Tokio – stolica i największa metropolia Japonii robi ogromne wrażenie, szczególnie nocą. Miasto pełne jest kolorowych neonów, świateł, sklepowych witryn i tłumy ludzi na ulicach. To prawdziwy duch Tokio – miasta, które nigdy nie śpi. Duch ukazujący się turystom zwiedzającym miasto po zmroku.

Zegarki Casio G-SHOCK cechują się ciekawym, niebanalnym wyglądem, niekonwencjonalnymi rozwiązaniami technicznymi, a przede wszystkim legendarnym stylem.

Japoński potentat zegarmistrzostwa zainspirowany nocą w Tokio prezentuje najnowszy model z serii G-SHOCK o referencji GMW-B5000PB-6ER. Zachęcamy, by obejrzeć film:

GMW-B5000 – dusza serii G-SHOCK

Zegarki Casio G-Shock od lat kojarzą się z wytrzymałością. Seria GMW-B5000 to delikatne zmiany, które obejmują wygląd oraz materiał, z którego zostały wykonane poszczególne komponenty.

Oznaczenie serii GMW B5000 należy odczytać jako G-Shock Metal WaveCeptor Bluetooth 5000. Liczba 5000 stanowi bezpośrednie odniesienie do pierwszego modelu G-Shock, o oznaczeniu DW-5000C.

Zegarki z tej serii zasilane są ogniwem słonecznym Tough Solar, posiadają czytelny wyświetlacz, kalibrację czasu za pomocą fal radiowych oraz system Bluetooth.

GMW-B5000PB-6ER – tak wygląda zachód słońca w Tokio

Nowość od Casio G-Shock to feeria barw na bransolecie ze stali nierdzewnej.

Dominujący fiolet w towarzystwie niebieskoszarych elementów ma przywołać obraz miejskiej panoramy Tokio.

Kopertę o średnicy 43 mm zdobią jasnoniebieskie refleksy przypominające miejskie światła tokijskich budynków.

Zegarek ten wpisze się w miejską stylizację o sportowym charakterze.

Odważny projekt

Innowacyjne podejście do projektowania Color Material Finish (CMF), które zostało użyte w tym modelu, skupia się na chromatycznej, tożsamości produktu.

Jonowa powłoka (IP) koperty zegarka i ogniwa bransolety dają lekko przytłumiony odcień fioletu.

Moment, w którym światło i ciemność w Tokio wchodzą w interakcję, a miasto rozświetla się tysiącami neonów, stało się inspiracją dla twórców tego modelu.

G-SHOCK – legendarna wytrzymałość

Kiedy w 2017 roku G-SHOCK przeszedł test i wytrzymał nacisk 24-tonowej ciężarówki zapisał się na kartach księgi Guinessa. Odporna na wstrząsy unikalna koperta w zegarkach z serii G-SHOCK zdobywa kolejnych fanów na całym świecie!

Wodoszczelność na poziomie 200 m pozwalający na nurkowanie to standard u japońskiego producenta.

G-SHOCK GMW-B5000RD-4ER Twilight Tokyo – nowa twarz klasycznej „kostki”

Przydatne łącze Bluetooth pozwala sparować zegarek z telefonem.

Dzięki temu możemy korzystać ze wszystkich funkcji czasomierza. Są to między innymi: timer, stoper czy alarm. Automatyczna synchronizacja czasu Multi-Band 6 z radiem i oświetlenie LED to kluczowe cechy tego modelu. Praktyczną funkcją okazuje się „wyszukiwanie telefonu”. W momencie, kiedy zapomnimy gdzie zostawiliśmy nasz smartfon, specjalny sygnał dźwiękowy pomoże nam w jego odnalezieniu.

Pozostałe funkcje G-SHOCK GMW-B5000PB-6ER to:

• strefy czasowe – ustawienie miasta i strefy czasowej;

• format 12/24 godziny – wskaźnik AM/PM, wybór 12 H lub 24 H;

• stoper – z dokładnością 1/100 sekund;

• alarm – 5 dziennych alarmów, funkcja drzemki;

• kalendarz – wyświetlanie dni tygodnia w różnych językach;

• pamięć dziennika lotów;

Super Illuminator – podświetlenie luminescencyjne całej tarczy.

G-SHOCK GMW-B5000PB-6ER – dostępność i cena

Cena katalogowa zegarka G-SHOCK GMW-B5000RD-4ER to 2 799 złotych.

Zegarek dostępny jest m.in. w sieci salonów Time Trend zlokalizowanych w całej Polsce oraz w sklepie online timetrend.pl.

Agnieszka Zawadzka