Jesień eksplodowała z pełną mocą. W modzie męskiej nadszedł czas na kaszkiety, sztruksowe spodnie, miękkie, kaszmirowe swetry lub marynarki w szkocką kratkę. Pandemia skutecznie zrewolucjonizowała styl ubierania się w męskim wydaniu. Do lamusa przeszły koszule z krawatem, sztywne garnitury i spodnie w kant. Ma być wygodnie i komfortowo.

Nawet w trybie home office mężczyźni chcą wyglądać stylowo, dlatego poszukują dodatków, które uzupełnią ich look.

Włoska marka Police zaprezentowała 3 nowe męskie zegarków. Nowości powinny trafić w gusta panów preferujących duży rozmiar i odważny design. To nie są projekty, które mają podobać się wszystkim. To propozycja tylko dla odważnych facetów o stalowych nerwach i zimnej krwi. Dla mężczyzn z charakterem takich jak m.in.: Bruce Willis, David Beckham, George Clooney oraz Antonio Banderas, który nadal firmuje okulary z logo Police.

Dzięki zaprezentowanym nowościom miłośnicy luźnego stylu smart casual mają jeszcze większy wybór.

W portfolio Police pojawiły się 3 nowe modele.

W tej linii każdy zegarek ma ciekawy design i nowoczesny styl.

Co to za nowości? Do jakich ubrań będą pasowały?

Sprawdźmy.

Police Driver PL.14383JS/03 – idealny do męskich jeansów i/lub katany

Pierwszy model Police Driver PL.14383JS/03 to zegarek, który świetnie komponował się będzie z jeansami. Ta część garderoby, jakże często wybierana przez mężczyzn, pozwala na stworzenie wielu stylizacji. Klasyczne, proste jeansy prawie zawsze są ciemnoniebieskie lub granatowe. W kolorystyce nowego modelu Police Driver również króluje kolor granatowy z białymi i czerwonymi akcentami.

Zegarek będzie więc pasował do wszystkich ubrań wykonanych z jeansu – niezależnie czy to będą jeansy czy katana.

Zegarek spod mankietu swetra czy sportowej bluzy będzie dobrze widoczny – średnica to aż 45 mm! Warto to wziąć pod uwagę przez ewentualnym zakupem właśnie tego czasomierza.

Tarczę wyposażono w rozbudowany datownik wskazujący dzień tygodnia i miesiąca oraz wskazanie czasu w ujęciu 24-godzinnym. Ten zegarek nie pozwala tracić cennego czasu! Mechanizm kwarcowy, mineralne szkiełko oraz wodoszczelność klasy 50 m nadają mu mocnego charakteru fashion.

Police Driver PL.14383JS/03 dane techniczne:
Płeć: męski
Styl: fashion
Mechanizm: kwarcowy
Materiał koperty: stal szlachetna
Szerokość koperty: 45 mm
Grubość koperty: 12 mm
Dodatkowe funkcje: datownik wskazujący dzień tygodnia i miesiąca, wskazanie czasu w trybie 24-godzinnym
Materiał paska: skóra naturalna
Kolor paska: granatowy
Szkło: mineralne
Wodoszczelność: 50 m
Gwarancja: 2 lata

Police Avondale PL.15523JS/02M – sportowy model dla mężczyzn, którzy nie chcą tracić czasu

Kolejna nowość Police Avondale o referencji PL.15523JS/02M to duży, sportowy zegarek. Jest model stworzony dla mężczyzn, którzy lubią duże i bardzo dobrze widoczne dodatki. Średnica koperta to aż 48 mm, co czyni go nawet jak na męskie standardy dużym zegarkiem. Srebrną kopertę połączono z wytrzymałą bransoletą – oba elementy wykonano ze stali szlachetnej.

Kolorystyka jaka dominuje to srebro połączone ze niebieskimi, czerwonymi i białymi akcentami. Zastosowane kolory nawiązywać mają do barw amerykańskiej policji, która strzeże prawa.

Precyzji czasu pilnuje mechanizm kwarcowy, a szkło mineralne zapewnia czystość i przejrzystość tarczy. Wodoszczelność klasy 50 m pozwala jedynie na częste mycie rąk, co zawsze było ważne, a w dobie pandemii jest jeszcze ważniejsze.

Police Avondale PL.15523JS/02M dane techniczne:
Płeć: męski
Styl: fashion
Mechanizm: kwarcowy
Materiał koperty: stal szlachetna
Szerokość koperty: 48 mm
Grubość koperty: 12 mm
Dodatkowe funkcje: datownik wskazujący dzień tygodnia i miesiąca, wskazanie czasu w trybie 24-godzinnym
Materiał bransolety: stal szlachetna
Szkło: mineralne
Wodoszczelność: 50 m
Gwarancja: 2 lata

Police Adder PL.14536JSU/04P – bardzo duży sportowy model zegarka do wygodnych trampek i ulubionego t-shirta

Ostatnią nowość Police Adder o numerze referencyjnym PL.14536JSU/04P cechuje awangardowy styl.

Powiedzieć, że to duży zegarek to za mało! To jest po prostu bardzo duży zegarek! Średnica koperty tego modelu wynosi aż 50 mm, a grubość 13 mm. Przed ewentualnym zakupem warto „zmierzyć się” z nim osobiście i przeprowadzić test nadgarstkowy. Moim zdaniem, pasował będzie tylko mężczyznom o dużych, dobrze zbudowanych nadgarstkach.

Świetnie komponował będzie z t-shirtem lubionego zespołu i wygodnymi trampkami. Sportowy, luźny styl w pełnej okrasie! Ten zegarek lubi ciemną, niebieską noc i szybką prędkość. Pasek z tworzywa sztucznego jest granatowy, a tarcza niebieska.

Na tarczy bardzo dużo się dzieje – mamy tu dwie, niezależne tarcze wskazujące czas oraz 4 małe subtarcze. Na jednej z tarcz można ustawić czas lokalny, na drugiej aktualną godzinę w naszym ulubionym kraju. Za pomocą zegarka można sprawdzić także dzień tygodnia i miesiąca.

To model idealny dla podróżników!

Police Adder PL.14536JSU/04P dane techniczne:
Płeć: męski
Styl: fashion
Mechanizm: kwarcowy
Materiał koperty: stal szlachetna
Szerokość koperty: 50 mm
Grubość koperty: 13 mm
Dodatkowe funkcje: datownik wskazujący dzień tygodnia i miesiąca, wskazanie czasu w trybie 24-godzinnym, czas lokalny
Materiał paska: tworzywo sztuczne
Szkło: mineralne
Wodoszczelność: 50 m
Gwarancja: 2 lata

 

Który z nowych męskich zegarków Police uważasz za najbardziej odważny? Który model podoba Ci się najbardziej?

Wszelkie nowości, recenzje zegarków oraz informacje dotyczące marki POLICE znajdują się zawsze na indywidualnej podstronie marki tu – POLICE.

Agata Molka