„Więcej!” to motto, które przyświecało projektantom najnowszej kolekcji Swatch na lato 2020.

Więcej odwagi, siły, koloru, stylu, ognia!

Więcej czasu z zegarkiem Swatch! Czy to możliwe? Sprawdźmy!

Szwajcarski producent popularnych na całym świecie zegarków Swatch rok temu o tej porze wprowadził na rynek kolekcję o znamiennej nazwie Big Bold. Kolekcję adekwatną do nazwy – śmiałą, odważną, dla tych, którzy lubią się wyróżniać z tłumu. Ci, którzy lubią duże zegarki mogli wybierać spośród 6 modeli zróżnicowanych kolorystycznie. Pisaliśmy o tej kolekcji dla Was tutaj: „Wyróżnij się albo zgiń! Swatch Big Bold”.

Swatch Big Bold Jelly – radosne kolory, dobra energia, słoneczne lato!

W tym roku, zdecydowano rozszerzyć kolekcję o nowe modele – Swatch Big Bold Jelly. Co to za nowości? Czym się wyróżniają? Czy da się przejść obok nich obojętnie? Przeczytaj i sprawdź!

Nowości z pewnością doceni każdy, kto tylko chce być zauważony.

To odważny pomysł dla odważnych indywidualistów.

4 nowe modele charakteryzują się dużą, okrągłą kopertą o średnicy 47 mm i grubości 11 mm.

Są to zatem duże zegarki odpowiednie na dobrze zbudowane męskie nadgarstki, choć panie lubiące odważne i widoczne dodatki również powinny być zadowolone.

Budulcem kopert jest tworzywo sztuczne.

Najnowsza kolekcja z półprzezroczystym paskiem i całkowicie przezroczystą obudową ukazującą mechanizm jest pełna żywych kolorów, by ubarwić tegoroczne lato.

Jakie to kolory?

Obowiązkowo, jak to latem, nie mogło zabraknąć żółtego niczym palące słońce (model YellowInJelly), jasnego zielonego niczym trawa (model GrennInJelly), błękitu nieba, lekkiej bryzy i widoku niebieskiej wody (model BlueInJelly) oraz koloru zachodzącego słońca oraz świeżo wyciskanej pomarańczy (model OrangeInJelly).

Wszyscy tęsknimy właśnie za takimi radosnymi kolorami, dobrą energią, zabawą, lekkością i latem pełnym słońca! Te zegarki są gotowe, by ubarwić tegoroczne lato.

Wskazówki są równie duże, grube i wyraźne jak indeksy.

Co ciekawe, jedynie wskazówki, indeksy, logo marki oraz fragment łączący kopertę z paskiem zaznaczono kolorem – pozostałe elementy zegarka są przezroczyste. Przezroczysty jest pasek wykonany z silikonu, koperta oraz tarcza zegarka ukazująca mechanizm kwarcowy zasilany baterią. Można się w nią wpatrywać godzinami… Z pewnością to jest coś, co wyróżnia te modele. Zabieg szkieletowania mechanizmu jest dość popularny, ale raczej w zegarkach wyposażonych w mechanizm z automatycznym naciągiem.

Krótko mówiąc – najnowsza kolekcja Swatch Big Bold Jelly jest wyrazem letniego ducha, radości, optymizmu, sportowego, radosnego nastawienia!

Czas wyjechać na wakacje, zmienić otoczenie, mieć więcej czasu dla siebie i rodziny!

Jesteś na to gotowy?

Zegarki w cenie 450 zł są już dostępne w sprzedaży w sklepie internetowym marki oraz w salonach stacjonarnych Swatch zlokalizowanych w całej Polsce.

 

Agata Molka

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki SWATCH znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tu – SWATCH.