Szukacie zegarka, który będzie „kropką nad i” świątecznych stylizacji? Albo takiego, który sprawdzi się na prezent pod choinkę?

Oto najnowsza kolekcja Knightliness marki Swatch!

Pełna przepychu, w królewskich kolorach, uzupełniona o złote desenie – oto najnowsza kolekcja 11 zegarków Knightliness marki Swatch.

Podejdźmy bliżej do Jej i Jego Królewskiej Wysokości! Ukłon i voila! Oto ona!

Jak sama nazwa wskazuje (knight – ang. rycerz) kolekcja inspirowana jest światem średniowiecznych rycerzy.

Nowa linia kusi wdziękiem i zaprasza do zaczarowanego świata, w którym istnieją prawdziwi królowie i królowe stylu. Nie boją się oni miksować starodawnych trendów z nowoczesnym szykiem.

W kolekcji znaleźć można paski wykonane z silikonu, z różnymi emblematami, ćwiekami, błyszczącymi niczym diamenty diamentami (np. tak jest np. w modelu o nazwie ORTRUD). Wszystko to w nobliwych barwach czerni i złota, choć dla granatu też znalazło się miejsce.

Swatch zaproponował klasyczną, okrągłą kopertę o średnicy 34 mm, co daje dość uniwersalny rozmiar zarówno dla pań, jak i dla panów.

Jedynie wspomniany model ORTRUD ma niewielką średnicę koperty przeznaczoną tylko i wyłącznie dla pań – jedynie 25 mm. Z kolei w gotowym do bitwy męskim modelu zegarka SILVER SHIELD średnica wynosi 41 mm.

Budulcem wszystkich kopert jest tworzywo sztuczne.

Jak wspomniano na wstępie, nowych zegarków w kolekcji jest 11.

Tarcza każdego modelu jest inna, choć utrzymana w podobnej tonacji. Mamy tu: cyfry arabskie (model BACK IN TIME), cyfry rzymskie (LANCELOT), indeksy w postaci kropek czy kresek (np. CALIFE). Jedynie w modelu SUPER SIR jest jeszcze inaczej – tu centralną cześć tarczy zrobi trójwymiarowy herb marki Swatch.

Dość cienkie wskazówki mają kolor czarny, złoty lub srebrny.

Tarcze zegarków nie zostały wyposażone w datownik z wyjątkiem jednego, jedynego modelu CALIFE (w środku). Datownik w tym modelu zlokalizowano w miejscu indeksu godziny 6.

Modelem zegarka, który zasługuje na szczególną uwagę jest BACK IN TIME.

Wyróżnia go pasek wykonany z silikonu w kolorze granatowym, w tym samym kolorze zaprojektowano tarczę. Cyfry na tarczy w kolorze złotym przypominają cyfry starych, dawnych zegarów. Iście królewski model zegarka łączący styl vintage z nowoczesnością.

Klasę wodoszczelności ustalono na poziomie 30 m, co daje podstawową ochronę zegarków przed kontaktem z wodą, np. podczas mycia rąk. 

Wszystkie nowe modele linii Knighliness posiadają mechanizm kwarcowy zasilany baterią.

Czasomierze z kolekcji Knightliness z pewnością będą ciekawym pomysłem na prezent na świąteczne spotkania.

Zegarki w cenie od 250 zł do 290 zł są już dostępne w salonach marki Swatch oraz w sklepie internetowym pod adresem https://shop.swatch.com/pl.

 

Redakcja Zegarki i Moda

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki SWATCH znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tu – SWATCH.