Hot news! Takiego konkursu jeszcze nie było. Znana i lubiana przez wielu miłośników zegarków marka Seiko wraz z kolekcją Seiko 5 Sports organizuje konkurs „with 5 snaps”. Konkurs polega na pokazaniu swojego stylu i przesłania wybranego zdjęcia z cyfrą „5”. Zdjęcia mogą znajdować się w mieście lub każdym innym dowolnym miejscu, chodzi o ciekawe i nietypowe zaprezentowanie cyfry „5”.

Zdjęcie należy umieścić na oficjalnym koncie marki na Instagramie (@seiko5sportsofficial).

Pokaż swój styl! Podziel się własnym, niepowtarzalnym stylem z Seiko 5 Sports i zwiększ szansę na wygraną.

Każdy kto bierze udział w wydarzeniu, ma szansę na wygranie specjalnych nagród.

Konkurs trwa od 25.05.2021 do 25.06.2021.

Jak wziąć udział w konkursie? Co należy zrobić?

1. Poszukaj cyfry „5” w swoim mieście lub innych miejscach wokół siebie.

2. Zrób zdjęcie z cyfrą 5 pokazując swój własny styl mody. Ważne! Zdjęcie powinno przedstawiać osobę biorącą udział w konkursie i ubiegającą się o nagrodę. Uczestnik może napisać lub narysować cyfrę 5 na papierze lub też w inny sposób wyrazić cyfrę 5 używając ciała lub rąk.

3. Prześlij zdjęcie i zamieść je na Instagramie z hastagami #with5snaps i #5sports_us. Ci którzy nie ujawnią swojego profilu lub nie dodadzą hastagów, nie będą kwalifikowali się do udziału w konkursie. Każdy uczestnik może aplikować dowolną ilość razy. Zdjęcia nie mogą naruszać praw autorskich, prywatności innych osób, porządku publicznego lub moralności i nie mogą zawierać treści religijnych i politycznych. Tego typu zdjęcia nie będą brały udziału w konkursie.

4. Śledź oficjalne konto Seiko 5 Sports na Instagramie (@seiko5sportsofficial).

5. Po zakończeniu konkursu, marka Seiko powiadomi zwycięzców zamieszczając komentarze na Instagramie.

6. Po dokładnym zbadaniu przesłanych zdjęć, marka Seiko wybierze kilku zwycięzców pasujących do obrazu Seiko 5 Sports, połączonych z ilustracją wykonaną przez artystę i wyświetlonych w look book’u na oficjalnej stronie internetowej Seiko 5 Sports.

Redakcja Zegarki i Moda
*mat. pras. marki SEIKO