczy, możecie znaleźć zegarek, który będzie pasował do wielu okazji i stylizacji. Koperta, koronka i klamra z BIOCERAMIC podkreślają innowacyjne podejście Swatch. Szkło typu edge-toedge zapewnia dobrą widoczność tarczy z boku, a zintegrowany pasek z materiału bio zapewnia duży komfort użytkowania.

 

W 1982 roku, założyciele Swatch stanęli przed trudnym wyborem: zegarek okrągły, czy może kwadratowy? Kolekcja BIOCERAMIC WHAT IF? zaprasza do alternatywnej, zabawnej rzeczywistości, w której przekonacie się, jak mógłby wyglądać świat Swatch gdyby wybrano opcję kwadratową.

Nowa kolekcja Swatch BIOCERAMIC WHAT IF? jest dostępna w sklepach Swatch na całym świecie oraz w sklepie internetowym Swatch.com już od 15 lutego 2024 r.

Redakcja Zegarki i Moda