Drodzy Rodzice! Zbliżają się Święta Wielkanocne, wraz z nimi tzw. „zajączek”. Czas posiać rzeżuchę, pomalować jajka i przygotować koszyczek wielkanocny. To także dobra okazja do tego, by wręczyć mały lub nieco większy upominek dla dziecka. Z czego ucieszy się Twoja pociecha?

Święta Wielkanocne 2021 roku spędzimy w gronie najbliższych osób. Te święta podobnie jak w ubiegłym roku, będą inne, ale wcale nie oznacza, że gorsze. Po prostu inne. Warto kreatywnie wykorzystać czas wielkanocnego odpoczynku.

Aby ucieszyć dzieci, warto by w domu pojawiły się też prezenty od zajączka. Co wybrać dla dziecka?

Pomysł na prezent Wielkanocny

Gry planszowe, puzzle, lalka, książki, łakocie – to tylko kilka pomysłów, które Wam, Drodzy Rodzice, zapewne przychodzą do głowy. Frajda i radość z prezentu udzielają się wszystkim domownikom.

Ale jaki prezent można podarować dziecku, by był praktyczny i służył przez długi czas? Oprócz ładnego wyglądu, niósł także walor edukacyjny? Za pomocą jakiego narzędzia możemy nauczyć dziecko poprawnego odczytywania czasu? Oczywiście, że za pomocą… zegarka!

Oprócz gier i zabaw w domu, warto zadbać o trochę ruchu na świeżym powietrzu, aby nieco urozmaicić czas. Dobrym sposobem na aktywność będzie wspólna zabawa w przydomowym ogródku, lesie czy parku, jaką jest szukanie pisanek.

Gotowi na szukanie jajek w ogrodzie?

Te modele zegarków będą doskonałymi nagrodami!

Propozycje zegarków dla dziewczynki

A gdyby tak zamiast słodyczy i lizaków podarować dziecku zegarek? Najlepiej taki kolorowy model, o odpowiedniej wielkości dla dziecka, z czytelnymi i wyraźnymi cyframi arabskimi na tarczy? To będzie strzał w dziesiątkę! Ale jaki model wybrać?

Podpowiadamy najlepsze, wyselekcjonowane propozycje od marki Knock Nocky!

Knock Nocky Color Boom CB3707007 – zamiast słodkich lizaków

Ten model zegarka to wymarzony model dla małych księżniczek.

Żółty pasek tego modelu wykonany z miękkiego silikonu zdobią słodkie, kolorowe lizaki. Dzieciom ten motyw z pewnością się spodoba, a rodzice nie będą musieli martwić się o precyzję chodu – zapewnia ją mechanizm kwarcowy.

Tarcza ma średnicę 30 mm, a więc jest to zegarek skrojony na miarę dziecięcych, niewielkich nadgarstków.

Cyfry arabskie są duże i czytelne, co ułatwia poprawne odczytanie godziny.

Ten model aktualnie jest w promocji – kosztuje 62 zł.

Knock Nocky Comic CO3311803 – pastelowy zegarek dla dziewczynek na wiosnę

Inną propozycją dla nieco starszych dziewczynek jest zegarek Knock Nocky z kolekcji Comic.

Średnica koperty tego modelu wynosi aż 40 mm. Warto mieć to na względzie kupując akurat ten model zegarka. To dość spory rozmiar, jak na dziecięcy zegarek.

Biała tarcza, miętowa koperta i wygodny, gumowy pasek – to wyróżniki tego modelu. Model CO3311803 posiada miętową kopertę z różowymi akcentami, która doskonale koresponduje z silikonowym paskiem w różowe i żółte linie.

Pasował będzie dziewczynce do jeansowej spódniczki i białej bluzki w czarne kropki.

Zegarek tak jak wszystkie inne modele jest zapakowany w puszkę, która jest jednocześnie skarbonką. Cena katalogowa tego modelu to 110 zł.

Zegarki z kolekcji Rainbow i dla chłopca i dla dziewczynki

Kolejne dwie propozycje pochodzą z jednej kolekcji – Rainbow. W tej kolekcji czas mieni się wszystkimi kolorami tęczy! Dlaczego? Bo cyfry na tarczy tych zegarków są właśnie wielokolorowe.

Dwa modele: Knock NockyRB3128101 dla chłopca, w kolorze czarnym oraz oraz Knock Nocky RB3625006 to model różowy dla dziewczynki.

Model RB3625006 zachwyci niejedną dziewczynkę różowym kolorem na kopercie i pasku oraz bielą na tarczy, a duże i wyraźne cyferki arabskie na tarczy pozwolą na łatwe odczytanie właściwej godziny.

„Serce” tego modelu, jak i wszystkich pozostałych, to japoński mechanizm kwarcowy zapewniający 2-letnie działanie na jednej baterii. Aby dziecko długo mogło się nim cieszyć, tarczę przed zarysowaniami zabezpiecza szkiełko mineralne.

Propozycje zegarków dla chłopca

Propozycje zegarków dla chłopców są równie ciekawe, jak dla dziewczynek.

Knock Nocky Rainbow RB3029000 – biały zegarek do białych słuchawek

Kolejna propozycja pochodzi z tej samej kolekcji – Rainbow. Zegarek różni się jedynie kolorem paska.

Wykonany z silikonu pasek jest biały, a cyfry arabskie na tarczy różnokolorowe. Mienią się niczym prawdziwa tęcza!

Godziny na tarczy są duże i czytelne, co ułatwi poprawne odczytanie godziny. Niewielka waga sprawia, że mogą go nosić nawet kilkuletni chłopcy. Cena katalogowa to 110 zł.

Knock Nocky Color Boom CB3303003 – dla młodych astronautów

Dla młodych astronautów, miłośników kosmosu i podniebnych przestworzy marka Knock Nocky proponuje model Knock Nocky Color Boom o referencji CB3303003.

Specjalny silikonowy, niebieski pasek zawiera wypukłe kształty planet i ich orbit. Dziecko doceni kształt żółtych planet, a rodzice ucieszą się z precyzyjnego mechanizmu kwarcowego.

Tarcza ma średnicę 30 mm, pasować więc będzie na rączki najmłodszych pociech.

Cena katalogowa to 85 zł. Zegarek aktualnie jest w promocji i kosztuje 60 zł.

Czy warto zainwestować? Oceńcie, Drodzy Rodzice, sami.

Agata Molka

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki KNOCK NOCKY znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tu – KNOCK NOCKY.

Czytaj dalej: Pierwszy zegarek dla dziecka – jaki wybrać?

Baner