Nowa kolekcja zegarków Lacoste zaskakuje odważnym i oryginalnym posunięciem projektantów – francuski dom mody wprowadza na rynek między innymi trzy fluorescencyjne modele. Trzeba przyznać, że zamierzony efekt „WOW” został osiągnięty – kolekcja jest interesująca i niewątpliwie wyróżnia się w świecie zegarków fashion.

Kolekcja #Lacostemotion obejmuje sześć nowych modeli w klasycznej kolorystyce oraz o uniwersalnym designie, co sprawia, że każdy model z powodzeniem może być noszony zarówno przez kobiety, jak również przez mężczyzn.

Modele 2010932, 2010933, 2010937 to zegarki, które przyciągają wzrok nie tylko w dzień, ale także w nocy, dzięki luminescencji widocznej nie tylko na kopercie, ale także na zapięciu.

Te trzy czasomierze dostępne są w kolorze zielonym, czerwonym oraz czarnym i są wyposażone w silikonowe paski pod kolor tarczy. Geometryczne wzory widoczne na paskach mają nawiązywać do mapy metropolii poprzecinanej siatką ulic i skrzyżowań.

Modele 2010934, 2010935, 2010936 nawiązują do historii marki, która związana jest z jej założycielem – francuskim tenisistą. Rene Lacoste, nazwany przez amerykańską prasę „the Alligator”, był światowej sławy tenisistą, wynalazcą stalowej rakiety do tenisa oraz maszyny do wyrzucania piłek, jak również założycielem marki odzieżowej, produkującej nietuzinkowe – jak na tamte czasy – ubrania na kort. To co łączy nową kolekcję zegarków z korzeniami marki Lacoste, to wzory na silikonowych paskach – linie nawiązujące do linii kortu tenisowego. Modele te dostępne są w kolorze czarnym, białym i granatowym.

Wszystkie modele mają koperty o średnicy 41 mm, dzięki czemu są to zegarki uniwersalne – dla kobiet i dla mężczyzn. Zarówno modele fluorescencyjne, jak również w wersji bez luminescencji, charakteryzują się minimalistycznym designem – typowym dla Lacoste. Zarówno odzież, jak również akcesoria projektu tej francuskiej marki, są zachowane w klasycznym i eleganckim stylu z domieszką sportowego ducha. Takie też są modele zegarków z nowej kolekcji – dla bardziej odważnych osób, które chcą się wyróżnić, doskonałym wyborem będą modele fluorescencyjne, natomiast wielbicielom klasycznych rozwiązań w stylu marki, na pewno przypadną do gustu trzy pozostałe modele.

Nowa kolekcja zegarków Lacoste niewątpliwie przyciąga uwagę. Zastosowanie fluorescencji w takim wymiarze jest rozwiązaniem odważnym i oryginalnym. Zachowana stylistyka charakterystyczna dla marki Lacoste sprawia, że każdy z modeli z kolekcji #Lacostemotion może być ciekawym uzupełnieniem codziennych stylizacji.

Cena zegarków z kolekcji #Lacostemotion: 399 zł

Weronika

Redakcja Zegarki i Moda

*Zdjęcia i film pochodzą z materiałów prasowych marki Lacoste

 

Proponowane w tej kategorii

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany Required fields are marked *