Rihanna potrafi przyciągać wzrok i mimo tego, że wycofała się nieco z blasku reflektorów na scenie, to dalej genialnie dalej prowadzi swoją karierę – skupiając się na zarządzaniu swoimi projektami, które są warte fortunę.

W świecie biznesu każda przyjaźni jest na wagę złota lub na miarę blasku diamentów, co dużo bardziej pasuje do relacji Rihanny i Jacoba Arabo. Trwa ona już od 10 lat i nie zanosi się na jej zakończenie.

Kim jest Jacob Arabo?

To założyciel i projektant, który w 1986 roku założył firmę Jacob & Co. Na początku skupiał się tylko na wyrobach jubilerskich, które skradły serca Hollywoodzkiej śmietance, muzykom czy sportowcom.

Jacob nigdy nie bał się konwenansów. Każdy jego projekt jest niezwykle odważny, wyróżniający się na tle innych marek jubilerskich – i holendernie drogich. W jego dziełach używane są kamienie i stopy metalów szlachetnych najwyższej z możliwych jakości.

Rihanna z zegarkiem na kostce!

Podczas Grand Prix F1 w Las Vegas, na którym pojawiła się Rihanna, reporterzy uchwycili niezwykłą bransoletkę, która połyskiwała na nogach Barbadoski.

Okazała się nią niezwykła bransoletka z zegarkiem, o wartości co najmniej 400.000 USD.
Rihanna od zawsze wyznacza trendy, odważnie pokazując swój styl, który naśladowany jest przez miliony na całym świecie. Genialnie łączy modę ze swoją unikalną kreatywnością.

Tym bardziej, że ta błyskotka powstała z inicjatywy Rihanny. Częste rozmowy z projektantem Jacob & Co. owocują niezwykłymi, bardzo indywidualnymi projektami dla piosenkarki.

Bransoleta zdobiąca kostkę Rihanny ozdobiona ponad 70 brylantami o szmaragdowym i okrągłym szlifie, osadzonymi w 18 karatowym złocie.

Powtórka z rozrywki

Rihanna bardzo często sięga po biżuterię tworzoną przez Jacoba Arabo podczas wydarzeń medialnych. Jest doskonałą reklamą i sprawia, że projekty przyciągają uwagę dziennikarzy i fotoreporterów.

Nie sposób wspomnieć słynnym chokerze z zegarkiem, który założyła podczas pokazu mody Louis Vuitton, gdzie dyrektorem kreatywnym był Pharrell William. Pisaliśmy o tym w artykule Watch Choker od Jacob&Co wart fortunę na szyi Rihanny podczas pokazu Louis Vuitton

Kasia Wójcik