W. KRUK zaskakuje nas po raz kolejny, wprowadzając na rynek następną odsłoną swoich perfum! Kolekcja Freedom to niezwykła współpraca pomiędzy ich ambasadorką – Martyną Wojciechowską, ale również Jakuba Pietrynki, który na zaproszenie W. KRUK pomógł opracować niezwykłą kolekcję wyjątkowych czterech zapachów – Air, Water, Fire oraz Earth.

Zacznijmy jednak od początku

Jakub Pietrynka to krakowski wirtuoz zapachów. Stworzył autorską markę JMP Artisan Perfumes, która jest zwieńczeniem jego zainteresowań. Pomimo tego, iż z wykształcenia jest magistrem turystyki, to ostatecznie poszedł zawodowo w stronę zapachów, które fascynowały go już w dzieciństwie.

Źródło Gazeta Krakowska

– Światowe marki perfumeryjne tworzą zapachy, które w subiektywny sposób odtwarzają zapach danej miejscowości. W zeszłym roku rozmawiałem z kuratorkami ze spółki Kraków 5020 i padło pytanie czy mógłbym stworzyć perfumy, które pachniałyby Krakowem. Pomyślałem wtedy: skończyłem turystykę, mieszkam tu czternaście lat, dlaczego więc miałbym temu nie podołać? I zacząłem gromadzić nuty do przyszłych perfum.

Źródło Gazeta Krakowska

Zaskakująca współpraca

Kraków to nie tylko miasto, które zainspirowało Jakuba do stworzenia perfum, to również miasto, które jest kolebką znanej marki W. KRUK.

W. KRUK to renomowany producent biżuterii i symbol luksusu. Od lat współpracuje z największymi markami na świecie, chociażby z zegarkami Rolex, Patek Philippe czy Cartier.
Tworzy również autorskie kolekcje biżuterii i akcesoriów, która zachwycają swoją elegancją oraz kunsztem wykonania.

Freedom – ambasadorka Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska i W. KRUK tworzą jeden z bardziej rozpoznawalnych tandemów ambasadorskich w Polsce. Wszystkie wartości jakimi kieruje się Martyna w swojej drodze zawodowej, perfekcyjnie łączą się z otwartością i zasadami jakie wyznaje W. KRUK w kreowaniu nie tylko nowych produktów, ale zasad działania w branży.

Żródło W.Kruk

Nowa kolekcja perfum W. KRUK

Martyna Wojciechowska oraz Jakub Pietrynka połączyli siły i na zaproszenie marki W. KRUK stworzyli cztery, starannie skomponowane zapachy, które nawiązują do miejsc bliskich sercu Martyny.

W ten sposób powstały – Air, który nawiązuje do niedostępnych szczytów Mont Everest, Earth odnosi się do Przylądka Dobrej Nadziei, zapach Fire to gorące piaski Sahary, a Water nosi w sobie nuty mroźnej Antarktydy.

Żródło W.Kruk

Podkreśla tę zasadę Dyrektorka Marketingu W. KRUK – Joanna Andrzejewska:

– Perfumy Freedom są uniwersalne, a ich idea inkluzywna. Wspólnie z Martyną Wojciechowską zdecydowaliśmy się określi każdy z zapachów jako neutralny płciowo. Nie decydujemy, czy perfumy są dla kobiety lub mężczyzny. Każdy ma prawo do swojej interpretacji zapachu wolności. Jest to zgodne z Polityką Różnorodności W. KRUK oraz przekonaniami Martyny.

Źródło LinkedIn W. KRUK

Perfumy, które wyrażą Ciebie

Cztery zapachy zostały zamknięte w eleganckich szklanych flakonach. Projektanci zadbali o najmniejsze szczegóły, by każdy był spójny z ideą powstania tych niezwykłych zapachów. Jedyną zmianą w opakowaniu są nazwy.

Co ważne perfumy W. KRUK są produktami wegańskimi i wyprodukowanymi w Polsce.

Każdy zapach należy rozważać niezwykle indywidualnie, ponieważ każdy z nas znajdzie w nich zupełnie inny aromat. I to jest właśnie niezwykłe piękno tej autorskiej kolekcji.

Zaskakujący kierunek W. KRUK

To odważny krok ze strony W. KRUK, który wchodzi na bardzo hermetyczny grunt. Jednak z całą pewnością produkty, które prezentują spokojnie wyjdą obronną ręką. Tym bardziej, że nie tylko przemawiają za nimi piękne idee i polski akcent, ale przede wszystkim naprawdę trwały i dobry zapach.

Rekomendacja, dostępność oraz cena

W naszej redakcji królują dwa zapachy – Water oraz Earth, które zaskoczyły nas nie tylko doskonale zbalansowanymi nutami zapachowymi, ale również intensywnością, która utrzymuje się naprawdę długo.

Wszystkie produkty dostępne są na stronie W. KRUK oraz w ich salonach, a cena jednego flakonu wynosi 349 złotych.

Kasia Wójcik