Piszę to dużymi, wyraźnymi literami, pogrubioną czcionką – BIG. BIG BOLD.

Ale o co chodzi?

Big Bold to nie jest sposób zaakcentowania wypowiedzi.

Big Bold to nowa linia 6 zegarków marki Swatch.

Kolekcja jest adekwatna do nazwy – duża, śmiała, odważna i pełna pasji. Zainspirowana odważnymi pomysłami i zaprojektowana dla jeszcze śmielszych indywidualistów.

Szwajcarski producent zegarków zaprojektował 6 modeli sikorów (sikor w slangu mowy potocznej to zegarek naręczny) dla tych, którzy lubią się wyróżniać z tłumu. Dla tych, którzy doceniają dodatki w stylu mody ulicznej, powszechnie znanym jako streetwear.

Ubrania w tym charakterze cechuje kalifornijski luz i oryginalność, która mocno rzuca się w oczy. Obowiązkowymi elementami stylizacji są sneakersy, do tego luźna bluza i t-shirt, opatrzone prowokującymi napisami lub oryginalnymi projektami graficznymi. Taki właśnie jest streetwear! Big Bold to nie tylko zegarek. To także nastawienie, sposób postrzegania świata, styl bycia.

Kolekcję z pewnością doceni każdy, kto chce być zauważony.

Wszystkie sześć modeli charakteryzuje się dużą, okrągłą kopertą o średnicy 47 mm. Będzie to wielkość adekwatna na rosłe, męskie nadgarstki, choć panie lubiące odważne i widoczne dodatki, również powinny być usatysfakcjonowane. Budulcem kopert jest tworzywo sztuczne.

Tarcze sikorów są w kolorze czarnym. Wybrane modele mają cyfry arabskie w kolorach czerwonym, niebieskim, pomarańczowym lub kremowym. Stonowane tło wszystkich modeli podkreśla wyrazisty styl. Fluorescencyjne wskazówki w kształcie strzałek zadbają natomiast o wskazanie prawidłowego kierunku kolejnych działań.

To, co dodatkowo wyróżnia te modele to koronka umieszczona w nietypowym miejscu – na godzinie drugiej.

Paski wykonane zostały z silikonu, a klasa wodoodporności ustalona na poziomie 30 m, co gwarantuje podstawowe bezpieczeństwo przy kontakcie z wodą, np. podczas mycia rąk.

Zegarki w cenie 360 złotych są już dostępne w sprzedaży na shop.swatch.pl oraz w salonach Swatch w całej Polsce.

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki SWATCH znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tu – SWATCH.

Redakcja Zegarki i Moda
fot. materiały prasowe