Tissot T-Touch Expert Solar to zegarek stworzony z myślą o tych, którzy lubią wyzwania i cenią sobie praktyczne rozwiązania w technologii. Tarcza tego zegarka wyposażona jest w czujniki solarne, które umożliwiają jego ładowanie światłem słonecznym lub też sztucznym. To zegarek wyposażony w szereg przydatnych funkcji, które zachwycą każdego poszukiwacza przygód.

Tissot T-Touch Expert Solar II to zegarek wprost wymarzony dla osób, które lubią czasomierze o sportowym wyglądzie, dla tych, którzy cenią sobie w zegarku różnorodność funkcji, jak również dla tych, którzy wybierają ekologiczne i praktyczne rozwiązania w nowoczesnych technologiach.

Dla Tissot T- Touch Expert Solar II wystarczy kilka minut kontaktu ze światłem, by komórki solarne umiejscowione pod tarczą wygenerowały energię niezbędną do całodniowego zasilania zegarka. Ponadto wyposażony jest w 20 dotykowych funkcji, do których dostęp zagwarantuje Ci właśnie… światło!

Tissot T-Touch Expert Solar II wyposażony jest w: kompas, wysokościomierz z opcją pomiaru różnicy wysokości, prognozę pogody działającą na zasadzie pomiaru bezwzględnego i względnego ciśnienia atmosferycznego, licznik regatowy, podświetlenie, stoper z pomiarem odcinków czasowych (add), czasów pośrednich (split) i okrążeń (lap), azymut, dziennik, podwójny alarm, dwie strefy czasowe i wieczny kalendarz ze wskazaniem dnia i tygodnia. Wymienione funkcje sprawiają, że zegarek ten sprawdzi się jako wielozadaniowy towarzysz, zarówno codziennych aktywności, jak również wymagających sportów czy też egzotycznych podróży.

Tissot T – Touch Expert Solar II dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych. Model T110.420.47.051.00 jest w kolorze wojskowej zieleni, a górną część jego tarczy zdobi róża wiatrów – to model, który sprawdzi się w wyzwaniach na lądzie. Drugi model T110.420.47.041.00 w kolorze marynarskiego błękitu z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom morskich przygód. Obie wersje kolorystyczne wyposażone są w odporne na zarysowania szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną. Tarcza zamknięta jest w antymagnetycznej, tytanowej kopercie o średnicy 45 mm. Ponadto oba zegarki zdobi luminescencyjna róża wiatrów. Elastyczny gumowy pasek sprawia, że Tissot T-Touch Expert Solar II jest nie tylko wygodny i lekki, ale również łatwo się go czyści.

Marka Tissot jak zawsze oferuje szwajcarską jakość, w tym przypadku w postaci kwarcowego mechanizmu ETA E84.301 zasilanego energią światła ze wskaźnikiem poziomu naładowania baterii. Zegarki te są wodoszczelne do 100 metrów.

Wizualnie oba modele Tissot T-Touch Expert Solar II przypominają typowo sportowe zegarki, ale we wnętrzu skrywają szwajcarski mechanizm. Oba te czasomierze sprawdzą się jako zegarki w sportowym stylu, które oferują coś więcej niż podstawowe funkcje sportowe, a przede wszystkim gwarantują szwajcarską jakość. Nie sprawdzą się może jako zegarki do garnituru, ale z pewnością będą efektownym uzupełnieniem zarówno sportowych, jak również codziennych casualowych stylizacji.

Cena: 3900 – 4200 złotych

Weronika

Redakcja Zegarki i Moda

*Zdjęcia pochodzą z materiałów prasowych marki Tissot