Podczas debiutanckiego pokazu Louis Vuitton Pharella Williamsa w Paryżu, to Rihanna zwróciła na siebie największą uwagę. Artystka miała na szyi niestandardową ozdobę – zegarek w formie chokera – warty niebagatelną sumę.

Rihanna nową twarzą kampanii reklamowej Luisa Vuitton

Artystka z Barbadosu jest ikoną muzyki pop, stylu, miliarderką i nową twarzą Luisa Vuitton. Jej obecność na pokazie mody była hołdem dla jej przyjaciela Pharella Williamsa, nowego dyrektora kreatywnego Louis Vuitton, który zaprezentował swoją inauguracyjną kolekcję.

Siedząc w pierwszym rzędzie na pokazie mody, 20. czerwca tego roku, w Paryżu Rihanna po raz kolejny przekroczyła granice. Od początku oczywiste było, że Rihanna i jej strój wywołają niespodziankę – piosenkarka zdecydowała, że będzie nosiła zegarek w zupełnie inny sposób.

Czy wyjątkowe podejście do sposobu noszenia zegarka zyska na popularności, a Watch Choker stanie się nowym trendem?

Źródło Hodinkee

Rihanna & Jacob Arobo

Jacob Arobo jest wieloletnim przyjacielem artystki. Wspólnie stworzyli naszyjnik Jacob&Co. Watch Choker. Jego wartość wyceniono na 670 000 $. Rihanna założyła 30. karatowy Brilliant Flying Tourbillon i skradła show pierwszego pokazu mody LT Pharella Williamsa.

Znajomość Rihanny i Jacoba sięga ponad dekady. Artyści często rozmawiali o biżuterii, którą nosiła. Arobo jest projektantem biżuterii i zegarków, który swoją markę Jacob& Company rozwinął na skalę międzynarodowego brandu luksusowego. Jego odważne projekty przemawiały do celebrytów, którzy stali się jego stałymi klientami.

Jacob Arobo słynie z relacji opartych na zaufaniu, zbudowanych na osobistej więzi i intuicyjnym zrozumieniu, tak jak w przypadku Rihanny.

Rihanna nosi swoje zegarki i biżuterię Jacob&Co przy każdej ważnej okazji. Tak było podczas jej występu na Superbowl LVII. Zaprezentowała tam swój czerwony Brilliant Northern Lights. Od tamtej pory wzrósł na niego popyt. Czy tak też będzie w przypadku Chokera od Jacob&Co?

Brilliant Flying Tourbillon Watch Choker

Koperta Brilliant Flying Tourbillon z 18. karatowego białego złota o średnicy 47. mm jest całkowicie niewidocznie wysadzana drogocennymi kamieniami o szlifie bagietki.
Przód i tył zegarka pokrywają szafirowe kryształy z antyrefleksem.

Kolejnych 338 30. karatowych diamentów o brylantowym szlifie znajduje się na ręcznie nakręcanym mechanizmie kaliber Jacob & Co. JCAM43.

Pasek do zegarka wykonany jest z białej cielęcej skóry z wytłoczonym wzorem aligatora, która jest elastyczna, wygodna i dopasowuje się do skóry.

Żródło Hodiknee

Rihanna stała się kolejnym diamentem oprócz tych, które nosiła na szyi.

Watch Choker wyceniono na 670 00 $ i powstanie ich tylko 18 sztuk.

Jacob& Co opracował kolekcję Brilliant specjalnie dla kobiet, które cenią sobie techniczne zegarmistrzostwo, a jednocześnie chcą mieć zachwycającą ozdobę na swoim – jak się okazuje – nie tylko nadgarstku.

Agnieszka Zawadzka