Założyciel marki Calvin Klein – Richer Klein, zrewolucjonizował modę między innymi niezapomnianą reklamą jeansów, w której wystąpiła Brooke Shields, czy też wprowadzeniem na rynek modowy bielizny, która przestała być tylko funkcjonalnym elementem garderoby. Od 1968 roku marka CK słynie z wyszukanego i minimalistycznego stylu utrzymanego w konwencji unisex, zarówno w projektach odzieżowych, jak również w biżuterii i zegarkach.

W nowej kolekcji CK pojawi się między innymi siedem modeli Cheers – zegarki o wyrafinowanym designie, który doskonale wpisuje się w stylistykę marki.

Czasomierze z linii Cheers przywołują na myśl amerykańskie korzenie marki. Geometryczne kształty biżuteryjnej bransolety w połączeniu z polerowanym wykończeniem sprawiają, że zegarki Cheers są kobiece i eleganckie.

Numer referencyjny: K8N2314S

Numer referencyjny: K8N2314W

Numer referencyjny: K8N2364W

Minimalistyczna tarcza dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych – srebrnej oraz czarnej. W zależności od modelu dostępna jest również w wersji z dziewięcioma diamentami lub bez. Diamenty umieszczone są w miejscu indeksów na godzinie 3, 6 i 9. W wersjach bez diamentów, na tarczy widoczne są cztery minimalistyczne indeksy pod kolor koperty i bransolety. We wszystkich modelach na tarczy umieszczone jest również logo marki Calvin Klein centralnie w górnej jej części.

Numer referencyjny: K8N23141

Numer referencyjny: K8N23146

Numer referencyjny: K8N23546

Numer referencyjny: K8N23646

Koperta oraz bransoleta wykonane są ze stali szlachetnej w trzech kolorach – srebrnym, żółtym złotym (PVD) oraz różowym złotym (PVD).

Czasomierze Cheers wyposażone są w szwajcarski mechanizm kwarcowy ETA 901.001. Wodoszczelność tych modeli to 30 metrów.

Zegarki Calvin Klein Cheers dzięki minimalistycznemu wykończeniu o bardzo biżuteryjnym charakterze będą efektownym uzupełnieniem kobiecej stylizacji, zarówno na co dzień do pracy, jak również na wieczorne wyjście.

Weronika

Redakcja Zegarki i Moda