Knocknocky to nowa marka zegarków dla dzieci, która powstała z myślą o potrzebach najmłodszych użytkowników. Te zegarki są bezpieczne w użytkowaniu, mają żywe kolory i ich zadaniem jest przede wszystkim uczyć obsługi zegarka i poczucia czasu.

Knock Nocky to bohaterowie z Krainy Serce Czasu, którzy są doskonałymi nauczycielami czasu i korzystania z zegarków. Koti jest zorganizowany i bardzo zabiegany, Goldi uwielbia najnowsze technologie, Dibi to sprytny łasuch, Manio to wielki wynalazca i złota rączka, Nenek jest pasjonatem sportu, a Tymi to wybitnie punktualny naukowiec. Misją drużyny z Krainy Serce Czasu jest niesienie pomocy dzieciom oraz nauczenie ich trudnej sztuki korzystania z zegarka.

KOTI

 

GOLDI

 

DIBI

 

MANIO

 

NENEK

 

TYMI

Kraina Serce Czasu wyglądem przypomina ogromny plac zabaw, a jej mieszkańcy – Knock Nocky są bardzo kreatywnymi nauczycielami! Te kolorowe stwory mają tysiące pomysłów na wspaniałe zabawy i przygody związane z czasem i… nauką o czasie! Dzięki przejrzystym i równie kolorowym zegarkom dla dzieci, nauczą wszystkiego co w czasie najważniejsze nawet najbardziej opornych uczniów! Ich najważniejszą misją jest odkrycie tajemnicy podróży w czasie – kto wie, może któreś z Waszych dzieci ją odkryje?

Zegarki dla dzieci marki Knocknocky wykonane są z materiałów najwyższej jakości i uzyskały pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Dzięki temu rodzice mają pewność, że zegarki ich pociech są bezpieczne w użytkowaniu.

W kolekcji marki Knocknocky znajdziemy 46 różnokolorowych modeli dla dziewczynek oraz chłopców. W zależności od modelu, średnica koperty wynosi od 30 mm do 41 mm, więc każdy rodzic znajdzie idealny model dla swojego dziecka. Możemy wybierać wśród modeli Rainbow – z kolorowymi cyferkami na tarczy, Comic – które mają kolorowe i wzorzyste paski, Color Boom – z kreskówkowymi, kolorowymi zdobieniami na paskach, Sporty – wyposażone w kolorowe bransolety dla małoletnich miłośników sportu oraz Starfish – modele jednokolorowe w bardzo atrakcyjnych barwach!

Zegarki dla dzieci Knocknocky wyposażone są w kwarcowe mechanizmy Miyota, hesalitowe szkło i są wodoszczelne do 30 metrów.

Niewątpliwą zaletą tych zegarków dla dzieci, poza ich kolorowym i przejrzystym designem, jest fakt, że nie są one ciężkie (ważą od 18,18 g do 49,55 g), co zdecydowanie wpływa korzystnie na komfort ich noszenia przez dzieci.

Każdy zegarek z kolekcji Knocknocky dostępny jest w cenie 99 zł.

Weronika

Redakcja Zegarki i Moda

*Zdjęcia pochodzą ze strony marki Knocknocky: www.knocknocky.com